Pěnčín (areál Huť) 2021 - Pěnčín (areál Huť)

Liga: FNC
Místo: Pěnčín
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 04. 09. 2021 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2021 20:00
Konec rezervace: 04. 09. 2021 00:01
Začátek tipování:  28. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-11761.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNFNC
22Krásná Ves MBJan Macoun
33Jirkov BJNFNC
44Velké Hamry JNFNC
55Jeřmanice LISDH Odolenovice
66Krásná Ves BéMBJan Macoun
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Karlinky LIPetr Augusta
99Březová LINikola Bulířová
1010Karlinky BLIPetr Augusta
1111Desná III JNPetra
1212Jirkov AJNMíra Berka
1313Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1414Bystřice JCMichal Odzgan
1515Chyjice JCTomas Trnka
1616Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1717Desná III BJNpetra lepicova
1818Březovice MBDaniel Čeleda
1919Záskalí LIhasici Bezaskovice
2020Sezemice MBNikola Bulířová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNFNC
22Dalešice JNDavid Beránek
33Bratříkov "B"JNZuzana Pfeiferová
44Jeřmanice LIKristýna Matějková
55Krásná Ves MBJan Macoun
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Karlinky LIPetr Augusta
88Sezemice MBNikola Bulířová
99Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
1010Mělník ChloumekMEMilan Corna
1112Jeřmanice B LIKristýna Matějková
1220Krásná Ves BMBJan Macoun
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostroměř JCZdeněk Tejchman
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Bystřice JCMichal Odzgan
55Škodějov SMRoman Dolenský
66Sezemice MBNikola Bulířová
77Jeřmanice LIKristýna Matějková
88Chyjice JCTomas Trnka
99Záskalí LIhasici Bezaskovice
1011Březovice MBDaniel Čeleda
1112Petrašovice LIJakub Škoda
1213Březová LINikola Bulířová
1314Lučany nad Nisou JNJan-Maxmilián Pauly


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže