Oponešice 2015 - O pohár starosty SDH

Liga: TRL
Místo: Oponešice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 30. 05. 2015 12:30
Kontakt:   navratiljsf@seznam.cz
Telefon:  728877574

Začátek rezervace: 10. 05. 2015 12:30
Konec rezervace: 30. 05. 2015 12:30
Začátek tipování:  16. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 05. 2015 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-oponesice-6669.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Příštpo TRVojtěch Tomšíček
33Oponešice TRRosťa Neuwirth
44Kostníky TRJosef Tobolka
55Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
66Moravské Budějovice Mojko týmTRVojtěch Tomšíček
77Jaroměřice nad Rokytnou TRVojtěch Tomšíček
88Budkov TRRosťa Neuwirth
99Chlum TRJosef Navrátil
1010Nárameč TRPetr Pavlík
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Lhotice TRFrantišek Ondrák
1313Hodov TRSDH Hodov
1414Litovany TRTomáš Juřena
1515Dolní Němčice BJHMirek Havlík
1616Petrovice BTRJakub Jeřábek
1717Výčapy TRMichal Svoboda
1818Stařeč TRSabina Maštalířová
1919Radotice TRRadek Janda
2020Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2121Sokolí TRSmejkal Roman
2222Krasonice JILukáš Pivonka
2323Radkov JIDavid Pavlíček
2424Hornice TRAleš Bobu
2525Radonín TRHonza Kovář
2626Sedlatice BJIMartin Běhounek
2739Kamenná TRMilan Prochazka
2840Mladoňovice TRAleš Daňhel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrotovice TRJosef Navrátil
22Jaroměřice nad Rokytnou TRVojtěch Tomšíček
33Mladoňovice TRVendula Vejmelkova
44Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
55Nárameč TRPetr Pavlík
66Lipník TRTereza Tomková
77Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
88Myslibořice TRRoman Benda
99Radonín TRZuzana Číhalová
1010Petrovice TRLenka Lindušková
1111Myslibořice GreneersTRRoman Benda
1212Kamenná TRMilan Prochazka
1313Stařeč TRSabina Maštalířová
1414Nevcehle JIAnna Poukarová
1515Budišov TRPetra Mrňová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR16,7816,7016,782018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radostín nad Oslavou BZR16,5916,9416,942018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lavičky ZR17,0117,0017,012018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR17,1716,8717,172015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Netín CirkusZR17,0017,5217,522018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kněžice TR17,3717,5417,542015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR17,5917,6617,662018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,5717,6817,682018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Meziříčko ZR17,7017,6017,702018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litovany TR17,7617,2817,762015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čikov TR18,3317,2018,332018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenná TR18,3718,4418,442015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pavlov ExperimentZR18,3518,5818,582018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Výčapy TR17,6518,6318,632015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bačice TR18,3218,8318,832015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nárameč TR19,0218,7719,022015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Benetice BTR18,8919,1119,112018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,1319,1919,192015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI18,2519,2519,252015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Moravské Budějovice TR19,0719,2819,282015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kuřim BBO18,7019,3719,372018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kostníky TR19,7820,0120,012015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlatice BJI19,4321,1521,152015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myslibořice TR21,4419,0521,442015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hornice TR18,6721,8621,862015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radonín TR22,2422,2622,262015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mladoňovice TR22,3417,8222,342015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radkov JI21,3224,7024,702015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Maršovice ZR19,5527,9827,982018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Petrovice BTR29,6530,2430,242015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lhotice TR30,5029,6130,502015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stařeč TRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radotice TRNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sedlatice JINPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dolní Němčice BJHNPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Police TRNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nevcehle JINPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Oponešice hřiště, Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B
-
2015/05/30 Oponešice, O pohár starosty SDH
TRL
2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH
ŽL
2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH
TRL
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka
TRL
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga