Pasohlávky, hřiště 2015 - O putovní pohár starosty obce Pasohlávky

Liga: EXČR
Místo: Pasohlávky
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 12. 07. 2015 11:00
Kontakt:   Jakub Sirbu
Telefon:  774259066

Začátek rezervace: 28. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 12. 07. 2015 11:00
Začátek tipování:  28. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 12. 07. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pasohlavky-6118.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYMichal Matějíček
22Karolín KMMartin Ondra
33Radotice TRRadek Janda
44Moutnice BOPetr Josef Janoušek
55Nesvačilka BOHonza Adamec
66Oponešice TRJosef Navrátil
77Prchalov NJHonza Adamec
88Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Velký Třebešov NAHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Dětkovice VYMichal Hrabánek
3030Olešná HBPavel Kos
3131Vémyslice ZNTomáš Kerndl
3232Dobřínsko ZNRadim Herout
3333Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
3434Lanžhot BVVít Kaňa
3535Kobylí BVAntonín Kovářík
3636Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
3737Tvrdonice BVMarek Gál
3838Dolní Němčice BJHZdenda Krejčí
3940Vlkoš HODušan Ingr
4041Netín SupersportZRLukáš Stejskal
4142Krokočín TRLuděk Rouš
4243Tvarožná BOMichal Kousal
4344Mělčany BOMartin H
4445Loučany OLPetr Bartoněk
4546Poštorná BVJiri Melion
4647Únětice PJPetr Skala
4748Niva PVZdenek Ovad
4849Dvorce TADavid Kozel
4950Nevcehle JIMiroslav Jelínek
5051Bořetice BVTomáš Bukovský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vítonice ZNPavlína
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Nevcehle JIHonza Adamec
55Krásná Ves MBVeronika Kneblová
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Hodějice VYJakub Sirbu
99Tvrdonice BVMarek Gál
1010Louňovice pod Blaníkem BNPetr Kirchner
1111Lanžhot BVVít Kaňa
1212Poštorná BVLucie Stiburkova
1313Loděnice ZNStanislav Štros


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2019/05/11 Pasohlávky, hřiště, O pohár, I.kolo BHL
BHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga