Oplot 2015 - O Pohar Sdh Oplot

Liga: -
Místo: Oplot
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 08. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon:  723273284

Začátek rezervace: 19. 08. 2015 07:00
Konec rezervace: 28. 08. 2015 08:00
Začátek tipování:  19. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 28. 08. 2015 00:00
Zadal: lukas jeslínek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

Soutěž se koná 29. 8. 2015 v Oplotě. Prezence soutěžních družstev od 12:00 hodin. Zahájení soutěže v 13:00 hodin. Startovné 150 Kč na každé soutěžní družstvo.

 

Propozice soutěže:

Soutěží se dle platných směrnic požárního sportu ve dvou pokusech. Obě kategorie běží na dvě hadice B (voda z kádě, během útoku se voda nedoplňuje, hadice možno B75 i B65 a C52 i C42, elektronické terče, bez přetlakového ventilu, možno sportovní obuv i oděv). Lepší čas se počítá do výsledného pořadí. 

V kategorii ženy je povolen start jednoho muže. Případná účast více mužů za družstvo žen po dohodě s pořadatelem. Pořadatel se vyhrazuje právo na změnu pravidel.

 

Soutěž není pojištěna, každý soutěží na vlastní nebezpečí. Přihlášením družstva potvrzuje vedoucí družstva souhlas s touto skutečností.

 

Po celou dobu trvání soutěže bude připraveno bohaté občerstvení.

 

Svoji účast můžete předem oznámit telefonicky nebo e-mailem na níže uvedeném kontaktu:

Roman Novák

tel. 723 273 284

e-mail: j.cepi@seznam.cz 

www.sdhoplot.uvadi.cz  


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oplot-7009.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Oplot PJlukas jeslínek
22Srbice ženyDODenis Balounová
33Mračnice DOVIKTOR Bosak
44Strýčkovice mužiDODaniela Skalová
55Ves Touškov mužiPJDenis Balounová
66Čelákovy PJVaclav
77Hradec ženyPJKarolína Podlipská
88Srbice mužiDODenis Balounová
99Strýčkovice ženyDODaniela Skalová
1010Dnešice mužiPJVáclav Soukup
1111Krchleby MužiDOPavel Krchlebak
1212Nebílovy ženyPJZbyněk Šebek
1313Hradec PJKarolína Podlipská
1414Dolce mužiPJVáclav Soukup
1516Dnešice ženyPJVáclav Soukup
1630Nebílovy mužiPJZbyněk Šebek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíč PB--14,692018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítary DO15,07NP15,072019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Srbice DO--15,082018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ves Touškov PJ--15,092018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ves Touškov PJ15,12151,5415,122019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vranovice PB15,1515,1615,152019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Horní Metelsko DO--15,172018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Srbice DO15,2318,2515,232019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ves Touškov PJ15,2515,7615,252016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krchleby DO15,31NP15,312019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kostelec TC15,4515,6015,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ves Touškov PJ15,47NP15,472017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hradec PJ--15,492018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strýčkovice DO15,6015,5015,502017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štítary DO16,1515,6215,622016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kostelec TC15,9115,6615,662017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krchleby DO--15,732018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Štítary DO15,73NP15,732017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hadrava KTNP158,6015,862019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kostelec TC18,3615,8715,872019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Honezovice PJ15,8916,4515,892016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Strýčkovice DO--15,942018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krchleby DO16,04-16,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Oplot PJ23,2516,1416,142016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hradec PJ16,3216,1516,152019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hradec PJ17,2316,1716,172016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radíč PB16,1816,8816,182019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Oprechtice DONP16,1816,182019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Oplot PJ16,26NP16,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strýčkovice DO16,27NP16,272016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hradec PJNP16,2816,282017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Křenovy DO16,2919,3216,292019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Oplot PJ--16,342018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Oplot PJ16,5018,9416,502019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Všekary DO--16,552018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nevřeň PS16,7217,8216,722019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mračnice DO--16,912018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kostelec TC--16,962018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Štítary BDONP17,0417,042019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Srbice DO17,06-17,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nahý Újezdec TCNP17,1517,152016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stříbro TC17,3018,0317,302016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Oprechtice DO--17,302018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Křenovy DO30,4017,9117,912017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Všekary DONP18,2218,222016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Oprechtice BDO18,7518,2318,232019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lisov PJ--18,722018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lisov PJ19,4018,8918,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Všekary DONP19,0119,012019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Štítary BDONP19,2019,202016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mračnice DO19,49NP19,492017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lisov PJNP19,5719,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štítary BDO--19,662018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Oprechtice DO19,89NP19,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Štítary BDO20,10NP20,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Mračnice DONP20,8720,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kostelec BTCNP25,7725,772019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Oprechtice DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Štítary DO--NP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strýčkovice DONPNPNP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Stříbro TCNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Horní Metelsko DONPNPNP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stříbro TC--NP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ19,6617,5717,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Strýčkovice DO18,1917,6117,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štítary DO--17,942018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strýčkovice DO--18,252018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štítary DONP18,8218,822019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Honezovice PJ18,8718,8418,842019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Srbice DO--19,192018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary DONP19,2419,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Srbice DO19,91-19,912017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Srbice DO20,0820,0820,082019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Honezovice PJ20,1532,5120,152017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO21,3632,7621,362017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mračnice DO--21,602018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Honezovice PJ--22,232018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strýčkovice DO22,24NP22,242017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mračnice DONP23,6623,662017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Strýčkovice DONPNPNP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Oprechtice DO--NP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradec PJNP18,29MS2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/30 Oplot, O pohár SDH Oplot
-
2015/08/29 Oplot, O Pohar Sdh Oplot
-
2016/09/10 Oplot, O pohár Hořiny
OPH
2017/07/01 Oplot, O pohár SDH Oplot
OPH
2017/10/01 Oplot – hřiště TJ Sokol, Memoriál J. Paška a J. Hrdonky (PS-8, 2B široké)
-
2018/05/26 Oplot, O pohár SDH Oplot
OPH
2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot
OPH
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga