Pasohlávky, hřiště 2014 - O putovní pohár starosty obce Pasohlávky

Liga: EXČR
Místo: Pasohlávky
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 16. 08. 2014 11:00
Kontakt:   Jakub Sirbu
Telefon:  774259066

Začátek rezervace: 02. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2014 11:00
Začátek tipování:  02. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pasohlavky-2014-08-16-4425.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasohlávky BOHonza Adamec
22Svatobořice HODavid Vodička
33Mistřín HOMartin Bábíček
44Vřesovice HOMartin Bábíček
56Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
67Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
78Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
89Rohatec HOMichal Matějíček
910Olšovec PRHonza Adamec
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Libuň JCHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1314Trnava TRHonza Adamec
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Hodějice VYJakub Sirbu
1617Stará Říše JIHonza Adamec
1718Špičky PRHonza Adamec
1819Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1920Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2021Žernovník BKHonza Adamec
2122Letohrad - Kunčice Kunčice CUOTadeáš Majvald
2223Sychotín BKHonza Adamec
2324Lavičky ZRnepřihlášen
2425Mělčany BOJiří Kotoul
2526Velký Třebešov NAHonza Adamec
2627Tvrdonice BBVMarek Gál
2728Bříšťany JCHonza Adamec
2829Krokočín TRludvik rous
2930Tučapy VYLukáš Machanec
3031Kobylí BVAntonín Kovářík
3132Vlkoš HODušan Ingr
3233Oponešice TRJosef Navrátil
3334Vémyslice ZNTomáš Kerndl
3435Tvarožná BOMichal Kousal
3536Bořetice BVTomáš Bukovský
3637Lhotky Sport ZRMartin Kaman
3738Vésky AUHJakub Sirbu
3839Radotice TRRadek Janda
3940Dobřínsko ZNTomáš Kerndl
4041nerozlišeno Poštorná "A" , Břeclav-Libor
4142Dětkovice VYfranta dolis
4243Vésky BUHJakub Sirbu
4344Čikov TROndřej Lukeš
4445Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
4546Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
4647Milovice BVMichal Zemek
4748Lanžhot BVVít Kaňa
4849Moutnice BOPetr Josef Janoušek
4950Poštorná BBVJiri Melion
5059Bašnice JCOndřej Bajer
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Vitiněves JCMartina Panožková
55Krokočín TRludvik rous
66Sychotín BKHonza Adamec
77Kobylí BVnepřihlášen
88Tvrdonice BVMichaela Tučková
99Špičky PRVerča Biskupová
1010Poštorná BVLucie Stiburkova
1111Lanžhot BVVít Kaňa
1212Vítonice ZNJana


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB15,6915,9415,942014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ16,0216,1116,112016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,0216,1116,112016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahorčice ST16,2116,0216,212018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR16,1116,3716,372017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladoňovice TR16,1116,3716,372017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pasohlávky BO16,4116,3916,412017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,2516,4116,412016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pasohlávky BO16,4116,3916,412017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,2516,4116,412016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnava TR16,2816,4216,422014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chrášťany LT16,4416,4116,442016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chrášťany LT16,4416,4116,442016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR--16,442015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BO16,4716,0716,472018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešná HB16,4716,5016,502016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešná HB16,4716,5016,502016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,5116,1016,512016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC16,5116,1016,512016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov ANJ16,2316,5416,542018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lavičky ZR16,0616,5716,572016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR16,0616,5716,572016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jankov BN16,5816,2716,582016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jankov BN16,5816,2716,582016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,6015,9316,602014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO16,6016,5016,602016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radostín nad Oslavou ZR16,6016,1516,602018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Orlice UO16,6016,5016,602016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,632015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hrabůvka PR15,9216,6416,642018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stražisko PV16,6916,4016,692018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pasohlávky BO16,0716,7016,702013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Prchalov NJ--16,712015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Čikov TR16,4616,7116,712017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čikov TR16,4616,7116,712017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Trnava TR16,3616,7716,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Krotějov SportTA16,8016,7916,802018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Pasohlávky BO16,6316,8016,802016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pasohlávky BO16,6316,8016,802016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Renmotor Jinolice JC--16,822015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Únětice 1911 PJ16,5416,8316,832017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Únětice 1911 PJ16,5416,8316,832017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stará Říše JI16,6516,8416,842017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stará Říše JI16,6516,8416,842017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nevcehle JI16,8616,6316,862018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Krokočín TR16,8716,5816,872014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Petrovice TR16,8716,7616,872014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lhotky Sport ZR16,9216,8716,922016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lhotky Sport ZR16,9216,8716,922016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Babice VS16,9616,6116,922016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sychotín BK16,4316,9316,932018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Babice VS16,9616,6116,962016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Prchalov NJ16,9716,1516,972017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Prchalov NJ16,9716,1516,972017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Radostín nad Oslavou BZR16,8317,0117,012016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Babice VS16,8917,0117,012018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radostín nad Oslavou ZR16,8317,0117,012016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rohovládova Bělá PA16,5817,0417,042018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Plumlov PV16,5717,0417,042018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice CUO17,0416,8717,042014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Lavičky ZR17,0516,3417,052014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zlatá Olešnice JN16,8417,0517,052017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Zlatá Olešnice JN16,8417,0517,052017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Olešná HB17,0516,2017,052017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olešná HB17,0516,2017,052017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hostěrádky-Rešov VY17,0616,9617,062018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Oponešice TR16,7617,0917,092016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Oponešice TR16,7617,0917,092016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sychotín BK17,1017,0517,102014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dobřínsko ZN17,1116,9617,112014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pasohlávky BO16,7017,1417,142018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Špičky PR17,1516,7817,152014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Trnava TR17,1616,3917,162016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Vřesovice HO17,0017,1617,162014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Stará Říše JI--17,162015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Trnava TR17,1616,3917,162016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Vřesovice HO17,1617,0017,162014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pasohlávky BO17,1716,7317,172014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Pasohlávky BO16,7317,1717,172014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Pasohlávky BO17,1716,7317,172014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lhotky Sport ZR17,1916,7517,192014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Nevcehle JI16,7517,2017,202017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Nevcehle JI16,7517,2017,202017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Žernovník BK17,2117,0717,212014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Plumlov PV--17,212015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lhotky Sport ZR17,2516,9617,252017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bašnice JC17,2516,6917,252014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lhotky Sport ZR17,2516,9617,252017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Plumlov PV17,2516,4517,252017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Plumlov PV17,2516,4517,252017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Letohrad - Kunčice BUO16,7917,2617,262016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Letohrad - Kunčice BUO16,7917,2617,262016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Sedlatice JI16,5517,2917,292017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sedlatice JI16,5517,2917,292017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Zahnašovice KM16,2617,3017,302018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Myštěves HK16,8317,3117,312018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Radostín nad Oslavou ZR16,5017,3217,322017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Radostín nad Oslavou ZR16,5017,3217,322017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Lhotky Sport ZR--17,322015/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Plumlov PV17,3416,6117,342016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2019/05/11 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky I.kolo BHL-M+Ž+DOR
BHL
2019/05/12 Pasohlávky, Pasohlávský superpohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga