Olbramovice 2020 - BNL Tomice

Liga: BNL
Místo: Olbramovice Ves
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 18. 07. 2020 12:30
Kontakt:   Martin Šípek
Telefon:  728 901 386

Začátek rezervace: 11. 07. 2020 12:30
Konec rezervace: 11. 07. 2020 12:30
Začátek tipování:  11. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 11. 07. 2020 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olbramovice-ves-11147.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA17,1416,7717,142020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Tomice BN17,8716,9317,872020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jaronice CB17,9617,9917,992020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  - Křížkový Újezdec-17,6418,0018,002020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Daměnice BN17,5618,0218,022020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Malovice BN18,1418,0418,142020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN17,1418,2818,282020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Skrýchov u Malšic TA18,3517,4818,352020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ctiboř BN18,1918,4218,422020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nalžovice PB18,5518,4118,552020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Svaté Pole PB18,5519,0019,002020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobronice u Chýnova TA18,0019,1219,122020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Makov TA18,4519,2619,262020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár JH17,1519,2719,272020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radošovice BN19,4617,9419,462020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chářovice BBN19,7319,4519,732020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Božejovice TA21,3718,5921,372020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Křivsoudov BN19,9222,9722,972020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čechtice BN23,2423,3123,312020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Načeradec BN20,6023,6323,632020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Šebířov TA20,98DSQNP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chářovice ŠponaBNDSQDSQNP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moraveč TA28,5527,79NP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nová Ves u Chýnova TADSQ20,86NP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Odlochovice BNDSQ20,36NP2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Choustník TA29,7929,08MS2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rybova Lhota TA21,26DSQMS2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Drahňovice BN16,5516,60MS2020/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/07/18 Olbramovice, BNL Tomice
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže