Oldřiš areál za Orlovnou 2019 - OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce

Liga: FSCR
Místo: Oldřiš
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Jakub Radiměřský
Telefon:  702204580

Začátek rezervace: 03. 08. 2019 21:00
Konec rezervace: 03. 08. 2019 21:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oldris-10765.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Široký Důl ASY16,2216,6116,612019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zderaz CCR17,1117,4317,432019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Široký Důl BSY17,6917,6817,692019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Perálec CR17,7017,2017,702019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pomezí ASY17,3317,8517,852019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Srch PA17,8717,5517,872019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zderaz BCR17,9817,5817,982019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Desná BSY18,4818,2718,482019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sádek AOP17,0918,5318,532019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jevíčko SY18,4618,5518,552019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nedvězí SY18,7217,5918,722019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pohodlí SY18,0218,9018,902019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hartmanice SY17,6819,0119,012019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Desná ASY17,4119,1119,112019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO18,9219,3919,392019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Záboří PI19,7218,3319,722019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dolní Újezd SY18,7019,7419,742019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pomezí BSY18,6919,9519,952019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Květná SY20,4623,5523,552019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lubná SY18,6825,5225,522019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vysoké Studnice JI22,5925,5825,582019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Telecí SY26,8031,6431,642019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zderaz ACR32,4929,0032,492019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Sádek BOPNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Předměstí SYNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Oldřišov OPNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Míchov BKNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bystré Janovice FMNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stradouň UONPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Udánky SYNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
FSCR
Kdy Kde Liga