Plumlov 2014 - Pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 07. 2014 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach
Telefon:  777 838 652

Začátek rezervace: 06. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 19. 07. 2014 11:00
Začátek tipování:  05. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2014 00:00
Zadal: Radim

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

6. kolo Extraligy Hasičské vzájemné pojišťovny v PÚ

5. kolo Velké ceny Prostějovska v PÚ


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-2014-07-19-4421.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRLibor Mrozowski
22Prchalov NJLibor Mrozowski
33Mladcová ZLLibor Mrozowski
44Bílovice PVAleš Havelka
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
77Domamyslice PVLibor Mrozowski
88Čelechovice na Hané PVLibor Mrozowski
99Pasohlávky BVAleš Havelka
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Ptení PVAleš Havelka
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Stará Říše JIHonza Adamec
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Petrovice TRAleš Havelka
2323Sychotín BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Okrouhlá BKPetr Horák
2626Velký Třebešov NAHonza Adamec
2727Bašnice JCMilan Novotný
2828Rokytno PAAleš Havelka
2929Dětkovice APVAleš Havelka
3030Brodek u Konice PVJaroslav Mazal
3131Vážany BKTomáš Hrdlička
3232Morkovice Muži AKMPavel Krejčí
3333Náměšť na Hané OLAleš Havelka
3434Lhotky Sport ZRAleš Havelka
3535Loučany OLTomáš Sklenák
3636Olešnice OLPetra Hubáčková
3737Ludéřov OLTomáš Sklenák
3838Stražisko PVzdenek
3939Dětkovice BPVAleš Havelka
4040Cholina OLzdenek Valouch
4141Jabloňany BKMarek Vlach
4242Vícov PVRadim Luňáček
4343Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
4444Lipová PVMartin Barták
4545Rouské PRMartin Čech
4646Niva PVJaroslav Servus
4747Buková PVMichal Ošlejšek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Vitiněves JCŠárka Malá
55Soběsuky APVKamila Krychtálková
66Sychotín BKHonza Adamec
77Bílovice PVStanislav Režný
88Soběsuky BPVKamila Krychtálková
99Ludéřov OLTomáš Sklenák
1010Olešnice OLPetra Hubáčková
1111Pěnčín PVMartin Bartoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnava TR16,5016,0116,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lestkov SM16,5316,4616,532009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lhenice TP16,5516,2116,552008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OP15,8516,5816,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov NJ16,6016,1716,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladoňovice TR16,6115,9216,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Babice VS16,6716,3116,672017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR16,2916,6916,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Úherce PS16,6716,7416,742009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7616,5816,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žernovník BK16,7716,6916,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC16,4316,7916,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Starý Lískovec Sport BM16,2916,8016,802016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Čechtín TR16,8316,5816,832008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice CUO16,5216,8316,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vrbětice ZL16,6216,8716,872008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Plumlov PV16,8916,4016,892008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Únětice PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Prchalov NJ16,9016,7016,902014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Únětice PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Stará Říše JI16,9016,2616,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychotín BK16,8816,9116,912014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Petrovice TR16,9616,9216,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velké Hoštice OP16,8916,9616,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Libuň JC16,7616,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Sedlatice JI16,0616,9916,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Petrovice BTR16,8417,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Litava BO16,6817,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lhotky Sport ZR16,5017,0217,022016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Velké Hoštice OP16,6517,0317,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Plumlov PV16,8117,0317,032009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Benetice TR17,0516,9417,052009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Olšovec PR17,0816,7917,082014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kámen HB17,0816,8617,082009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ludéřov OL16,8217,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Líchovy PB16,5017,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice UO17,0916,5417,092016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Špičky PR16,8717,1217,122014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jinolice JC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jinolice RenmotorJC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bohdalín PE16,9617,1517,152017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Úherce PS16,5917,1617,162006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Obrubce MB16,9017,1717,172017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olešná HB17,1716,5717,172016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice BUO16,8017,1917,192014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Olešná HB16,9417,2017,202017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Luboměř NJ16,9417,2117,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Krasonice JI16,9517,2117,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Zahnašovice KM16,6817,2217,222017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dětkovice PV16,6717,3217,322017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Dětkovice PV16,6717,3217,322017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Louňovice pod Blaníkem BN17,3416,9417,342017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Petrovice TR17,2917,3717,372006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bílovice PV17,0617,3817,382014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Prchalov NJ17,3917,3617,392008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Sychotín BK17,4317,4117,432008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chrášťany LT17,2417,4617,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Domamyslice APV17,3517,4817,482017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Moravany PA16,8617,5117,512017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jabloňany BK17,3517,5217,522014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Jabloňany BK17,3517,5217,522014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Petrovice TR17,2517,5217,522005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lavičky ZR16,8017,5217,522017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velké Hoštice OP17,5516,7517,552009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Šarovy ZL17,3317,5517,552005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Petrovice TR--17,572003/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Letohrad - Kunčice BUO17,5817,2517,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lhotky Sport ZR17,5816,1417,582017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Okrouhlá BK17,6017,2717,602014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Okrouhlá BK17,6017,2717,602014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bolatice OP17,5417,6017,602005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bolatice OP17,2417,6017,602008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Olešná HB17,0817,6117,612009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bohdalín PE17,4217,6317,632005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Myslejovice BPV17,4217,6417,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Myslejovice PV17,4217,6417,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dětkovice PV17,5217,6517,652016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga