Oldřišov 2018 - 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B

Liga: -
Místo: Oldřišov
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 04. 08. 2018 14:00
Kontakt:   Vít Ciminga
Telefon:  774540651

Začátek rezervace: 16. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 03. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  04. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2018 00:00
Zadal: Vít Ciminga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů v Oldřišově Vás zve na 8.kolo Moravskoslezského poháru. 

Která se bude konat v sobotu 4.srpna 2018 v zámeckém parku v Oldřišově.

Požarní utok dle pravidel Moravskoslezského poháru.

Muži i ženy 2B 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oldrisov-9877.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chlebičov OPVít Ciminga
23Milostovice OPMartin Kavan
34Jeseník JEMichal Straka
45Velké Hoštice OPVít Ciminga
56Malé Hoštice OPVít Ciminga
67Jamnice OPVít Ciminga
78Bolatice OPLenka
89Služovice OPDušan Baránek
910Oldřišov OPVít Ciminga
1011Komárov OPVít Ciminga
1112Služovice ženy OPMonika Neminářová
1213Skrochovice OPMišelka Volná
1314Sádek OPDušan Gregořica
1415Velké Hoštice ŽENY OPKateřina Večerková
1516Bolatice OPLenka
1618Prchalov ANJJakub Šenk
1719Štěpánkovice OPMichael Suffner
1820Milostovice ŽenyOPVeronika
1921Starý Jičín NJTereza
2022Prchalov BNJJakub Šenk
2124Hněvošice OPVít Ciminga
2230Neplachovice 35+OPJiří Čech
2331Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neplachovice OP17,0016,9917,002016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bolatice OP17,0916,9517,092016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Svoboda OP16,2217,2717,272016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Luboměř NJ17,6017,6517,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Služovice OP17,5417,7417,742016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sádek OP16,8517,7517,752016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hněvošice OP17,2718,5118,512016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Komárov OP18,3118,5418,542016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vávrovice OP18,6518,2118,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kravaře OP18,7918,6018,792016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Milostovice OP19,0417,5119,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Skrochovice OP19,0418,8819,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velké Hoštice OP19,7719,7319,772016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oldřišov OP19,0325,0625,062016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chlebičov OP17,7329,3629,362016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jeseník JE26,9130,4530,452016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jamnice OP37,7434,9137,742016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/03 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2004/08/01 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2005/07/31 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2006/07/30 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2007/08/12 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2008/08/10 Oldřišov, OP, -, MSP Oldřišov
MSP
2009/08/16 Oldřišov, OP, MSP Oldřišov
MSP
2012/08/03 Oldřišov,
-
2012/08/04 Oldřišov, MSP Oldřišov
-
2013/08/03 Oldřišov, MSP Oldřišov 2013
-
2014/08/02 Oldřišov, MSP Oldřišov 2014
-
2015/07/31 Zámecký park v Oldřišově, Mladší+starší žáci
-
2015/08/01 Zámecký park, MSP Oldřišov 2015
-
2016/08/05 Oldřišov, Oldřišov pohárová soutěž mladší+starší žáci
-
2016/08/06 Oldřišov Zámecký park, 9.Kolo Moravskoslezského poháru
-
2016/08/06 Oldřišov, 9.kolo MSP
MSP
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/08/04 Oldřišov, 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-Soutěž Zrušena, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/02 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkov
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/08 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2020/05/10 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/05/16 Jindřichův Hradec, O pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/05/31 Čechy pod Kosířem, O pohár R. A. Smekala
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/13 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga