Odrlice, fotbalové hřiště 2013 - O pohár starosty SDH

Liga: -
Místo: Odrlice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 07. 2013 12:30
Kontakt:   Lukáš Kuba
Telefon:  605009864

Začátek rezervace: 06. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 06. 07. 2013 12:30
Začátek tipování:  06. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2013 00:00
Zadal: Lukáš Kuba

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhodrlice.banda.cz/

Poznámka pořadatele

6. závod Hanácké extraligy 2013, dle pravidel HE, po vyhlášení soutěže dodatková soutěž mužů na 2B o sud piva..


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-odrlice-2013-07-06-4080.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice BPV17,4617,1417,462015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,5417,3517,542014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Břevenec OL17,4017,6917,692014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL18,3317,8618,332015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ludéřov OL18,4518,5618,562014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plinkout OL18,6417,8418,642014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,6718,8318,832015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ludéřov OL18,4018,8518,852015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hlubočky OL18,3118,9718,972015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Niva PV18,2319,0119,012014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešnice XOL19,1518,9919,152014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Odrlice OL19,2918,7619,292014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL19,1319,3719,372015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nové Dvory LT19,2019,3819,382014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Haňovice OL19,5518,4019,552015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL17,4419,6619,662015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nová Dědina OL19,8020,0820,082015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nová Dědina OL18,7520,2120,212014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hlubočky OL18,9120,2520,252014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL20,3220,2320,322014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Cholina OL20,5717,9920,572014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Janovice BR20,7019,9220,702015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL18,6822,0222,022014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Měrotín OL18,5322,0422,042015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dětkovice APV18,7522,3922,392015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Loučany OL22,5822,4622,582014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Loučany OL22,7321,8222,732015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čelechovice na Hané PV23,0921,7723,092015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Troubelice OL23,6320,8323,632014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Droždín OL23,9120,3023,912014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Haňovice OL18,3729,2129,212014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dětkovice BPV--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Troubelice OLNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Šumvald OL--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Měrotín OL--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Domamyslice PVNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nové Dvory OLNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dolany PT--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Náměšť na Hané AOLNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Niva PVNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Hradečná OL--NP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Slavětín OLNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Odrlice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH
-
2014/05/31 Odrlice, O pohár
HE
2015/07/04 Odrlice, Odrlice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga