stadion Lokomotiva Olomouc 2021 - o putovní pohár starostky OSH Olomouc

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 09. 2021 07:30
Kontakt:   Miroslav Charvát
Telefon:  +420724178425

Začátek rezervace: 06. 09. 2021 00:00
Konec rezervace: 11. 09. 2021 00:00
Začátek tipování:  06. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2021 00:00
Zadal: Miroslav Charvát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://oshol.hasici-ol.cz/

Poznámka pořadatele

stroj vlastní, muži 3 B, ženy 2 B, povoleny hadice C-42mm a B - 65 mm


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-12036.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Domamyslice PVDavid Hanousek
22Dolany OLJakub Ščudla
33Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
44Kokory PRLibor Daňa
55Radíkov OLJan Šándor
66Vysoká PRTomáš Horák
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Nenakonice OLJiří Tomecek
99Břidličná BRKarolína Pavlíková
1010Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
1111Velká Bystřice OLMichal Surma
1212Janovice BRTomáš Nebes
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Velký Týnec OLAnna Majerova
23Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
34Haňovice OLMafka Sobotová
45Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
56Vojnice OLAdriana Šulcová
69Hlubočky OLPavla Jahnová
710Náměšť na Hané Ženy OLTereza Žáčková
811Cholina OLSabina Hájíčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plinkout OL19,9920,7220,722014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velký Týnec OL21,1520,4021,152016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlubočky OL21,1719,2921,172016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Haňovice OL18,2921,5221,522015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Haňovice OL21,5819,5121,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nová Hradečná OL20,3321,5921,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice AOL21,8619,4421,862014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nenakonice OL21,9421,0021,942015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cholina OL22,1017,3322,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Domamyslice BPV21,9522,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slavětín OL22,5521,7822,552016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lošov OL22,1922,5922,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Medlov OL21,2422,6022,602014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lošov OL22,6522,8222,822015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlubočky OL17,7823,7023,702014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Droždín OL22,4223,7623,762014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Týnec OL23,8322,5923,832014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hlubočky OL23,9524,1024,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina OL26,5817,2526,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Niva PV27,2426,6927,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lesnice SU29,3629,2229,362014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL34,6433,1334,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice BOL41,1322,9541,132014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Haňovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Svésedlice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pavlov JI--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Luboměř NJNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Svésedlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Pavlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Řídeč OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nenakonice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Tršice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Janovice BR--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Luboměř NJNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Stražisko PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Odrlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Niva PVNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Nemrlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Křenovice PRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Droždín OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bílovice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nenakonice OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Náměšť na Hané OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Domamyslice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Měrotín OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Čelechovice na Hané PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Moravičany SUDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, o putovní pohár starostky OSH Olomouc
-
2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, o putovní pohár hejtmana Olomouckého kraje
-
2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, O pohár OSH Olomouc
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/18 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov
-
2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH
-
2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2021/09/18 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP
-
2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla"
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2021/09/18 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga