Olešnice - hřiště 2017 - O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B

Liga: -
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 10. 09. 2017 11:00
Kontakt:   Tomáš Hampl
Telefon:  608 178 083

Začátek rezervace: 03. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 09. 09. 2017 18:00
Začátek tipování:  10. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Hampl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh-olesnice-x.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-9080.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Olešnice XOLTomáš Hampl
22Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
33Krasice PVKarolína Burešová
44Měrotín OLTomáš Hlavinka
55Svésedlice OLAleš Zavadil
66Haňovice OLJiří Hofschneider
77Olešnice ženyOLTomáš Hampl
88Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
99Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
1010Olešnice AOLTomáš Hampl
1111Otaslavice PVKarolína Burešová
1212Svésedlice ženyOLAleš Zavadil
1313Blatec ŽenyOLKateřina Skládalová
1414Olešnice VeterániOLTomáš Hampl
1515Plinkout OLivo šnejdar
1616Bílovice ŽenyPVPetr Dokoupil
1717Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1818Haňovice ŽenyOLJiří Hofschneider
1919Pavlov-výběr SUAleš Zavadil
2020Dětkovice PVLadislav Kořínek
2121Pavlov-výběr ŽenySUAdam Laštůvka
2222Ludéřov OLRadka Skoaplová
2323Kožušany OLPetr Zmeškal
2424Pěnčín PVTomáš Palička
2525Náklo Mezice mužiOLLukáš Kuba
2626Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
2727Šumvald OLBoB Kobylka
2828Mladeč ŽenyOLMiroslav Mlčoch


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,1516,8017,152016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Polkovice PR17,0917,1817,182017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL17,4117,2417,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL17,4517,4517,452016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Míchov BK17,5317,2817,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,0017,5717,572017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,4417,5817,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nová Dědina OL17,3317,5917,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,6217,1517,622016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV17,3217,6717,672017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,1717,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Loučany OL17,4817,7317,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL17,5017,7617,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Domamyslice PV17,5717,7717,772014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plinkout OL17,8017,5117,802014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Niva PV17,8317,8617,862015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,8717,1517,872015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešnice OL17,4017,8717,872016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ludéřov OL17,9717,7517,972016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dětkovice BPV17,9118,0318,032014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bílovice PV18,0417,6918,042016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Niva PV18,0318,1118,112014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Střelice OL17,8518,1218,122017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Domamyslice PV18,1517,7518,152015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dětkovice PV17,7918,1718,172016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plinkout OL17,4518,2118,212016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice BPV18,2617,5718,262017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nová Dědina OL18,3718,1718,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Loučany OL18,4317,6618,432015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bílovice PV18,2518,5318,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ludéřov OL17,8018,5618,562016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pavlov SU18,5118,5718,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Břevenec OL17,0118,6018,602017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Břevenec OL18,6417,5318,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čelechovice na Hané PV18,6617,9518,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Niva PV17,8718,6818,682016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bohuslavice SU18,6918,0918,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dětkovice PV18,4318,7818,782017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dětkovice APV18,8018,3618,802015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chválkovice OL18,6218,8018,802017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Haňovice OL18,4218,8518,852014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Haňovice OL18,7418,9018,902016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Moravičany SU18,9118,4518,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nová Dědina OL18,4218,9418,942015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pavlov-výběr SU18,9518,2918,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čelechovice na Hané PV18,7619,0019,002016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Domamyslice BPV19,0318,7319,032016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Domamyslice DvojkaPV19,0318,4419,032016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Měrotín OL19,0319,0419,042017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Hlubočky OL17,5819,0719,072015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Pavlov výběrSU18,1619,1219,122016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Ludéřov OL19,2019,1119,202015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludéřov OL19,4318,4119,432014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Soběsuky PV19,4418,7519,442016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Měrotín OL18,2919,5719,572015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Hlubočky OL19,5319,6319,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Břevenec OL19,7119,5419,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Měrotín OL18,9919,7319,732016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hlubočky OL19,8218,3219,822017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Janovice BR18,8119,8419,842015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Cholina OL19,9217,8919,922016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Ráječek SU18,5619,9919,992015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chválkovice OL20,0519,4120,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bludov SU20,1418,5120,142016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice BPV20,2519,0820,252015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Slavětín LN20,2519,6820,252014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Čelechovice na Hané PV20,2919,0920,292015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Hlubočky OL19,0220,6220,622014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nové Dvory OL20,9218,9720,922015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Měrotín OL21,0619,0021,062014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Náměšť na Hané OL21,1320,5721,132017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Slavětín OL20,1921,5421,542015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Nové Dvory LT21,8121,2321,812014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Šumvald OL22,1021,1922,102017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Odrlice OL22,7118,6822,712016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Řídeč OL20,5923,5023,502015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Ludéřov OL17,2624,1924,192017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Niva PV25,4925,5125,512016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Náměšť na Hané OL26,1225,8626,122014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Loučany OL25,5226,2626,262016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chválkovice OL25,0726,3626,362014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Břevenec OL26,9117,9326,912015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Nemile SU28,1027,6228,102016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Domamyslice APV18,4628,2328,232017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chválkovice OL29,6929,2629,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Tršice OL28,2330,6530,652017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nemile SU31,1631,2531,252017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tršice OL34,1119,6734,112015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Nová Dědina OL36,7637,9037,902017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Rozvadovice OL24,0739,6839,682017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Plumlov PVNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Olešnice XOL--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Loučany OL--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Haňovice OLNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Olešnice OLNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Třeština SU--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Lipová PVNPNPNP2016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Cholina OL--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Šumvald OLNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Náměšť na Hané AOLNP26,80NP2015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice PV18,5419,7719,772016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pěnčín PV20,5317,3620,532016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kožušany OL20,8318,7220,832016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubočky OL19,0620,9720,972016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Droždín ChvadrožOL21,2320,2621,232016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL23,5820,5823,582016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nová Dědina OL24,8925,1025,102016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Náměšť na Hané OL23,3928,5728,572016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nové Dvory OL31,5032,5932,592016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Haňovice OLNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Loučany OLNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga