Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP 2016 - WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT

Liga: -
Místo: Ostrava
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 19. 08. 2016 08:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 08. 2016 08:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 08:00
Začátek tipování:  19. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Štafeta s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ostrava-8084.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Turkey ( Turecko )  -Honza Adamec
22Slovakia ( Slovensko )  -Honza Adamec
33Czech ( Česko ) A -Honza Adamec
44Germany ( Německo )  -Honza Adamec
55Romania ( Rumunsko )  -Honza Adamec
66Ukraine ( Ukrajina )  -Honza Adamec
78Uzbekistan ( Uzbekistán )  -Honza Adamec
89Austria ( Rakousko )  -Honza Adamec
910Kazakhstan ( Kazachstán )  -Honza Adamec
1011Croatia ( Chorvatsko )  -Honza Adamec
1112Czech ( Česko ) B -Honza Adamec
1213Russia ( Rusko )  -Honza Adamec
1314Belarus ( Bělorusko )   -Honza Adamec
1415Bulgaria ( Bulharsko )  -Honza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Croatia ( Chorvatsko )  -Honza Adamec
22Russia ( Rusko )  -Honza Adamec
33Czech ( Česko ) B -Honza Adamec
44Slovakia ( Slovensko )  -Honza Adamec
55Germany ( Německo )  -Honza Adamec
66Bulgaria ( Bulharsko )   -Honza Adamec
77Belarus ( Bělorusko )   -Honza Adamec
88Czech ( Česko ) A-Honza Adamec
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Russia ( Rusko ) -Honza Adamec
22Belarus ( Bělorusko )  -Honza Adamec
33Slovakia ( Slovensko ) -Honza Adamec
44Czech ( Česko ) -Honza Adamec
55Croatia ( Chorvatsko ) -Honza Adamec
66Czech ( Česko ) -Honza Adamec
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ukraine ( Ukrajina )  -Honza Adamec
22Belarus ( Bělorusko )   -Honza Adamec
33Kazakhstan ( Kazachstán )  -Honza Adamec
44Czech ( Česko ) A -Honza Adamec
55Lithuania ( Litva )  -Honza Adamec
66Latvia ( Lotyšsko )  -Honza Adamec
77Slovakia ( Slovensko )  -Honza Adamec
88Czech ( Česko ) B -Honza Adamec
99Russia ( Rusko ) -Honza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga