Plešovice náves 2014 - O Plešovický šutr

Liga: -
Místo: Plešovice
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 20. 09. 2014 19:00
Kontakt:   Antonín Haniš
Telefon:  721276407

Začátek rezervace: 20. 09. 2014 20:00
Konec rezervace: 20. 09. 2014 20:00
Začátek tipování:  30. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2014 00:00
Zadal: Antonín Haniš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

2. ročník noční soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plesovice-2014-09-20-4684.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chmelná CK--20,572012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chlum CK--21,492012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Holubov CK21,5321,4021,532013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Třísov CK--21,652012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Třísov CK21,9222,1822,182014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Holubov CK--22,392012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chmelná CK23,2221,1623,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brloh CK--24,232012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Besednice CK--24,422012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov nad Černou CK24,5822,8224,582014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Benešov nad Černou CK--25,472012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Brloh CK25,8124,6025,812013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Přísečná CK28,2026,8926,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Plešovice CK--27,062012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chlum CK23,8427,4127,412013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plešovice CK28,9427,0428,942013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Dvořiště CK28,8828,9628,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Dvořiště CK--29,392012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Brloh BABINECCK--30,852012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velešín CK--38,392012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Třísov CK39,5638,4139,562013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Benešov nad Černou CK41,6141,8841,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Velešín CK43,5724,6843,572013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Brloh BABINECCK47,3246,9547,322013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Plešovice CK28,6468,1868,182014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Brloh CK73,6775,2975,292014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Besednice CK--NP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/30 Plešovice, O pohár starosty obce Zlatá Koruna
-
2013/09/21 Plešovice, O Plešovický šutr
-
2014/06/28 Plešovice náves, O pohár starosty obce
-
2014/06/28 Plešovice náves, O nejrychlejší zadek
-
2014/09/20 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
2015/09/26 Plešovice náves, O Plešovický šutr
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B
-
2019/06/29 hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga