Ploukonice 2013 - O posvíceneckou husu

Liga: PKL
Místo: Ploukonice
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 28. 09. 2013 10:00
Kontakt:   Jakub Roubíček
Telefon:  720 170 482

Začátek rezervace: 22. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 28. 09. 2013 10:00
Začátek tipování:  22. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 27. 09. 2013 00:00
Zadal: Miroslav Roubíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Místo: -hasičský areál Ploukonice

Start: - beton

Příběh: - beton až k základně, základna odvodněná

Základna: - komplet až ke kádi beton - odvodněno

Dráha dopředu: - komplet travnatý povrch - středně tvrdý podklad

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ploukonice-2013-09-28-3310.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kosmonosy muziMBVáclav Repš
22Nová Ves nad Popelkou mužiSMSDH Nová Ves n. Pop.
33Benešov u Semil ženySMBarbora Menšíková
44Bozkov Muži ASMkarel Čermák
55Březová LIPetra Mocová
66Jablonec nad Jizerou ženySMLukáš Němec
77Podůlší muziJCMartin Berger
88Hrobce LTMiroslav Roubíček
99Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
1010Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
1111Bozkov ženy ASMkarel Čermák
1212Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
1313Kosmonosy MBJan Klimo
1414Jablonec nad Jizerou mužiSMLukáš Němec
1515Bozkov ženy BSMkarel Čermák
1616Bratříkov ženyJNZuzana Pfeiferová
1717Dobšín KameniceMBJan Klimo
1818Košťálov ženySMLukáš Němec
1919Sloup SDH Sloup mužiPZMarek Malý
2020Bukovina, Turnov  Sdh BukovinaSMJan Fajgl
2121Malá Skála ženy AJNMartin Berger
2222Košťálov mužiSMLukáš Němec
2323Sloup SDH Sloup ženyPZMarek Malý
2424Jílové u Držkova Sdh JílovéJNJan Fajgl
2525Hradčany MužiLITomáš Najman
2626Příšovice mužiLIRomana Danišová
2727Tuř MužiJCTomaš Vích
2828Tatobity MužiSMJosef Židů
2929Předonín PS Předonín mužiLTVojtěch Kratochvíl
3030Jeřmanice Jeřmanice ALIJan Kühnel
3131Libuň ženyJCHana Jarolímková
3232Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
3333Břehy Ženy AMBHana Prokurátová
3434Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
3535Sychrov ženyMBJan Kühnel
3636Letohrad - Kunčice Letohrad Kunčice BUOMichaela Malá
3737Libuň mužiJCMichaela Malá
3838Sezemice mužiMBMilena Loudová
3939Ploužnice mužiSMHonza Novotný
4040Janův Důl mužiLIHonza Mašek
4141Malá Skála mužiJNRadek Havelka
4242Jeřmanice Jeřmanice B ženyLIJan Kühnel
4343Břehy Ženy BMBHana Prokurátová
4444Borovice ženyMBRadek Kuntoš
4545Maršovice JNPetr Štryncl
4646Pěnčín ženyLIJana Pašková
4747Sychrov mužiMBRadek Kuntoš
4848Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
4949Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
5050Břehy MužiMBHana Prokurátová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC13,7113,9513,952015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Myštěves HK14,0514,2814,282017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Chyjice JC13,9814,3114,312018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC14,7014,4214,702017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Smidary HK14,7014,6214,702017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Zlatá Olešnice JN14,2514,7314,732018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Myštěves HK14,7614,7114,762015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Březová LI14,5814,9314,932018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Tatobity SM15,0014,5815,002017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM15,0614,9215,062015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Chyjice JC14,7715,0715,072017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Malá Skála JN14,8215,0715,072017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Bašnice JC14,2615,0815,082018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Malá Skála JN15,0914,5115,092015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Košťálov SM15,1814,9515,182016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Jílové u Držkova JN15,2014,6215,202016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Košťálov SM15,2515,0715,252015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Kopidlno JC15,2615,2415,262016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Dneboh MB14,3415,3315,332017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Kopidlno JC15,1415,3315,332015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Příšovice LI15,3915,1015,392016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Obrubce MB14,5615,3915,392018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Březová LI15,4115,3015,412015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Velké Hamry JN14,3115,4315,432018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Březová LI15,4515,3915,452017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Tatobity Bity SportSM14,7215,5115,512015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Veselá SM14,6315,5915,592016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Hradčany LI15,5215,6115,612015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Příšovice LI15,4315,6515,652015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Janův Důl LI15,6615,4115,662015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Tuř JC15,7414,7515,742017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Březová LI15,7315,7515,752016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Košťálov SM15,3815,7715,772017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Frýdštejn JN15,7714,7915,772017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Malá Skála JN15,3515,7915,792018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Karlinky LI15,8115,3315,812018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Veselá SM15,4615,8415,842017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Valdice JC15,4415,8615,862018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Velké Hamry JN15,9015,6515,902016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Bechov MB15,6815,9115,912018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Podůlší JC15,0215,9415,942015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Olešnice SM15,7215,9715,972017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Valdice JC16,0414,8616,042016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Děčín I-Děčín DDM ArmexDC16,0515,9716,052017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Jablonec nad Jizerou SM14,5316,1816,182016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Maršovice JN16,2515,4416,252015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Pěnčín JN16,3214,9116,322018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Břehy MB16,1916,3316,332017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Cetenov LI15,0216,5316,532018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Karlinky LI15,7816,5516,552017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Jirkov CV16,6015,7516,602015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Pěnčín JN15,0316,6716,672017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Hradčany LI16,6815,9316,682016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Malá Skála JN15,8916,6816,682016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Valdice JC15,3016,7916,792017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Ploužnice SM16,9016,9016,902015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Jílové u Držkova JN16,8116,9016,902017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Pěnčín JN16,8016,9816,982015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Břehy MB16,8417,0617,062015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Tatobity SM16,8117,0717,072015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
61.  Bradlecká Lhota SM17,1216,1117,122015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
62.  Košťálov SM17,2414,9717,242018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
63.  Těpeře JN17,0217,3817,382018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
64.  Jeřmanice LI17,4315,7717,432017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
65.  Jeřmanice LI17,5417,8517,852015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
66.  Frýdštejn JN18,0716,6018,072016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
67.  Veselá SM14,9818,1318,132015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
68.  Velké Hamry JN18,4017,2118,402015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
69.  Myštěves HK18,4614,4918,462016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
70.  Hradčany LI18,6017,2118,602018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
71.  Smidary HK18,8118,7618,812018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
72.  Olešnice SM19,4017,0819,402016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
73.  Chyjice JC16,1119,6619,662015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
74.  Zlatá Olešnice JN20,7017,4620,702016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
75.  Loukov MB20,0521,0721,072016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
76.  Janův Důl LI21,0921,3321,332016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
77.  Břehy BMB19,3421,4021,402016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
78.  Žehrov MB20,0721,6521,652018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
79.  Břehy MB20,0221,6821,682018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
80.  Kacanovy SM23,4523,6523,652017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
81.  Jirkov JN26,1526,0826,152017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
82.  Charvatce MB27,6227,7527,752016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
83.  Jeřmanice LI28,9228,2328,922016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
84.  Pilínkov, Liberec XXIV ALI29,1025,6829,102016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
85.  Jílové u Držkova JN29,8729,9829,982018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
86.  Olešnice OL24,9630,8830,882015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
87.  Kacanovy SM30,2831,0231,022016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
88.  Pěnčín JN32,8032,1332,802016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
89.  Jirkov JN40,8641,7741,772016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
90.  Pilínkov, Liberec XXIV BLI24,8751,1351,132016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
91.  Kacanovy SM59,3860,6460,642018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
92.  Břehy BMBNPNPNP2018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
93.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
94.  Cetenov LINPNPNP2017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
95.  Frýdštejn JN15,86NPNP2018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
96.  Ploukonice SM--NP2015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
97.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
98.  Veselá SMNPNPNP2018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
99.  Cetenov LINPNPNP2016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
100.  Příšovice LINPNPNP2017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK17,0317,1717,172015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Košťálov BSM16,9217,4517,452016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Krásná Ves MB17,4817,1817,482015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Malá Skála BéčkoJN16,7117,5217,522018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Malá Skála BéčkoJN17,8317,6317,832017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Košťálov BSM17,9716,5517,972017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Malá Skála BéčkoJN17,8218,1618,162015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Košťálov SM16,5618,3918,392018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Košťálov SM18,3818,6018,602015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Malá Skála BéčkoJN18,6017,6518,602016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Břehy MB18,6318,4418,632018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Břehy MB18,7918,7718,792015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Těpeře JN18,4718,8018,802016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Bratříkov JN18,7718,9118,912017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Veselá SM19,2119,3119,312017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Ploukonice SM19,2519,3419,342018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Radimovice PS19,0119,4819,482015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Jeřmanice LI17,0719,5619,562017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Malá Skála ÁčkoJN17,9419,6319,632015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Raspenava LI19,3019,7219,722017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Malá Skála ÁčkoJN19,7717,4719,772016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Katusice MB19,8118,0719,812018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Sychrov MaminyMB19,9219,4619,922017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Ploukonice SM19,5919,9319,932017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Huť JN19,0019,9519,952015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Jeřmanice LI19,9719,5519,972015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Malá Skála ÁčkoJN19,3120,0320,032017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Těpeře JN20,4419,5020,442015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Košťálov SM17,7620,5120,512016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Ploukonice SM20,6720,2320,672015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Břehy MB21,0720,4421,072017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Jeřmanice LI21,4121,4021,412016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Olešnice SM19,9622,0922,092018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Březová LI22,1018,4722,102017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Podmoklice SM22,5121,8622,512015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Kosmonosy MB18,7722,7022,702018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Olešnice SM21,6323,3823,382017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Borovice MB19,5726,0226,022015/09/26 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Břehy MB26,4326,4326,432016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Olešnice BSM27,3827,2227,382017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Jeřmanice BLI30,0029,1430,002017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Příšovice LI31,3431,1431,342017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Ploukonice SMNPNPNP2016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Loukov MBNPNPNP2016/09/24 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Veselá SMNPNPNP2018/09/29 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Bratříkov BJN23,8823,43MS2017/09/30 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/22 Ploukonice, SM, O posvícenskou husu
JL
2008/09/27 Ploukonice, SM, O posvícenskou husu
JL
2010/09/25 Ploukonice, -, O POSVÍCENSKOU HUSU
JL
2013/09/28 Ploukonice, O posvíceneckou husu
PKL
2014/09/27 Ploukonice, O nejlepší požární útok podzimu
PKL
2015/09/26 Ploukonice, PKL Ploukonice
PKL
2016/09/24 Ploukonice, O Posvícenskou husu
PKL
2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017
PKL
2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice
PKL
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice
PKL
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár
PKL
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019
PKL
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019
PKL
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
2019/09/01 Valdice, PKL Valdice
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga