Plumlov 2016 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 08. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  26. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-7145.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Soběsuky PVMartin Ondra
22Mladcová ZLMartin Ondra
33Luboměř NJMartin Ondra
44Stražisko PVMartin Ondra
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1818Oponešice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Trnava TRHonza Adamec
2222Bohdalín PEHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Netín ZRHonza Adamec
2626Bašnice JCHonza Adamec
2727Obrubce MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2929Čikov TRMartin Ondra
3030Únětice PJMartin Ondra
3131Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3232Tučapy VYLukáš Machanec
3333Želeč PVSDH Želeč
3434Moravany PADavid Faltys
3535Dětkovice VYMichal Hrabánek
3636Loučany OLTomáš Sklenák
3737Litenčice KMRadoslav Gregor
3838Vážany BKMilan Veselý
3939Myslejovice BPVMilan Buriánek
4040Pavlov-výběr SUEva Laštůvková
4141Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
4242Domamyslice PVMartin Vykopal
4343Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
4444Lipová PVMartin Barták
4545Olešnice OLTomáš Hampl
4646Míchov BKMartin Koutný
4747Ludéřov OLLukáš Navrátil
4848Bílovice PVStanislav Režný
4949Jankov BNMartin Ondra
5050Domamyslice BPVMartin Vykopal
5151Loučany OLTomáš Sklenák
5252Plinkout OLivo šnejdar
5353Niva PVZdenek Ovad
5454Hlubočky OLMartin Pecko
5555Sobíšky PRJiří Kočař
5656Jabloňany BKMarek Vlach
5757Karolín KMMartin Ondra
5858Meziříčko ZRKarel Mokrejš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Soběsuky PVKamila Krychtálková
1010Bílovice PVStanislav Režný
1111Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1212Pěnčín PVMartin Bartoš
1313Olešnice OLLukáš Hampl
1414Malé Hoštice OPKlára Konečná
1515Soběsuky BPVKamila Krychtálková
1616Bolatice OPLenka
1717Bílovice BPVSDH Bílovice
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,4715,8515,852019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov SportTA16,1315,9216,132019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR16,1915,7716,192019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,2315,8616,232019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zahorčice ST16,2916,1916,292019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice BUO16,3216,3116,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3216,3216,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,3216,3516,352019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pasohlávky BO16,4216,3916,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,1016,4716,472019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnava TR16,5016,0116,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lestkov SM16,5316,4616,532009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lhenice TP16,5516,2116,552008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velké Hoštice OP15,8516,5816,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Prchalov NJ16,6016,1716,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladoňovice TR16,6115,9216,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lavičky ZR16,4516,6416,642019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Obrubce MB15,9916,6616,662019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Babice VS16,6716,3116,672017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lavičky ZR16,2916,6916,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Úherce PS16,6716,7416,742009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7616,5816,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Žernovník BK16,7716,6916,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bašnice JC16,4316,7916,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Starý Lískovec Sport BM16,2916,8016,802016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čechtín TR16,8316,5816,832008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice CUO16,5216,8316,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Vrbětice ZL16,6216,8716,872008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Plumlov PV16,8916,4016,892008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Únětice PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Prchalov NJ16,9016,7016,902014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Stará Říše JI16,9016,2616,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Únětice PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sychotín BK16,8816,9116,912014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Stará Říše JI16,9215,9416,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Velké Hoštice OP16,8916,9616,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Petrovice TR16,9616,9216,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Špičky PR16,9816,4216,982019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Libuň JC16,7616,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sedlatice JI16,0616,9916,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dubenec TU16,3817,0017,002019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Litava BO16,6817,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Petrovice BTR16,8417,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lhotky Sport ZR16,5017,0217,022016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Velké Hoštice OP16,6517,0317,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Plumlov PV16,8117,0317,032009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Benetice TR17,0516,9417,052009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Olšovec PR17,0816,7917,082014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Kámen HB17,0816,8617,082009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Letohrad - Orlice UO17,0916,5417,092016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Ludéřov OL16,8217,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Líchovy PB16,5017,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Renmotor Jinolice JC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Špičky PR16,8717,1217,122014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Renmotor Jinolice JC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bohdalín PE16,9617,1517,152017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Břevenec OL17,0717,1617,162019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Úherce PS16,5917,1617,162006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hrabišín SU16,8317,1617,162019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Obrubce MB16,9017,1717,172017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Olešná HB17,1716,5717,172016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Letohrad - Kunčice BUO16,8017,1917,192014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Olešná HB16,9417,2017,202017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Luboměř NJ16,9417,2117,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Krasonice JI16,9517,2117,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Zahnašovice KM16,6817,2217,222017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kynice HB16,8317,2417,242019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže