Plešovice 2012 - O pohár starosty obce Zlatá Koruna

Liga: -
Místo: Plešovice
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 30. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Antonín Haniš
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 06. 2012 13:00
Konec rezervace: 30. 06. 2012 13:00
Začátek tipování:  30. 06. 2012 13:00
Konec hlasování: 30. 06. 2012 13:00
Zadal: Antonín Haniš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plesovice-2012-06-30-3461.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rájov CKAntonín Haniš
22Chmelná CKAntonín Haniš
33Plešovice CKAntonín Haniš
44Dolní Dvořiště CKAntonín Haniš
55Chlum BCKAntonín Haniš
66Přídolí CKAntonín Haniš
77Netřebice CKAntonín Haniš
88Třísov ACKAntonín Haniš
99Chlum ACKAntonín Haniš
1010Velešín CKAntonín Haniš
1111Přísečná CKAntonín Haniš
1212Holubov ACKAntonín Haniš
1313Třísov BCKAntonín Haniš
1414Brloh ACKAntonín Haniš
1515Srnín ACKAntonín Haniš
1616Benešov nad Černou ACKAntonín Haniš
1717Brloh BCKAntonín Haniš
1818Srnín BCKAntonín Haniš
1919Benešov nad Černou BCKAntonín Haniš
2020Pořešín CKAntonín Haniš
2121Kájov CKAntonín Haniš
2222Holubov BCKAntonín Haniš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brloh BABINECCKAntonín Haniš
22Třísov CKAntonín Haniš
33Chmelná CKAntonín Haniš
44Chlum CKAntonín Haniš
55Plešovice CKAntonín Haniš
66Dolní Dvořiště CKAntonín Haniš
77Besednice CKAntonín Haniš
88Holubov CKAntonín Haniš
99Brloh CKAntonín Haniš
1010Velešín CKAntonín Haniš
1111Benešov nad Černou CKAntonín Haniš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šipoun PT17,5817,8517,852013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Netřebice CK18,1317,9818,132013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Netřebice CK18,2918,1718,292014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Třísov ACK--18,492012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Holubov ACK--19,442012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plešovice CK19,6418,0719,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Třísov CK19,9519,7619,952014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chlum BCK--19,992012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum CK--20,042013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Třísov BCK--20,172012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Přísečná ACK20,0920,1820,182014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chlum ACK--20,462012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plešovice CK--20,522012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stříbřec JH20,5820,3920,582013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Přísečná CK20,8220,5020,822013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Holubov BCK--21,402012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Holubov CK21,4420,2321,442013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chmelná CK--21,552012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasejovka CB20,8721,6021,602013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH21,8121,0121,812013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rájov CK22,0020,7822,002014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Přísečná CK--23,142012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Brloh BCK--23,442012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Brloh ACK23,6520,6223,652013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Benešov nad Černou CK23,0923,6923,692014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Brloh BCK22,2624,4724,472013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Benešov nad Černou ACK--24,572012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rájov CK--25,512012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stachy PT24,4325,7125,712013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Boršov nad Vltavou CB24,1425,8625,862013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dolní Dvořiště CK--26,082012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velešín CK--26,412012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Srnín CK--26,592012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Benešov nad Černou CK26,9825,2326,982013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dolní Dvořiště CK26,4827,0127,012013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kájov CK27,6127,4427,612013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kájov CK--27,832012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Benešov nad Černou BCK--28,092012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pořešín CK--28,212012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Velešín BCK28,4024,7528,402013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velešín ACK30,1423,8430,142013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Brloh CK22,2232,6632,662014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Zliv CB33,1319,8833,132013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Netřebice CK--33,502012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kájov BCK34,1233,9234,122014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pořešín CK22,5535,2035,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Dvořiště ACK38,2338,7738,772014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Přídolí CK--40,412012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Velešín SkvadraCK40,5725,5340,572014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Plešovice CK42,9820,8242,982013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Srnín ACK--44,662012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rájov CK47,5826,5247,582013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Přísečná BCK51,8450,4051,842014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Brloh ACK--NP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Třísov CK--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/30 Plešovice, O pohár starosty obce Zlatá Koruna
-
2013/09/21 Plešovice, O Plešovický šutr
-
2014/06/28 Plešovice náves, O pohár starosty obce
-
2014/06/28 Plešovice náves, O nejrychlejší zadek
-
2014/09/20 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
2015/09/26 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
2019/09/07 Plešovice - hasičská dráha, O Plešovický ŠUTR
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga