Plumlov 2014 - Pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 07. 2014 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach
Telefon:  777 838 652

Začátek rezervace: 06. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 19. 07. 2014 11:00
Začátek tipování:  05. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2014 00:00
Zadal: Radim

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

6. kolo Extraligy Hasičské vzájemné pojišťovny v PÚ

5. kolo Velké ceny Prostějovska v PÚ


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-2014-07-19-4421.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRLibor Mrozowski
22Prchalov NJLibor Mrozowski
33Mladcová ZLLibor Mrozowski
44Bílovice PVAleš Havelka
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
77Domamyslice PVLibor Mrozowski
88Čelechovice na Hané PVLibor Mrozowski
99Pasohlávky BOAleš Havelka
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Ptení PVAleš Havelka
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Stará Říše JIHonza Adamec
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Petrovice TRAleš Havelka
2323Sychotín BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Okrouhlá BKPetr Horák
2626Velký Třebešov NAHonza Adamec
2727Bašnice JCMilan Novotný
2828Rokytno PAAleš Havelka
2929Dětkovice APVAleš Havelka
3030Brodek u Konice PVJaroslav Mazal
3131Vážany BKTomáš Hrdlička
3232Morkovice Muži AKMPavel Krejčí
3333Náměšť na Hané OLAleš Havelka
3434Lhotky Sport ZRAleš Havelka
3535Loučany OLTomáš Sklenák
3636Olešnice OLPetra Hubáčková
3737Ludéřov OLTomáš Sklenák
3838Stražisko PVzdenek
3939Dětkovice BPVAleš Havelka
4040Cholina OLzdenek Valouch
4141Jabloňany BKMarek Vlach
4242Vícov PVRadim Luňáček
4343Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
4444Lipová PVMartin Barták
4545Rouské PRMartin Čech
4646Niva PVJaroslav Servus
4747Buková PVMichal Ošlejšek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Vitiněves JCŠárka Malá
55Soběsuky APVKamila Krychtálková
66Sychotín BKHonza Adamec
77Bílovice PVStanislav Režný
88Soběsuky BPVKamila Krychtálková
99Ludéřov OLTomáš Sklenák
1010Olešnice OLPetra Hubáčková
1111Pěnčín PVMartin Bartoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,0316,3516,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,2516,5716,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,7216,7416,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI16,8615,9116,862008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM16,8717,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC17,3716,3217,372016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,4917,3917,392016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,3817,4017,402017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrášťany LT17,4117,4417,442008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,5717,4417,442017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Úherce PS17,4617,4617,462006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Výčapy TR--17,492003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychotín BBK17,5016,5017,502016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lhotky CZR17,0617,5317,532008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,6417,6217,622014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice APV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy TR16,7717,7917,792005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,9416,8317,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chrášťany LT17,9117,9517,952009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice ExplosiaPA18,0816,8218,082019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Výčapy TR18,0818,0918,092002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB18,1216,4918,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sychotín BK18,0118,1218,122009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nepomuky UO18,1917,2118,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO18,1917,2118,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice KM17,0919,2918,292009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stará Ves FM--18,302003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bílovice PV18,3218,0818,322014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Opatovice PR18,1818,1818,472001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radíkov PR18,5317,9618,532016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychotín BK18,5717,0918,572008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kunovice VS16,9518,6018,602008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílovice APV18,3818,6118,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dlouhá Ves RK18,3918,6318,632019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chválenice PJ18,3418,6418,642002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Černovice BK18,7118,2518,712006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Olešná HB17,6918,7618,762019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bolatice OP18,7717,5118,772016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Velký Ořechov ZL18,8317,9518,832009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Výčapy TR18,6418,6418,882001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubočky OL18,6118,8818,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Lhotky ZR17,9318,9018,902006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Výčapy TR18,1118,9318,932004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychotín BK18,9718,2618,972014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velké Hoštice OP18,4518,9918,992019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Louňovice pod Blaníkem BN18,9916,5818,992017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Výčapy GKH18,6519,0319,032009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM18,7819,0419,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nevcehle JI18,0719,0619,062009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Černovice BK19,2118,2119,212005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bílovice BPV19,3419,3919,392017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílovice PV19,3919,3419,392017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ivanovice na Hané VY19,0319,5619,562009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kunovice VS19,5719,4119,572004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Úherce PS19,6718,2219,672005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Rychlov KM18,6918,6919,792001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Radíkov PR19,3519,3519,842001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chrášťany LT17,1719,8519,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stará Ves FM18,3319,9119,912002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Soběsuky BPV19,9618,2019,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Podmoklany HB19,4420,0120,012009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lhotky ZR20,0419,0420,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kunovice VS19,4419,4420,052001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nevcehle JI17,9520,0520,052005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dětkovice PV19,6519,6520,072001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Pěnčín PV18,0820,1720,172019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radíkov PR19,5120,2720,272006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dětkovice PV20,2820,0320,282004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Loukov KM20,3319,2020,332006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Stará Ves FM20,3818,1120,382004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Soběsuky PV20,5420,0720,542014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Krumsín PV20,5520,4020,552002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Pěnčín PV20,5820,5820,582014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radíkov PR19,6920,7220,722004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kunovice VS17,6820,7920,792002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešnice OL20,8520,4120,852014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stará Ves FM20,4020,4020,952001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Chrášťany LT21,0615,7821,062014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Chrášťany LT21,0615,7821,062014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Krumsín PV--21,182003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Malé Hoštice OP18,7421,2121,212016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malé Hoštice OP18,7421,2121,212016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Soběsuky BPV19,8021,2321,232014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Moravská Chrastová SY21,2421,5221,522002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kunovice VS--21,572003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Sychrov MB19,1421,5821,582006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dub nad Moravou OL21,1621,6021,602019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga