Pata, futbalové ihrisko 2014 - SLOVENSKÝ SUPERPOHÁR 2014

Liga: FSSK
Místo: Pata
Okres: Galanta
Kraj: Trnavský
Kdy: 11. 10. 2014 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 10. 2014 09:00
Konec rezervace: 11. 10. 2014 09:00
Začátek tipování:  11. 10. 2014 00:00
Konec hlasování: 11. 10. 2014 00:00
Zadal: stanostas

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pata-6029.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Žakovce KKstanostas
23Stará Turá TopoleckáNMstanostas
36Podunajské Biskupice BAstanostas
47Pata GAstanostas
58Spišský Štvrtok LEstanostas
69Lúčka SBstanostas
710Hliník nad Váhom BYstanostas
811Vrbětice ZLstanostas
913Podvysoká CAstanostas
1014Sveržov BJstanostas
1115Nižné Ružbachy SLstanostas
1216Bijacovce LEstanostas
1317Rudinka KMstanostas
1419Krupina KAstanostas
1523Zbora PUstanostas
1624Vyšná Voľa BJstanostas
1725Sládkovičovo GAstanostas
1826Orechová Potôň DSstanostas
1928Bytčica ZAstanostas
2029Trstená TSstanostas
2130Stará Turá DRGOŇOVÁ DOLINANMstanostas
2232Bystré VTstanostas
2334Setechov BYstanostas
2435FIRE RacingSport KEstanostas
2536Topoľčianky ZMstanostas
2638Revúčka RAstanostas
2739Staškov CAstanostas
2841Poľný Kesov NRstanostas
2942Koš PDstanostas
3043Brumov "A"ZLstanostas
3145Pavlice TTstanostas
3247Slovenské Nové Mesto TVstanostas
3349Prašník PNstanostas
3450Poruba PDstanostas
3551Podhorie ZAstanostas
3652Turčianske Teplice TRstanostas
3753Brumov "B"ZLstanostas
3854Bobrovček LMstanostas
3956Kúty SEstanostas
4057Háj TRstanostas
4159Lackov KAstanostas
4264Suchá Hora TSstanostas
4365Lučatín BBstanostas
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pata GAstanostas
24Veľká Bytča BYstanostas
35Rudník MYstanostas
412Dolný Hričov ZAstanostas
518Hliník nad Váhom BYstanostas
620Dvorníky nad Váhom HCstanostas
721Spišská Sobota PPstanostas
822Setechov BYstanostas
927Krupina KAstanostas
1031Sveržov BJstanostas
1133Spišský Štvrtok LEstanostas
1237Ochodnica KMstanostas
1340Moškovec TRstanostas
1444Topoľčianky ZMstanostas
1546Turčianske Teplice TRstanostas
1648Koš PDstanostas
1755Dežerice BNstanostas
1858Nosice PUstanostas
1960Oravská Jasenica NOstanostas
2061Lúčka SBstanostas
2162Senica nad Myjavou SEstanostas
2263Liesek TSstanostas
2366Suchá nad Parnou TTstanostas


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Revúčka RA14,2813,6513,652014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vrbětice ZLNP13,6813,682014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podhorie ZA14,3613,6913,692014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podvysoká CA13,86NP13,862014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sládkovičovo GANP14,1314,132014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bytčica ZA15,0714,1314,132014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rudinka KM15,0614,2014,202014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brumov "B"ZL14,21-14,212014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Orechová Potôň DSNP14,2514,252014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žakovce KK15,1714,2914,292014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  FIRE RacingSport KE17,6414,4314,432014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hliník nad Váhom BYNP14,4514,452014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vyšná Voľa BJ19,4114,5214,522014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Háj TR14,53-14,532014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sveržov BJ14,6614,6114,612014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Brumov ZL14,62NP14,622014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Turá NMNP14,7514,752014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Spišský Štvrtok LENP14,8214,822014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podunajské Biskupice BANP15,0215,022014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lúčka SBNP15,2115,212014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nižné Ružbachy SLNP15,2715,272014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bystré VT22,2415,4915,492014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bijacovce LE14,9915,8715,872014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lackov KA16,21-16,212014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prašník PN16,2815,1416,282014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Topoľčianky ZMNP16,4216,422014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Suchá Hora TS16,43-16,432014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Setechov BY14,6416,4416,442014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Koš PD21,3016,4516,452014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Trstená TS15,6617,3617,362014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pavlice TT17,5016,9917,502014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Poľný Kesov NR14,4217,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poruba PDNP18,8418,842014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lučatín BB20,73-20,732014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Turčianske Teplice TR26,2513,9926,252014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Slovenské Nové Mesto TVNP28,7928,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krupina KA15,7432,5432,542014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Zbora PU15,02NPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Staškov CA15,70NPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pata GANP15,35NP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Stará Turá Drgoňová DolinaNMNP-NP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kúty SENP-NP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bobrovček LMNP-NP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Brumov ZL14,62NPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stará Turá TopoleckáNMNP-NP2014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Moškovec TR16,8216,1816,182014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nosice PU16,5817,1516,582014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Spišská Sobota PP16,6616,7916,662014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Setechov BYNP16,9316,932014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Spišský Štvrtok LENP16,9916,992014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hliník nad Váhom BY20,9417,2517,252014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krupina KA18,4617,5917,592014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Suchá nad Parnou TT17,6417,8517,642014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dežerice BN28,3217,8917,892014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Topoľčianky ZM20,1918,5718,572014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dvorníky nad Váhom HC19,7818,6618,662014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lúčka SB19,1319,4719,132014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Senica nad Myjavou SE19,36-19,362014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Turčianske Teplice TR25,3819,4119,412014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Veľká Bytča BY46,0719,5119,512014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rudník MY20,56NP20,562014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Koš PD21,30NP21,302014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sveržov BJ17,8121,9321,932014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolný Hričov ZA28,1524,7324,732014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Liesek TS33,01-33,012014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pata GA39,12-39,122014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Pata, 6.kolo ZSHL
ZSHL
2014/10/11 Pata, futbalové ihrisko, SLOVENSKÝ SUPERPOHÁR 2014
FSSK
Kdy Kde Liga


Soutěže