Plumlov 2016 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 08. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  26. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-7145.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Soběsuky PVMartin Ondra
22Mladcová ZLMartin Ondra
33Luboměř NJMartin Ondra
44Stražisko PVMartin Ondra
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1818Oponešice TRHonza Adamec
1919Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Trnava TRHonza Adamec
2222Bohdalín PEHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Netín ZRHonza Adamec
2626Bašnice JCHonza Adamec
2727Obrubce MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2929Čikov TRMartin Ondra
3030Únětice PJMartin Ondra
3131Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3232Tučapy VYLukáš Machanec
3333Želeč PVSDH Želeč
3434Moravany PADavid Faltys
3535Dětkovice VYMichal Hrabánek
3636Loučany OLTomáš Sklenák
3737Litenčice KMRadoslav Gregor
3838Vážany BKMilan Veselý
3939Myslejovice BPVMilan Buriánek
4040Pavlov-výběr SUEva Laštůvková
4141Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
4242Domamyslice PVMartin Vykopal
4343Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
4444Lipová PVMartin Barták
4545Olešnice OLTomáš Hampl
4646Míchov BKMartin Koutný
4747Ludéřov OLLukáš Navrátil
4848Bílovice PVStanislav Režný
4949Jankov BNMartin Ondra
5050Domamyslice BPVMartin Vykopal
5151Loučany OLTomáš Sklenák
5252Plinkout OLivo šnejdar
5353Niva PVZdenek Ovad
5454Hlubočky OLMartin Pecko
5555Sobíšky PRJiří Kočař
5656Jabloňany BKMarek Vlach
5757Karolín KMMartin Ondra
5858Meziříčko ZRKarel Mokrejš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Soběsuky PVKamila Krychtálková
1010Bílovice PVStanislav Režný
1111Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1212Pěnčín PVMartin Bartoš
1313Olešnice OLlukin28
1414Malé Hoštice OPKlára Konečná
1515Soběsuky BPVKamila Krychtálková
1616Bolatice OPLenka
1717Bílovice BPVJan Krupa
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga