Letohrad - Orlice 2013 - Orlický pohár

Liga: VCU
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 17. 08. 2013 10:00
Kontakt:   Jaroslav Motl
Telefon:  731726683

Začátek rezervace: 23. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2013 10:00
Začátek tipování:  24. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 24. 07. 2013 00:00
Zadal: Ondra Pokorný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh-orlice.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

4. ročník Orlického Poháru na sklopné terče, muži 3B a ženy 2B.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-orlice-2013-08-17-4159.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOOndra Pokorný
22Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
33Mostek UORomana Motlová
44Dolní Čermná UOMartin Valda
55Letohrad - Jeleni UOJirka Čada
66Brandýs nad Orlicí UOMichal Pavlicek
77Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
88Nepomuky UOLukáš Lešikar
99Lukavice UORomana Motlová
1010Červený Kostelec NATomáš Karásek
1111Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
1212Bošín UOFerda
1313Dlouhá Ves RKJan Jiroušek
1414Bystřec BUOŠtěpán Hrdina
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UORomana Motlová
22Letohrad - Kunčice UOTereza
33Dlouhá Ves RKRomana Motlová
45Česká Rybná UOLucie Raliková
56Dolní Třešňovec UORomana Motlová
67Letohrad - Červená UOHonzin Matějka
78Letohrad - Jeleni UOJirka Čada
810Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
911Nepomuky UOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Stará Říše JI17,4516,5417,452019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála JN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála BJN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sloup PZ17,5517,1517,552017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chotíkov PS17,2917,6117,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice CUO17,3517,6917,692019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Markvartovice OP16,8317,7417,742019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Letohrad - Kunčice BUO17,7417,9217,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Červená UO27,2018,0418,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Červená UO--18,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libuň JC20,7618,1818,182014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Stará Říše JI18,1817,6818,182018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže