Obytce 2013 - O pohár obce Obytce

Liga: ŠHL
Místo: Obytce
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 06. 2013 14:00
Kontakt:   Zdeněk Bohůnek
Telefon:  +420733100006

Začátek rezervace: 16. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2013 14:00
Začátek tipování:  16. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2013 00:00
Zadal: Martin Franta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-obytce-2013-06-29-3315.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obytce KTZdeněk Bohůnek
23Výškovice PTMartin Mondl
34Luby Luby AKTZdeněk Bohůnek
45Přechovice STFrantišek Majer
56Stachy PTBohuslav Roučka
68Nišovice STTomáš Rezek
79Šipoun PTJaroslav Mikeš
810Drachkov STSDH Kalenice
911Žernovice PTVáclav Nachlinger
1012Doubravice u Volyně STDoubravice
1114Kalenice STSDH Kalenice
1215Dolany PTJirka Staš
1316Bezdědovice STJosef Motyka
1417Luby Luby BKTZdeněk Bohůnek
1518Sudoměř STPavel Kaněra
1619Obytce "Juniors?"KTZdeněk Bohůnek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
17Žernovice PTIva Cabáková
28Výškovice PTMartin Mondl
319Nihošovice STAlena Drastíková
420Dolany PTMichaela Štroblová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žernovice APT18,0218,0418,042011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Obytce KT18,0618,1718,172012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kalenice ST17,9618,1818,182011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vřeskovice KT17,4418,2118,212009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Doubravice u Volyně ST17,5618,2118,212012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Malinec PJ18,3118,1918,312009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žernovice APT18,1518,4118,412009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kalenice ST18,1818,4818,482013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dehtín KT18,6318,1718,632012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žernovice APT18,2318,6418,642013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žernovice APT18,3218,7218,722012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Drachkov ST18,7618,2418,762013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zahorčice ST18,4218,8018,802013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Doubravice u Volyně ST17,9718,8118,812013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Výškovice PT18,7918,7918,852012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Obytce KT17,9919,0919,092009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žernovice APT19,1418,7819,142010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nišovice ST19,1418,6719,142013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stachy PT19,2619,2819,282012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolany PT18,5719,2819,282009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stachy PT18,8819,3819,382013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kalenice ST19,2019,4219,422010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Obytce KT18,4019,4919,492013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Výškovice PT19,3819,5519,552013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolany PT19,0319,5719,572013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Přechovice ST18,9719,6219,622012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obytce KT19,7318,3819,732010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bystřice nad Úhlavou KT18,9720,0120,012010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Přechovice ST19,3720,0220,022013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolany PT20,1619,4120,162010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Obytce KT18,4620,1820,182011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Benešova Hora PT19,6520,2420,242011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sudoměř BST19,7120,2620,262010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nišovice ST20,3419,2920,342010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bílenice KT19,4920,4020,402010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Budilov BPT19,6920,4620,462011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Doubravice u Volyně ST20,4919,5220,492011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Onšovice PT20,1320,5420,542012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sudoměř AST20,6719,8820,672011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dolany PT20,3820,9120,912012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bezdědovice ST20,9719,6420,972013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Drachkov ST19,4321,0921,092011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Sudoměř AST18,8921,3221,322012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Zdíkovec PT21,2921,3721,372010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dolany PT21,4120,9121,412011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Budilov APT20,3821,5621,562011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Nišovice ST19,1721,5721,572012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Výškovice BPT20,4721,5821,582009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Obytce BKT21,2821,7321,732013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zahorčice ST22,0619,9522,062011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Přechovice ST22,0721,9122,072009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Stachy PT21,1722,2322,232010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Svatá Maří APT22,2922,0422,292012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Přechovice ST22,4921,2322,492011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kalenice BST21,9122,6522,652009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Výškovice APT22,8322,0522,832009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Benešova Hora PT21,2523,0523,052012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Výškovice PT23,0820,4323,082011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Žernovice BPT19,3924,3924,392010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Žihobce KT23,1125,3525,352012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kout na Šumavě DO23,1826,2026,202009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Drachkov ST26,2620,2926,262010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Budilov BPT22,1426,9026,902009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Budilov BPT26,2127,4627,462012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Benešova Hora PT26,0627,5827,582010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Budilov BPT22,2129,0629,062010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Budilov APT29,9921,7929,992009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Přechovice ST33,3134,9134,912010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Onšovice PT36,6636,1836,662011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sudoměř AST20,3538,7538,752010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Stachy PT23,5141,1041,102009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Sudoměř AST41,4443,0843,082009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Onšovice PT45,1622,4845,162010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chotíkov PS46,1320,7046,132009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Štěpánovice KT23,4124,90NP2009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Stachy PTNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Střeziměř KTNPNPNP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hejná KTNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Šipoun PTNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nišovice STNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Benešova Hora PTNPNPNP2009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Svatá Maří PTNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Svatá Maří PTNPNPNP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Šipoun PTNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Drachkov STNPNPNP2009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Tlumačov DONPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kalenice STNPNPNP2009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Zahorčice STNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vacov PTNPNPNP2011/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Výškovice PTNPNPNP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Kalenice STNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Drachkov STNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Zdíkovec PTNPNPNP2009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Budilov APTNPNPNP2010/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nišovice STNPNPNP2009/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/07/04 Obytce, O pohár obce Obytce
ŠHL
2010/07/04 Obytce, O pohár obce Obytce
ŠHL
2011/07/02 Obytce, O pohár obce Obytce
ŠHL
2012/06/30 Obytce, O pohár obce Obytce
ŠHL
2013/06/29 Obytce, O pohár obce Obytce
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Dřešín, O pohár
ŠHL
2019/06/29 Vacov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí
ŠHL
2019/08/24 Dolany, O pohár
ŠHL
2019/09/07 Jáma, O pohár
ŠHL
2019/09/21 Žihobce, O pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga