Petrovice 2013 - Putovní pohár SDH Petrovice

Liga: EXČR
Místo: Petrovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 28. 07. 2013 10:00
Kontakt:   P. Pardnos
Telefon:  603369146

Začátek rezervace: 14. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2013 10:00
Začátek tipování:  14. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2013 00:00
Zadal: Antonín Haniš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-petrovice-2013-07-28-3249.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlatice JIMartin Hrevuš
22Stará Říše JIMartin Šebesta
33Příštpo TRJakub Procházka
44Trnava TRHonza Adamec
55Lipová PVHonza Adamec
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Výčapy TRHonza Adamec
99Vřesovice HODavid Šňupík
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Pasohlávky BOHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Žernovice PTVáclav Nachlinger
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Horní Poříčí BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Benetice TRkarel krejci
2727Chrášťany LTHonza Adamec
2828Čeložnice HODavid Šňupík
2930Kněžice TRRosťa Neuwirth
3031Krasonice JILukáš Pivonka
3132Želetava TRPavel Kos
3233Čeperka "N"PALeoš Kříž
3334Radotice TRRadek Janda
3435Krokočín TRJan Dokulil
3536Mladoňovice TRAleš Daňhel
3637Dolní Němčice BJHZdenda Krejčí
3738Pavlov ExperimentZRPavel Černý
3839Vémyslice ZNTomáš Kerndl
3940Police TRPavel
4041Únanov ZNLudvík Sapík
4142Jankov BNPavel Hrubý
4243Nárameč SDH NáramečTRPetr Pavlík
4344Doubravice u Volyně STDoubravice
4445Malčín HBZdeněk Klement
4546Příseka HBmichal koubek
4647Myslibořice TRDavid Nedvěd
4749Dolní Němčice AJHJan Dušek
4850Sokolí SDH Sokolí - MUŽITRSmejkal Roman
4951Tavíkovice SDH Tavíkovice ZNMichal Hověz
5052Choltice PAJarda Svoboda
5153Jasenice TRPavel Rosendorf
5254Čeperka PPAJarda Svoboda
5355Petrovice SDH Petrovice BTRPavel Fejta
5456Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
5557Krahulčí SDH KrahulčíJILukáš Kadlec
5658Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
5759Radonín TRHonza Kovář
5860Dobřínsko ZNTomáš Jakša
5961Podmoklany HBMartin Eis
6062Jezeřany-Maršovice ZNJan Dokulil
6163Nevcehle BJILukáš Nechvátal
6264Příložany TRMichal Pekárek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIMilan Pařil
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
66Sychotín BKHonza Adamec
77Mladoňovice TRJana Zvěřinová
88Myslibořice TRDavid Nedvěd
99Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
1010Petrovice TRLenka Lindušková
1111Vítonice ZNJana


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Němčice JH15,0915,1515,152016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechtín TR16,2616,0716,262016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Petrovice BTR17,3917,4817,482016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Přibyslavice BTR17,0917,6017,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dešná JH19,4918,0419,492016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Přibyslavice ATR19,0019,9119,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krahulov BTR18,7019,9119,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krahulov ATR25,8418,3025,842016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Černín ZN88,85-NP2016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Šebkovice TR-24,13NP2016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Benetice TR128,19-NP2016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK15,9215,5315,922015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,0715,9316,072012/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrobice ExplosiaPA16,1316,2016,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,0716,3416,342014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,4316,4216,432007/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI16,4416,0916,442009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT16,0316,4516,452010/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petrůvky TR16,5316,5116,532019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,0416,5516,552019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychotín BK16,6716,0916,672013/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libuň JC16,7616,7716,772015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nepomuky UO16,7716,4316,772019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI16,7816,1416,782010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrůvky TR16,3016,8216,822013/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Výčapy TR16,4416,8816,882012/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Budišov TR16,9316,7116,932019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrášťany LT16,5216,9416,942014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vitiněves JC16,9516,4516,952012/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malé Hoštice OP16,9716,5316,972019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Petrůvky TR16,8816,9816,982018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skrochovice OP16,5917,0317,032018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM17,0416,2017,042019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevcehle JI16,8817,0417,042006/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0816,5617,082018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8717,1117,112015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,6317,1117,112019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malé Hoštice OP17,2017,0617,202018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nárameč TR17,2416,9317,212018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice ExplosiaPA16,8617,2117,212018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nevcehle JI17,0117,2217,222005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nárameč TR17,2416,6417,242019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vítonice ZN17,2916,5417,292015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Výčapy TR17,3017,2217,302005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Budišov TR17,3216,3417,322018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Výčapy TR17,3317,3017,332001/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Výčapy TR17,2517,3617,362003/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pravčice KM17,0217,3717,372007/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radonín TR16,7717,3917,392019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radíkov PR17,4015,9017,402013/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Výčapy TR17,4217,3917,422004/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1217,4217,422012/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Renmotor Jinolice JC17,4216,2817,422019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Svatoslav TR16,7917,4617,462010/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC17,4617,4417,462018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lhotky CZR17,5017,4817,502008/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chrášťany LT17,5316,0117,532015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Petrůvky TR16,7317,5517,552019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Výčapy TR17,5716,7317,572009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dětkovice VY17,5815,5417,582019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Budišov TR17,5916,3517,592018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olší BO17,2817,6117,612012/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krokočín TR17,6216,7517,622014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kunovice VS16,5817,6517,652002/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myslibořice TR17,2517,6517,652019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chrášťany LT17,6516,6117,652012/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychotín BK17,6716,1117,672014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Výčapy TR16,7917,6817,682002/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stařeč TR17,5417,6817,682019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stará Ves FM17,7116,7617,712002/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Úherce PS17,7417,2517,742006/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Budišov TR16,8617,7517,752019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lhotky ZR17,5117,7717,772007/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Výčapy TR17,7917,7817,792009/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mladoňovice TR17,8017,6917,802014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Trnava TR17,2317,8117,812010/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Výčapy GKH17,6017,8517,852010/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Petrůvky TR16,9317,8517,852018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Petrůvky TR17,8817,1217,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nevcehle JI16,8217,9017,902008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Loukov KM17,8517,9217,922006/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bříšťany JC17,5217,9217,922009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Opatovice PR--17,952000/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Radíkov PR17,3417,9617,962009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Výčapy GKH16,8517,9617,962009/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Výčapy GKH17,1917,9817,982009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Olešná HB18,0117,3418,012018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Trnava TR18,0517,8818,052010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Stará Ves FM17,5018,0818,082001/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Pravčice KM17,8018,0918,092008/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Vitiněves JC18,1117,6218,112009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Jindřichovice JI17,5118,1318,132012/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kunovice VS17,5017,1718,172003/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dlouhá Ves RK16,6718,1818,182019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Letohrad - Orlice UO18,1916,5218,192013/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Pravčice KM16,8318,2118,212009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Radonín TR17,3118,2118,212018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Stará Ves FM17,2417,0618,242003/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Petrovice TR17,1418,2518,252013/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Svatoslav TR18,1818,2718,272009/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Vítonice ZN17,2818,2818,282010/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Radíkov PR17,6718,3018,302002/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Stařeč TR18,3017,2718,302018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Lhotky ZR18,0718,3118,312005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Loukov KM17,7318,3218,322007/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Svatoslav TR18,3317,9518,332009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Vítonice ZN18,2318,4018,402009/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Kunovice VS17,1418,4318,432005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nevcehle JI16,9018,4318,432019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lhotky ZR18,0118,4418,442004/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Trnava TR18,4617,8518,462008/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1999/07/17 Petrovice, TR, O putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2000/07/16 Petrovice, TR, O putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2001/07/15 Petrovice, TR, O putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2002/07/07 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2003/05/11 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
TRL
2003/08/24 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2004/06/06 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
TRL
2004/07/03 Petrovice, Pohár SDH Petrovice
-
2004/08/22 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2005/06/19 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
TRL
2005/08/27 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2006/06/18 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
TRL
2006/09/09 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2007/07/08 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
TRL
2007/07/29 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2008/07/06 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
TRL
2008/07/13 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2009/07/12 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
TRL
2009/08/09 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2010/07/04 Petrovice, TR, Memoriál Josefa Honse
JOL
2010/08/29 Petrovice, TR, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2012/09/08 Petrovice, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2013/07/28 Petrovice, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2013/09/14 Petrovice hasičský areál, XI. ročník soutěže Memoriál Josefa Honse
-
2014/07/26 Petrovice, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2014/09/13 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2015/07/11 Petrovice, Putovní pohár SDH Petrovice
EXČR
2015/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2016/08/27 Areál SDH Petrovice, Noční soutež: O putovní pohár SDH Petrovice
-
2016/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2017/08/26 Areál SDH Petrovice, Noční soutěž: O Putovní pohár SDH Petrovice
-
2017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga