Plinkout 2018 - Plinkout

Liga: HE
Místo: Plinkout
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 07. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 07. 2018 18:00
Konec rezervace: 28. 07. 2018 13:00
Začátek tipování:  28. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plinkout-9481.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRTomáš Mareček
22Ludéřov OLTomáš Palička
33Loučany OLPavel Hlavinka
44Dětkovice PVLadislav Kořínek
55Olešnice OLTomáš Palička
66Alojzov PVPeťa Bartoňková
77Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Pavlov-výběr SUKateřina Skládalová
1010Ráječek SUlallin
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Dub nad Moravou OLMichal Zbořil
1313Mostkov SUBronislav Tinka
1414Břevenec OLlallin
1515Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1616Nemile SUJaroslav Hecl
1717Domamyslice PVJan Havlíček
1818Bílovice PVSDH Bílovice
1919Dolany OLPetr Holoubek
2021Kožušany OLPetr Zmeškal
2122Šumvald OLBoB Kobylka
2223Domamyslice PVJan Havlíček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLPavla Jahnová
22Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
33Nová Dědina OLEva Dušková
44Haňovice OLMafka Sobotová
55Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
66Olešnice OLRadka Skoaplová
77Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
88Blatec OLKateřina Skládalová
99Mladeč OLNikola Hamplová
1010Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1212Kožušany OLPetr Zmeškal
1313Břevenec OLVeronika Hrabáčková
1415Dolní Libina SUAdéla Blažková
1520Loučany OLDagmar Bartoňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL16,4816,4316,482018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,6316,7116,712018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Břevenec OL16,8117,0017,002019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL16,6617,0617,062018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nemrlov SU16,4917,2617,262016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plinkout OL17,2716,9017,272016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,2717,1317,272017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2817,1717,282016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,1317,3617,362018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Polkovice PR17,2617,3817,382017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Měrotín OL17,3917,3117,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ráječek SU17,4417,4317,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2817,4617,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,5817,4117,582019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nemrlov SU17,0917,6017,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL17,4017,6517,652018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL17,6617,3517,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV17,5317,7117,712017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL17,0717,8117,812016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ráječek SU17,6517,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,7717,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,3917,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL16,5817,8817,882017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břevenec OL17,4717,9617,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nemile SU17,9916,7217,992018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludéřov OL18,0117,6218,012019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ráječek SU17,9118,0918,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Janovice BR18,2018,1418,202016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Domamyslice BPV18,3018,1118,302019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Otinoves PV18,2518,3418,342019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mostkov SU18,1618,3718,372017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Domamyslice BPV17,6118,4018,402018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Střelice OL18,0518,4618,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice BPV18,4617,7618,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Hlubočky OL18,4618,1118,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Olešnice OL18,4617,2718,462016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bohuslavice SU17,2618,5518,552017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Pavlov-výběr SU18,6018,2018,602018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dětkovice PV18,6317,9718,632019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nová Dědina OL18,6417,7218,642016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Šumvald OL18,6518,4318,652017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Střelice OL18,2518,6618,662019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Loučany OL17,1618,7218,722019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Měrotín OL18,7317,9718,732017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chválkovice OL18,8918,2318,892017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pavlov-výběr SU18,4218,9618,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hrabišín SU18,9916,6318,992019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mostkov SU19,0117,8819,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Haňovice OL19,0918,9119,092016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bílovice PV17,4619,1519,152016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čelechovice na Hané PV19,1518,1119,152016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Nová Dědina OL18,8419,3819,382018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hlubočky OL19,2219,4219,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Janovice BR18,9519,4419,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dolní Libina SU18,5019,4919,492019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Náměšť na Hané OL18,4619,7619,762019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Šumvald OL19,9518,4519,952018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Šumvald OL19,0220,0220,022019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Domamyslice DvojkaPV19,0020,1220,122016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pavlov výběrSU20,6618,3820,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chválkovice OL20,7219,1320,722016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dětkovice BPV19,9920,9320,932019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina OL19,8521,1721,172017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Domamyslice APV22,9618,5922,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice PV24,1423,7024,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dětkovice PV26,1124,5326,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chořelice OL27,8723,9427,872019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Plinkout OL28,0926,6428,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kokory PR28,4229,3229,322019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Břevenec OL18,1430,6330,632018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chválkovice OL57,8853,2257,882018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dolany OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Ráječek SUNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Polkovice PRNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bohuslavice SUNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Janovice BRNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Stará Ves BRNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chválkovice OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nová Dědina OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Šumvald OLNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bílý Potok JENPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,2417,8617,862019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Haňovice OL18,3716,9218,372019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,1718,6418,642019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lesnice SU18,6619,0719,072019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubočky OL18,0320,3320,332019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolní Libina SU21,1319,9821,132019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladeč OL22,0319,3322,032019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nová Dědina OL22,9619,4222,962019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice OL23,2121,4123,412019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Droždín ChvadrožOL25,3925,2225,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Cholina OL25,5418,9325,542019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vojnice OL26,8924,8426,892019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hrabišín SU27,5928,7528,752019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Troubelice OL24,2330,4530,452019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dub nad Moravou OL31,2620,1631,262019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice PV45,4337,7145,432019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Blatec OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga