Letohrad- Orlice 2014 - 10. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 06. 07. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2014 23:59
Začátek tipování:  06. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Pozn. Soutěž bude probíhat dvoukolově!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-orlice-2014-07-06-4461.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
22Bystřec AUOHonzin Matějka
33Letohrad - Kunčice BUOJaroslav Kacálek
44Pšánky AHKVáclav Zubr
55Podůlší BéčkoJCJan Strnad
66Horní Radechová BNAHonza Pajer
77Brandýs nad Orlicí UOPetr Pavlíček
88Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
99Havlovice TUAleš Hejna
1010Roudnice HKPatrik Novák
1111Čeperka NPALeoš Kříž
1212Libuň JCMichaela Malá
1313Bříšťany JCRadovan Bludský
1414Velký Třebešov NAHonza Pajer
1515Pšánky BHKVáclav Zubr
1616Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1717Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
1818Bystřec BUOHonzin Matějka
1919Lukavice Lukavice, AUOJosef Lehký
2020Nepomuky UOLukáš Lešikar
2121Mostek UOOndra Pokorný
2222Myštěves HKJaromír Rosůlek
2323Červený Kostelec NATomáš Karásek
2424Lukavice Lukavice, BUOJosef Lehký
2525Horní Čermná Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2626Letohrad - Červená BUOŠtěpán Hrdina
2727Trnov RKLukáš Žid
2828Dašice PardubicePAOndřej Zvolenský
2929Bošín UOFerda
3030Horní Čermná Horní Čermná BUOPavel Suldovský
3131Dolní Čermná UOMartin Prachař
3232Bohousová - Záchlumí!UOOndra Pokorný
3333Tuř JCTomaš Vích
3434Přívrat UOOndřej Voleský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
22Myštěves HKOlíf Pánková
33Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
44Letohrad - Kunčice UOTereza
55Libuň JCHana Jarolímková
66Letohrad - Červená UOHonzin Matějka
77Roudnice HKPatrik Novák
88Jeníkovice HKLucie Samková
99Dolní Třešňovec UOVendula Šilarová
1010Vitiněves JCMartina Panožková
1111Horní Čermná Horní ČermnáUOPavel Suldovský
1212Horní Čermná Horní ČermnáUOPavel Suldovský
1313Dolní Přím HKSimona Pavlíková
1414nerozlišeno Česká Rybná-Lucie Raliková
1515Bystřec UOPetra Vítková
1616Nekoř UOLukáš Velič
1717Nepomuky UOKateřina Krudencová
1825Libňatov TUTereza Térová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Stará Říše JI17,4516,5417,452019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála BJN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála JN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sloup PZ17,5517,1517,552017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chotíkov PS17,2917,6117,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice CUO17,3517,6917,692019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Markvartovice OP16,8317,7417,742019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Letohrad - Kunčice BUO17,7417,9217,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Červená UO--18,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Červená UO27,2018,0418,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Stará Říše JI18,1817,6818,182018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Libuň JC20,7618,1818,182014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Trnov RK18,2918,0218,292019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže