Pasohlávky 2016 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Pasohlávky
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 12. 06. 2016 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 05. 2016 20:00
Konec rezervace: 11. 06. 2016 20:00
Začátek tipování:  29. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 19. 06. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pasohlavky-7142.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYMichal Matějíček
22Jezeřany-Maršovice ZNMichal Matějíček
33Tvarožná BOMichal Matějíček
44Nesvačilka BOMichal Matějíček
56Babice VSHonza Adamec
67Prchalov NJHonza Adamec
78Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
89Velké Hoštice OPHonza Adamec
910Chrášťany LTHonza Adamec
1011Pasohlávky BOHonza Adamec
1112Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1314Stará Říše JIHonza Adamec
1415Plumlov PVHonza Adamec
1516Olešná HBHonza Adamec
1617Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1718Oponešice TRHonza Adamec
1819Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1920Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2021Trnava TRHonza Adamec
2122Bohdalín PEHonza Adamec
2223Dvorce TAHonza Adamec
2324Lavičky ZRHonza Adamec
2425Netín ZRHonza Adamec
2526Bašnice JCHonza Adamec
2627Obrubce MBHonza Adamec
2728Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2829Jankov BNHonza Adamec
2930Únětice 1911 PJMartin Ondra
3031Dětkovice VYMichal Hrabánek
3132Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
3233Chotěmice TAPatrik Baláž
3335Mokrá BOLukáš Machanec
3436Karolín KMMartin Ondra
3537Černín ZNJiří Veselý
3639Mikulovice ZNMichal Urbánek
3740Český Rudolec JHOndřej Huml
3841Dobřínsko ZNRadim Herout
3942Lanžhot BVVít Kaňa
4043Mladcová ZLTomas Blažek
4144Police TRPořadatelé Pořadatelé
4245Tvrdonice BVMarek Gál
4346Bolatice OPPořadatelé Pořadatelé
4447Hrušky BVTomáš Rajchman
4551Špičky PRViktorie Polášková
4652Poštorná  BBVJiri Melion
4755Meziříčko ZRKarel Mokrejš
4856Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
4957Bořetice BVTomáš Bukovský
5058Kobylí BVAntonín Kovářík
5159Velké Pavlovice BVMartin Valenta
5260Pustkovec OVPořadatelé Pořadatelé
5361Chvalovice ZNPořadatelé Pořadatelé
5462Krásná Ves MBPořadatelé Pořadatelé
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Sychotín BBKHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Vitiněves JCHonza Adamec
99Poštorná BVLucie Stiburkova
1011Špičky PRViktorie Polášková
1112Petrůvky TRPavla Pěnčová
1213Kobylí BVAntonín Kovářík
1313Louňovice pod Blaníkem BNPetr Kirchner
1416Vítonice ZNPořadatelé Pořadatelé


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,3916,3716,392014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,3916,3716,392014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2516,5316,532017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,2516,5316,532017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Louňovice pod Blaníkem BN--16,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov OL16,6715,7516,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR16,6715,7516,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petrůvky TR16,3116,7216,722013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK16,4316,7516,752014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychotín BK16,4316,7516,752014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BBK16,7016,9116,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychotín BBK16,7016,9116,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radíkov PR--16,962015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR16,5616,9816,982014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Špičky PR16,9816,5616,982014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI17,0116,3517,012017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI17,0116,3517,012017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hodějice VY--17,062015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vitiněves JC--17,092015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíkov PR16,5017,1017,102017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radíkov PR16,5017,1017,102017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrůvky TR16,3617,1117,112017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Petrůvky TR16,3617,1117,112017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevcehle JI17,1616,3817,162014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nevcehle JI16,3817,1617,162014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC17,2117,1817,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,2117,1817,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB17,1217,2117,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Krásná Ves MB17,1217,2117,212016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC--17,262015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pravčice KM170,1017,4117,412018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krásná Ves MB--17,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC16,9417,6317,632017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libuň JC16,9417,6317,632017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vítonice ZN17,6416,7617,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vítonice ZN17,6416,7617,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Louňovice pod Blaníkem BN17,8717,8917,892016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Louňovice pod Blaníkem BN17,8717,8917,892016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vitiněves JC16,7317,9117,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vitiněves JC16,7317,9117,912016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vítonice ZN--18,012015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Miroslav ZN18,2017,2418,202017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Miroslav ZN18,2017,2418,202017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Poštorná BV18,2118,0618,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Poštorná BV18,0618,2118,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Poštorná BV18,0618,2118,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Petrůvky TR18,3017,9118,302016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Petrůvky TR18,3017,9118,302016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kobylí BV18,6917,8818,692014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychotín BK--18,812015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rokytno PA19,8919,5418,892017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Loděnice ZN--18,932015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krokočín TR19,3819,0319,382014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Krokočín TR19,3819,0319,382014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Poštorná BV--19,542015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Poštorná BV19,5618,8019,562013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kobylí BV19,6318,1619,632013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nesvačilka BO18,9119,7919,792013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Tvrdonice BV19,8219,3919,822013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Tvrdonice BV--19,842015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rokytno PA19,8919,5419,892017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Poštorná BV18,5219,8919,892018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zahnašovice KM19,9719,6319,972017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zahnašovice KM19,9719,3619,972017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nové Bránice BO19,6920,1320,132013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lanžhot BV20,0320,1320,132014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Miroslav ZN19,3420,2620,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Skrochovice OP19,5020,5820,582017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Skrochovice OP19,5020,5820,582017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Špičky PR20,6120,3520,612017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Špičky PR20,6120,3520,612017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lanžhot BV20,7121,1121,112013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lanžhot BV--21,932015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Tvrdonice BV20,8321,9821,982019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Vítonice ZN21,1022,1522,152016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Vítonice ZN21,1022,1522,152016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Poštorná BV21,0222,1722,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Poštorná BV21,0222,1722,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Tvrdonice BV19,4222,7122,712014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Poštorná BV23,9923,1723,992016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Poštorná BV23,9923,1723,992016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chrášťany LT22,1624,0524,052016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chrášťany LT22,1624,0524,052016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kobylí BV21,9524,3724,372016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kobylí BV21,9524,3724,372016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nevcehle JI17,3824,6724,672016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nevcehle JI17,3824,6724,672016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pravčice BKM24,7825,1725,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Pravčice KM24,7825,1725,172017/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Myštěves HK25,4125,9525,952016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Myštěves HK25,4125,9525,952016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Moutnice BO33,4330,0433,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lanžhot BV48,6249,7449,742019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Miroslav ZNNPNPNP2019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/12 Pasohlávky, BV,
BHL
2009/05/30 Pasohlávky, BV,
BHL
2010/08/07 Pasohlávky, BV,
BHL
2012/08/04 Pasohlávky,
BHL
2013/07/20 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
-
2013/07/20 Pasohlávky, Travnatý povrch, základna tartan
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
BHL
2014/08/16 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2014/08/16 Pasohlávky - hřiště, O pohár starosty obce
GPHO
2015/07/12 Pasohlávky, Pohár
BHL
2015/07/12 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár starosty obce Pasohlávky
EXČR
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR
BHL
2016/06/12 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2. kolo BHL
BHL
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/02 Pasohlávky, hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky, 2.kolo BHL
BHL
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2019/05/11 Pasohlávky, fotbalové hřiště, O putovní pohár obce Pasohlávky I.kolo BHL-M+Ž+DOR
BHL
2019/05/12 Pasohlávky, Pasohlávský superpohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga