Oponešice hřiště 2013 - Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B

Liga: -
Místo: Oponešice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 09. 2013 19:00
Kontakt:   Navrátil Josef
Telefon:  728877574

Začátek rezervace: 03. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2013 19:00
Začátek tipování:  03. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2013 00:00
Zadal: Josef Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž na 2B,pravidla dle JOL,vyjímka půjčení dvou závodníků i z nekompletního družstva. Společná startovní listina mužů i žen,prezentace od 19.00,start po setmění.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oponesice-2013-09-07-4221.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Oponešice TRJosef Navrátil
22Horky ženyTRPetr Skoumal
33Police TRPavel
44Radkovice u Budče TRPavel Urbánek
55Vratěnín ženyZNJosef Navrátil
66Želetava TRJosef Navrátil
77Nová Říše ženyJIEliška Bartesová
88Budeč JHJan Báchor
99Hornice TRAleš Bobu
1010Budkov ženyTRMarkéta Špačková
1111Radotice TRRadek Janda
1212Kněžice TRRosťa Neuwirth
1313Dešná BJHAleš Coufal
1414Mladoňovice ženyTRJana Zvěřinová
1515Horky TRPetr Skoumal
1618Vítonice ženyZNJana
1720Radonín ženyTRZuzana Číhalová
1821Vranín TRLukáš Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR16,7816,7016,782018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radostín nad Oslavou BZR16,5916,9416,942018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lavičky ZR17,0117,0017,012018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR17,1716,8717,172015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Netín CirkusZR17,0017,5217,522018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kněžice TR17,3717,5417,542015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR17,5917,6617,662018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,5717,6817,682018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Meziříčko ZR17,7017,6017,702018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litovany TR17,7617,2817,762015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čikov TR18,3317,2018,332018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenná TR18,3718,4418,442015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pavlov ExperimentZR18,3518,5818,582018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Výčapy TR17,6518,6318,632015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bačice TR18,3218,8318,832015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nárameč TR19,0218,7719,022015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Benetice BTR18,8919,1119,112018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,1319,1919,192015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI18,2519,2519,252015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Moravské Budějovice TR19,0719,2819,282015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kuřim BBO18,7019,3719,372018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kostníky TR19,7820,0120,012015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlatice BJI19,4321,1521,152015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myslibořice TR21,4419,0521,442015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hornice TR18,6721,8621,862015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radonín TR22,2422,2622,262015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mladoňovice TR22,3417,8222,342015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radkov JI21,3224,7024,702015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Maršovice ZR19,5527,9827,982018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Petrovice BTR29,6530,2430,242015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lhotice TR30,5029,6130,502015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Sedlatice JINPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dolní Němčice BJHNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Police TRNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Nevcehle JINPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stařeč TRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radotice TRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Oponešice hřiště, Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B
-
2015/05/30 Oponešice, O pohár starosty SDH
TRL
2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH
ŽL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga