Ostrava 2016 - European Academic Cup 2016

Liga: -
Místo: Ostrava
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 27. 04. 2016 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 04. 2016 09:00
Konec rezervace: 27. 04. 2016 09:00
Začátek tipování:  27. 04. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 04. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ostrava-7694.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skuteč Flégr Lukáš CR11,9211,3011,302019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Oznice Holčák Martin VS11,88NP11,882018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš SY11,9624,9011,962018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Skuteč Kábele Matěj CR13,2112,0312,032019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CB12,3812,2912,292018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš HK12,3113,4612,312019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Skuteč Flégr Lukáš CR12,3312,6012,332018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Třebovice Prokop Ondřej OVNP12,3912,392019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Letňany Hospodka Vojtěch AB15,9312,5812,582018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT12,8312,6112,612019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Dobroslavice Lišaník Ondřej OP12,6116,3812,612019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Býškovice Mikulík Jakub PR12,8812,6312,632019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Písková Lhota Zradička Martin NB12,8512,6512,652018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Lhenice Loukota Petr TP12,68NP12,682018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Hradiště Mrózek Samuel KA14,7112,7112,712018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Býškovice Mikulík Jakub PR12,7212,9012,722018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Staré Heřminovy Cárach Tomáš BR13,1212,9112,912019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Kojetice Řehůřek Jakub TR12,9718,6812,972019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Bludov Soural Patrik SU13,03NP13,032019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal HK13,0514,8513,052019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Kyjovice Němec Filip OPNP13,0913,092019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Spišská Teplica Nagy Radovan PP13,1018,6413,102018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Morkovice Vymazal Vít KM13,4213,1113,112019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Lhenice Vlček Jan TP13,2213,1713,172019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj JN13,5013,2113,212019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Markovice Kratochvíl Marek KH13,7413,2613,262018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR13,5813,2813,282018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Raškovice Chovanec Michal FM14,5213,2813,282018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal HK13,3617,6413,362018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  - Adámek Erik Rokytnice-Vsetín -13,36NP13,362019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Zádveřice Bělíček Petr ZL14,4713,3813,382018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  Skryje Mikušík Matouš ZR13,5613,5113,512019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš HK13,5413,5113,512018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Tvarožná Tinka Tomáš BO14,3613,5413,542018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Oznice Trusina Václav VS13,8013,5513,552019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Lučany nad Nisou Šruma Matěj JN14,0113,5513,552018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav KT13,9113,6213,622018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil KH13,8313,6713,672019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Stará Říše Svačina Marek JI13,7614,0613,762019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Čeperka Formánek Roman PA13,8713,8413,842019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Choceňské Předměstí Janďourek Tomáš UO14,1513,8713,872019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Kly-Větrušice Andrée Dominik ME15,6213,8713,872018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Hněvošice Pustelník Petr OP14,2513,8713,872019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  Malé Hoštice Pfleger Vít OP13,8914,8213,892018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Oznice Bětuňák Marek VS13,9314,4813,932019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Hrobce Dolejší Václav LT14,5313,9513,952019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Morkovice Vymazal Vít KM13,9817,0213,982018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Rychvald Sikora Tomáš KA13,9814,2413,982019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Třebovice Stolař Lukáš OV14,2113,9913,992019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Býškovice Pírek Filip PRNP13,9913,992019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Zádveřice Pastyřík Vojtěch ZL14,0514,9614,052018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Skuteč Kábele Ondřej CR14,0821,4414,082019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Výčapy Svoboda Tomáš TR14,7614,0814,082019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil KH14,0914,1014,092018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Výčapy Svoboda Tomáš TR14,1114,4514,112018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk BM14,5314,1414,142018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Výčapy Růžička Filip TR14,7714,1514,152019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Morkovice Pospíšil Jan KM14,2614,1714,172018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Dřísy Schober Antonín ME14,7714,1814,182018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Dřísy Schober Antonín ME14,1914,6814,192019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Krouna Broulík Tomáš CR14,2015,2614,202019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Počepice Habart Jonáš PB14,3314,2214,222019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Bystřice nad Úhlavou Šota Marek KT16,4314,2314,232019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Francova Lhota Kabrhel Daniel VS14,2415,6714,242018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Dobroslavice Lišaník Ondřej OPNP14,2414,242018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Dolní Měcholupy Popsimov Michal AB14,6114,2614,262018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Staré Heřminovy Mikšík Erik BR16,1114,2914,292019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  Kojetice Řehůřek Vojtěch TR14,32NP14,322019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
69.  Štěpánkovice Tomíček Jan OP14,3315,4014,332019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
70.  Skuteč Kábele Ondřej CRNP14,3814,382018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
71.  Štěpánkovice Balarin Zdeněk OP14,3814,9414,382018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
72.  Kojetice Řehůřek Jakub TR14,3818,4714,382018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
73.  Dolní Měcholupy Voříšek Petr AB14,7814,4214,422018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
74.  Krouna Švanda Ondřej CR14,8114,4214,422019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
75.  Svinov Jiránek Radim OV14,4614,5514,462019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
76.  Bystřice nad Úhlavou Šota Marek KTNP14,4714,472018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
77.  Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš HK14,7214,4914,492019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
78.  Oznice Motalík Vojtěch VS14,8414,4914,492018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
79.  Staré Heřminovy Cárach Tomáš BR14,5214,6614,522018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
80.  Staré Heřminovy Kašík Robin BR14,54NP14,542019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
81.  Výčapy Svoboda Adam TR16,9114,5514,552019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
82.  Písková Lhota Šteigl Jan NB15,6214,5614,562019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
83.  Písnice Cylek Ondřej AB15,0014,5714,572019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
84.  Byšice Pecháček Daniel MENP14,5914,592018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
85.  - Krutílek Martin Sklárna Karolinka -17,5214,6214,622019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
86.  Francova Lhota Liška Marek VS14,7414,6314,632019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
87.  Kojetice Řehůřek Vojtěch TR19,5714,6714,672018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
88.  Zličín Berezněv Matěj ABNP14,7414,742019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
89.  Písnice Koubek Jakub AB14,81NP14,812019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
90.  Písnice Mohamed Hafiz Adam AB14,9714,8314,832019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
91.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT14,8315,5914,832018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
92.  Býškovice Pírek Filip PR14,8415,4614,842018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
93.  Čeperka Doležal Dominik PA14,8517,0914,852019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
94.  Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub HK15,5014,8514,852019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
95.  Prostřední Bečva Žitník Petr VS999,0014,8614,862019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
96.  Choceňské Předměstí Kubík Jiří UO15,2014,9014,902019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
97.  Dolany Kulha David PT15,7514,9214,922019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
98.  Veselá Baroš Václav SM15,6214,9314,932018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
99.  Býškovice Zdařil Jan PR14,9624,2214,962018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
100.  Rataje Svoboda Jan TA20,1614,9814,982018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Morkovice Vít Vymazal KM14,4213,5213,522017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Seč Šulc Martin PVNP13,9613,962018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Dolní Životice Losert Matouš OP14,0614,7514,062019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH16,0014,1714,172019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Skuteč Ondřej Kábele CR14,4114,3514,352017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Seč Matouš Konečný PJ14,8014,3514,352017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Seč Martin Šulc PJ14,4014,6914,402017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Výčapy Adam Svoboda TR14,9214,5214,522017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Štěpánkovice Pistorius Jan OP15,1814,8414,842019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH14,85NP14,852018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Byšice Daniel Pecháček ME15,7014,8614,862017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Komárovice Benda Jan VSNP14,9114,912019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš VS15,0015,0715,002018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Bludov Ondřej Jašek SU15,0415,8415,042017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Zibohlavy Vaněk Jaroslav KO15,5215,0415,042019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Lužná Ullrich Radek RA15,8815,0515,052019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Vědomice Jindrák Michal LT15,8215,0515,052019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Uhlířské Janovice Pavel Bílek KH15,5315,0615,062017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Seč Konečný Matouš PV20,8215,1415,142018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Rokytnice Adámek Daniel VS16,0515,2715,272018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Morkovice Michal Janík KM15,4119,6615,412017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Komárovice Benda Jan VS15,5115,4415,442018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Morkovice Navrátil Tomáš KM17,8115,4415,442018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Zádveřice Kratina Adam ZL15,4518,4215,452018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Výčapy Tomáš Svoboda TR15,5116,2715,512017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Skryje Jan Hošek ZR15,7715,5115,512017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH15,5715,5115,512019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Křešice Jan Hudec LT15,53NP15,532017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec -47,3715,5615,562019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Hněvošice Pustelník Jakub OP15,6015,7315,602019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR15,8015,6115,612019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  Milotice nad Bečvou Šimon Šuba PR15,6215,9815,622017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Slatina Petr Adam NJ15,7115,6315,632019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Uhlířské Janovice Adámek Tomáš KH15,6517,7415,652019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH15,7016,3215,702018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Dobroslavice Tománek Matyáš OP15,7319,2815,732019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Dřísy Mališka Václav ME15,7739,8015,772019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Hněvošice Burda Jakub OP15,7716,2815,772019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Písková Lhota Stýblo Radim NB16,0215,8115,812019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Skuteč Pešek Tomáš CR15,8123,3015,812019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Nová Ves Martus Michal OV16,4315,8415,842019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Bobrovníky Guřan Šimon OP15,8730,8615,872019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Třebovice Adam Gelnar OV20,6715,8715,872017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  Dolní Bečva Kubíček Vojtěch VS17,9815,9415,942019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Výčapy Svoboda Adam TR16,0616,6916,062018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Bludov David Matějček SU16,0717,1816,072017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Výčapy Gruszka Jan TR18,2816,1316,132018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Dolní Životice Harazín Aleš OP17,3216,1416,142019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Starý Lískovec Sport Novák Ondřej BM16,1618,9816,162018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Bludov Matějček Lukáš SU16,8316,2216,222019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Nová Ves Bogus Martin OV16,2522,9616,252019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Zádveřice Veselý Vít ZL23,9916,2516,252019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  - Secký Daniel Seč -16,2919,2316,292019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Zádveřice Chromek Matěj ZL16,9616,3616,362018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Svinov Žákovský Adam OV16,38NP16,382018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Písková Lhota Jakub Stýblo NB16,4017,0016,402017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Svinov Adam Žákovský OV16,6416,4516,452017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Písková Lhota Stýblo Radim NB16,8616,4516,452018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Letkov Voříšek Tadeáš PJ16,45NP16,452019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Solanec pod Soláněm Kjeronský Jiří VSNP16,4616,462018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej HK18,2816,4916,492019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Krouna Tomáš Broulík CR16,5316,6916,532017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Lužná Ullrich Radek RA19,2116,5716,572018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Trusovice Siegel Filip SY16,6017,2916,602019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Dolní Životice Němec Jiří OP16,6118,5916,612019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Tvarožná Ondřej Moliš BO16,6623,5916,662017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Uhlířské Janovice Jiří Prchal KH16,9416,6716,672017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  Oznice Konvičný Matěj VS17,8216,6816,682019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
69.  Písková Lhota Meišner Jakub NB21,0016,7116,712019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
70.  Výčapy Mikuláš Svoboda TR16,9016,7416,742017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
71.  Zádveřice Rafaj Tomáš ZL23,2016,7416,742018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
72.  Hněvošice Pustelník Jakub OP17,8616,7516,752018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
73.  Hradiště Nogol Vilém KV32,7916,7816,782018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
74.  Staré Heřminovy Monsport Josef BRNP16,7916,792019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
75.  Hutisko Lukáš Maléř VS16,80NP16,802017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
76.  Výčapy Jan Gruszka TRNP16,8316,832017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
77.  Prostřední Bečva Vardžák Štěpán VS16,87NP16,872018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
78.  Bludov Fabiánek Matěj SU17,3616,8716,872019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
79.  Skuteč Pešek Tomáš CR19,8016,9916,992018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
80.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR17,2517,0017,002018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
81.  Solanec pod Soláněm Kaňák Martin VS24,2717,0417,042018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
82.  Skuteč Vobejda Marek CR17,0517,0617,052019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
83.  Hněvošice Burda Jakub OP17,7917,0717,072018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
84.  Prostřední Bečva Daniel Polášek VS18,0817,0817,082017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
85.  Nová Ves Bogus Martin OV18,0917,1017,102018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
86.  Štěpánkovice Pistorius Jan OP17,1719,5417,172018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
87.  Lužná Němec Petr RA21,3517,1817,182019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
88.  Uhlířské Janovice Procházka Stanislav KH17,2018,8317,202019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
89.  Stará Říše Novák Jakub JI17,2017,2617,202019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
90.  Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan HK17,2117,4317,212019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
91.  Raškovice Rostislav Švrček FMNP17,2417,242017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
92.  Dolní Životice Jasoňek Antonín OP17,2617,3217,262019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
93.  - Shash Samuel Seč -NP17,2617,262019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
94.  Rychlov Prokeš Vojtěch KM17,3218,3517,322019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
95.  Skryje Šnobl Antonín ZR17,6017,3317,332019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
96.  Lužná Němec Petr RA18,7317,3517,352018/03/17 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
97.  Štěpánkovice Tomíček Michal OP17,3918,4317,392019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
98.  Výčapy Černý Lukáš TR17,4318,1617,432019/03/09 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
99.  Starý Lískovec Sport Ondřej Novák BM19,3917,5117,512017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
100.  Veselá Filip Mikula SM17,5219,2217,522017/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga