Pelhřimov- Náměstí 2013 - Soutěž pořádá Pelhřimovská Hasičská liga

Liga: PEHL
Místo: Pelhřimov
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 07. 2013 18:00
Kontakt:   Šebesta Miroslav
Telefon:  606047356

Začátek rezervace: 27. 07. 2013 00:00
Konec rezervace: 27. 07. 2013 18:00
Začátek tipování:  27. 07. 2013 00:00
Konec hlasování: 27. 07. 2013 00:00
Zadal: Lukáš Voborník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://p-h-l.cz/

Poznámka pořadatele

Soutě se bude konat jak v "Hrbáči", tak i ve sportu. Od 18:00 hod. začíná P-H-L v Hrbáči a až po dokončení všech útoků nastoupí borci na sport vše je na 2B ( sport 2B úzké)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pelhrimov-2013-07-27-3693.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH16,1016,5816,582013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Slapy TA15,8017,0517,052013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krahulčí JI17,2117,1317,212013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Batelov BJI17,3717,3617,372013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílý Kámen JI17,5217,3017,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Strachoňovice JI16,8717,6317,632013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zajíčkov PE17,8217,5817,822014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Markvarec JH17,9018,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkov APE18,3717,2518,372014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH16,4718,4418,442014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Žirovnice APE17,0718,5518,552014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Batelov AJI18,8818,7518,882013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kaliště JI17,5218,8918,892013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rohovka PE19,0218,2319,022014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválkov PE19,2419,2019,242013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krahulčí JI19,5918,9219,592014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žirovnice PE19,6319,1219,632013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kaliště JI19,3619,7519,752014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Ves JI17,4319,7919,792014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Batelov AJI20,3218,5320,322014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rohovka PE20,9520,9020,952013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drunče JH22,0621,9022,062013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kamenice nad Lipou APE17,0523,0423,042013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Božejov PE24,1923,5324,192013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libkova Voda PE24,9623,3024,962013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Český Rudolec JH23,6326,7526,752014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žirovnice BPE19,3627,7527,752014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Včelnice JH28,4020,1328,402014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Ves JI16,7729,3029,302013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Drunče JH27,1630,5530,552014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Stará Říše CJI16,60NPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Žirovnice BPE19,70NPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Cizkrajov JHNPNPNP2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zajíčkov PENP17,74NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bohdalín PENPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Střížov JINPNPNP2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rynárec PENPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libkova Voda PEDSQDSQDSQ2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH19,8918,2619,892014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou APE19,9519,5119,952013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH20,7520,8920,892013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou BPE19,8621,1621,162013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou APE21,3420,9221,342014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou BPE21,8423,3223,322014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libkova Voda PE25,8425,4325,842013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Ves JI27,2226,8127,222013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves JI30,7028,6130,702014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dvorce ATANPNPNP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/21 Pelhřimov, Noční soutěž, Pelhřimov náměstí
PEHL
2013/07/27 Pelhřimov- Náměstí, Soutěž pořádá Pelhřimovská Hasičská liga
PEHL
2013/08/24 Pelhřimov, I. ročník Pelhřimovského poháru v PÚ
PLPU
2014/08/23 Pelhřimov, Masarykovo náměstí
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže