Oponešice hřiště 2013 - Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B

Liga: -
Místo: Oponešice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 09. 2013 19:00
Kontakt:   Navrátil Josef
Telefon:  728877574

Začátek rezervace: 03. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2013 19:00
Začátek tipování:  03. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2013 00:00
Zadal: Josef Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Noční soutěž na 2B,pravidla dle JOL,vyjímka půjčení dvou závodníků i z nekompletního družstva. Společná startovní listina mužů i žen,prezentace od 19.00,start po setmění.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oponesice-2013-09-07-4221.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Oponešice TRJosef Navrátil
22Horky ženyTRPetr Skoumal
33Police TRPavel
44Radkovice u Budče TRPavel Urbánek
55Vratěnín ženyZNJosef Navrátil
66Želetava TRJosef Navrátil
77Nová Říše ženyJIEliška Bartesová
88Budeč JHJan Báchor
99Hornice TRAleš Bobu
1010Budkov ženyTRMarkéta Špačková
1111Radotice TRRadek Janda
1212Kněžice TRRosťa Neuwirth
1313Dešná BJHAleš Coufal
1414Mladoňovice ženyTRJana Zvěřinová
1515Horky TRPetr Skoumal
1618Vítonice ženyZNJana
1720Radonín ženyTRZuzana Číhalová
1821Vranín TRLukáš Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI14,8414,6614,842013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,0414,8215,042013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hornice TR15,2415,2715,272013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Oponešice TR15,3215,0515,322013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Želetava TR15,5916,2316,232013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kněžice TR16,8216,5716,822013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radotice TR16,8515,6816,852013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horky TR16,9115,9516,912013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostníky TR17,1117,0117,112013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radkovice u Budče TR17,8319,1519,152013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budeč JH19,0919,2619,262013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Komárovice TR20,9220,8120,922013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladoňovice TR20,9921,3621,362013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Budkov TRNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dešná JHNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Police TRNP16,55NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vranín TRNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,2017,8417,842015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vítonice ZN18,0017,6818,002013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,5918,2618,262019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR18,3518,4518,452015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radonín TR18,1018,4618,462013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR18,4318,6418,642013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6119,0619,062015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,6119,2819,282013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bačice TR19,3118,9319,312015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6619,4319,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Netín ZR18,9119,5019,502018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR19,5318,2919,532018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Petrovice TR19,5618,0719,562015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radonín TR19,5919,2719,592015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stařeč TR18,8420,0020,002015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,7920,0620,062015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrotovice TR19,3420,1020,102015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov ExperimentZR19,8320,1120,112018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kostníky TR18,6220,8220,822019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velké MeziříčíZR20,8520,1420,852018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Budkov TR20,7821,1221,122013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stařeč TR18,2823,0823,082018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stará Říše JI23,9518,2023,952018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Říše JI24,5318,4824,532013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Třebelovice TR25,8725,7625,872019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myslibořice TR27,5422,0127,542015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lipník TR27,8927,1427,892015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vratěnín ZN32,7923,0232,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mladoňovice TRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Myslibořice greenersTRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nevcehle JINPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Oponešice hřiště, Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B
-
2015/05/30 Oponešice, O pohár starosty SDH
TRL
2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH
ŽL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga