Pasohlávky, hřiště 2014 - O putovní pohár starosty obce Pasohlávky

Liga: EXČR
Místo: Pasohlávky
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 16. 08. 2014 11:00
Kontakt:   Jakub Sirbu
Telefon:  774259066

Začátek rezervace: 02. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2014 11:00
Začátek tipování:  02. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pasohlavky-2014-08-16-4425.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BVHonza Adamec
22Svatobořice HODavid Vodička
33Mistřín HOMartin Bábíček
44Vřesovice HOMartin Bábíček
56Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
67Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
78Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
89Rohatec HOMichal Matějíček
910Olšovec PRHonza Adamec
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Libuň JCHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1314Trnava TRHonza Adamec
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Hodějice VYJakub Sirbu
1617Stará Říše JIHonza Adamec
1718Špičky PRHonza Adamec
1819Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1920Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2021Žernovník BKHonza Adamec
2122Letohrad - Kunčice Kunčice CUOTadeáš Majvald
2223Sychotín BKHonza Adamec
2324Lavičky ZRnepřihlášen
2425Mělčany BOJiří Kotoul
2526Velký Třebešov NAHonza Adamec
2627Tvrdonice BBVMarek Gál
2728Bříšťany JCHonza Adamec
2829Krokočín TRludvik rous
2930Tučapy VYLukáš Machanec
3031Kobylí BVAntonín Kovářík
3132Vlkoš HODušan Ingr
3233Oponešice TRJosef Navrátil
3334Vémyslice ZNTomáš Kerndl
3435Tvarožná BOMichal Kousal
3536Bořetice BVTomáš Bukovský
3637Lhotky Sport ZRMartin Kaman
3738Vésky AUHJakub Sirbu
3839Radotice TRRadek Janda
3940Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
4041nerozlišeno Poštorná "A" , Břeclav-Libor
4142Dětkovice VYfranta dolis
4243Vésky BUHJakub Sirbu
4344Čikov TROndřej Lukeš
4445Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
4546Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
4647Milovice BVMichal Zemek
4748Lanžhot BVVít Kaňa
4849Moutnice BOPetr Josef Janoušek
4950Poštorná BBVJiri Melion
5059Bašnice JCOndřej Bajer
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Vitiněves JCMartina Panožková
55Krokočín TRludvik rous
66Sychotín BKHonza Adamec
77Kobylí BVnepřihlášen
88Tvrdonice BVMichaela Tučková
99Špičky PRVerča Biskupová
1010Poštorná BVLucie Stiburkova
1111Lanžhot BVVít Kaňa
1212Vítonice ZNJana


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2019/05/11 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky I.kolo BHL-M+Ž+DOR
BHL
2019/05/12 Pasohlávky, Pasohlávský superpohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga