Pěnčín (areál Huť) 2020 - Pěnčín (areál Huť)

Liga: FNC
Místo: Pěnčín
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 29. 08. 2020 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 29. 08. 2020 00:01
Začátek tipování:  29. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2020 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-10922.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNFNC
22Hradčany LITomáš Marvan
33Velké Hamry JNFNC
44Bratříkov JNFNC
55Brada - Rybníček JCPavel
66Desná III JNFNC
77Karlinky BLISDH Karlinky
88Březová LIMartina Šámalová
99Karlinky LIJaroslav Vobecký
1010Desná III BJNTomáš Palme
1111Škodějov SMRoman Dolenský
1212Valdice JCjirka chodur
1313Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1414Záskalí LIhasici Bezaskovice
1515Jirkov BJNVitek
1616Jeřmanice LIKristýna Matějková
1717Odolenovice JNSDH Karlinky
1818Smržovka JNJan Sajewicz
1919Bukovno MBVaclav
2020Janův Důl LIHonza Mašek
2121Krásná Ves MBJan Macoun
2222Sezemice MBRadek Stejskal
2323Krásná Ves BéMBJan Macoun
2424Bystřice JCMichal Odzgan
2525Chyjice JCTomas Trnka
2626Jirkov BJNMAD Matthew
2727Březovice MBAntonín Hokuf
2828Pěnčín LIJakub Hruška
2929Koberovy JNTomáš Mašek
3030Lažany LIEduard Dvořák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNFNC
22Smržovka JNPetra Engelová
33Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
44Veselá SMEliška Novotná
55Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
66Březová LIMartina Šámalová
77Dalešice JNDavid Beránek
88Jeřmanice LIMarie Tarantová
99Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1010Mělník BlataMEMilan Corna
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Hradčany LITomáš Marvan
55Karlinky BLISDH Karlinky
66Záskalí LIhasici Bezaskovice
77Radimovice LIRobert Marek
88Brada - Rybníček JCPavel
99Jeřmanice LIKristýna Matějková
1010Sezemice MBRadek Stejskal
1111Odolenovice JNSDH Karlinky
1212Březová LIMartina Šámalová
1313Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1414Lažany LIEduard Dvořák
1515Smržovka JNJan Sajewicz
1616Janův Důl LIHonza Mašek
1717Bystřice JCMichal Odzgan
1818Chyjice JCTomas Trnka
1919Březovice MBAntonín Hokuf
2020Pěnčín LIJakub Hruška
2121Petrašovice Jakub ŠkodaLIJakub Škoda
2222Koberovy JNTomáš Mašek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže