stadion Lokomotiva Olomouc 2021 - o putovní pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 09. 2021 07:30
Kontakt:   Miroslav Charvát
Telefon:  +420724178425

Začátek rezervace: 06. 09. 2021 00:00
Konec rezervace: 11. 09. 2021 00:00
Začátek tipování:  06. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2021 00:00
Zadal: Miroslav Charvát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://oshol.hasici-ol.cz/

Poznámka pořadatele

jednotný stroj TOHATSU, muži 3B, ženy 2B, povolena hadice C-42mm, B-65mm


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-12037.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolany OLJakub Ščudla
22Kokory PRLibor Daňa
33Domamyslice PVDavid Hanousek
44Olešnice OLPavel Spíchal
55Radíkov OLJan Šándor
66Nenakonice OLJiří Tomecek
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
99Křenovice PRMarek Zavřel
1010Velká Bystřice OLMichal Surma
1111Břidličná BRKarolína Pavlíková
1212Janovice BRTomáš Nebes
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Velký Týnec OLAnna Majerova
23Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
34Vojnice OLAdriana Šulcová
45Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
56Haňovice OLMafka Sobotová
67Hlubočky OLPavla Jahnová
79Cholina OLSabina Hájíčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,3917,5917,592014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL18,0218,0218,022015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV17,2618,1318,132015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL18,8117,1618,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Dědina OL18,9518,9918,992014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubočky OL17,8919,1119,112014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín JN19,2517,4419,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Hradečná OL19,2618,9619,262015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválkovice ChvádrožOL19,6919,6719,692014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Týnec OL18,4119,7019,702015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL19,8618,9719,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Medlov AKM19,5419,9519,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,7720,1020,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL20,2520,4020,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Medlov OL19,3220,4320,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL19,0420,5720,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,5820,6020,602014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL20,7220,7020,722015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL19,8420,7620,762015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Hradečná OL20,8020,6020,802014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Droždín ChvadrožOL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL22,0620,5822,062015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice OL23,0420,7123,042014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ludéřov OL28,3129,6029,602015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kožušany - TážalyOL33,0333,0133,032014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Týnec OL41,3542,0042,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Radíkov PRNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Dědina OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Haňovice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, o putovní pohár starostky OSH Olomouc
-
2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, o putovní pohár hejtmana Olomouckého kraje
-
2021/09/12 stadion Lokomotiva Olomouc, O pohár OSH Olomouc
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Nasobůrky, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga