Plzeň Košutka 2015 - XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka

Liga: -
Místo: Plzeň - město
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 05. 2015 12:00
Kontakt:   jan.kolar@hzspk.cz
Telefon:  950 331 164

Začátek rezervace: 29. 05. 2015 12:00
Konec rezervace: 29. 05. 2015 12:00
Začátek tipování:  29. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 29. 05. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka se koná v pátek 29. května 2015 na požární stanici Plzeň-Košutka. Pořadatelem je HZS Plzeňského kraje – územní odbor Plzeň, Hasičský sportovní klub Plzeň, z. s. a Česká asociace hasičských důstojníků, o. s. Partnerem akce je Globus.

Soutěž je otevřená příslušníkům HZS i členům SDH. Předpokládá se účast zhruba 150 závodníků s řadou špičkových reprezentantů ČR v požárním sportu.

 

Soutěží se ve dvou disciplínách dle platných pravidel – výstup do 4. podlaží cvičné věže a běh na 100 metrů s překážkami. Soutěž je zařazena do českého poháru ve dvojboji.

 

Začátek soutěží je v 9.00 hodin.

 

Časový harmonogram:

7.00 hod         trénink závodníků

8.00 hod         ukončení prezence závodníků

8.15 hod         odjez delegace na hrob M. Kružíka, položení kytice a uctění památky

8.45 hod         slavnostní nástup závodníků a rozhodčích

9.00 hod         zahájení disciplín

 

Po skončení soutěže, budou vyhodnocení vítězové, kteří slavnostně převezmou ceny.

Pro školy a veřejnost jsou připraveny exkurze na požární stanici Košutka.  

 

od 9:00 do 13:00 - exkurze určené pro základní školy, vždy v celou hodinu;

od 14:00 do 17:00 – exkurze pro veřejnost, vždy v celou hodinu; 

 Po celou dobu akce bude v areálu zajištěno občerstvení firmou Globus. 

 

 

Přihlášky s uvedením data narození zasílejte do 22. května 2015 na adresu:

 

mjr. Ing. Jan Kolář

U Hasičů 1, Plzeň 323 35

Tel: 950 331 164, fax: 950 331 102

Mobil: 725 045 350

Email: jan.kolar@hzspk.cz

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen---mesto-6763.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* 111. Calta Filip - SDH Ledce -Honza Adamec
22* 110. Baláž Robert - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
33* 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
44* 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
55* 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
66* 103. Janský Petr - SDH Sedlčany -Honza Adamec
77* 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
88* 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina -Honza Adamec
99* 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
1010* 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram -Honza Adamec
1111* 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
1212* 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
1313* 94. Buchta Josef - ÚO Přerov -Honza Adamec
1414* 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň -Honza Adamec
1515* 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
1616* 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
1717* 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
1818* 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
1919* 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
2020* 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov -Honza Adamec
2121* 81. Iker Dušan - SDH Radimovice -Honza Adamec
2222* 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
2323* 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2424* 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
2525* 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
2626* 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
2727* 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
2828* 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2929* 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
3030* 69. Bia Marek - ÚO Přerov -Honza Adamec
3131* 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
3232* 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
3333* 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
3434* 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
3535* 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín -Honza Adamec
3636* 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
3737* 60. Kašťák Martin - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
3838* 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
3939* 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
4040* 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
4141* 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
4242* 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
4343* 51. Kváč David - ÚO Domažlice -Honza Adamec
4444* 50. Němec Lukáš - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
4545* 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň -Honza Adamec
4646* 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
4747* 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
4848* 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
4949* 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň -Honza Adamec
5050* 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5151* 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
5252* 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
5353* 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
5454* 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
5555* 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5656* 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek -Honza Adamec
5757* 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
5858* 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
5959* 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
6060* 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6161* 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
6262* 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
6363* 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice -Honza Adamec
6464* 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6565* 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
6666* 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí -Honza Adamec
6767* 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6868* 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
6969* 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice -Honza Adamec
7070* 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7171* 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou -Honza Adamec
7272* 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
7373* 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
7474* 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň -Honza Adamec
7575* 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
7676* 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
7777* 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
7878* 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
7979* 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8080* 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
8181* 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava-Honza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kalenice ST16,8216,9816,982017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice PJ16,8917,2217,222018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0517,3217,322018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chrást PB17,4816,2717,482018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,4817,5117,512017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Kamenice DO16,8917,5517,552015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vranovice PB17,6117,2117,612017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žebnice PS16,9417,6217,622018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Kamenice DO17,2017,7617,762018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice PJ17,7716,6417,772015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Lukavice PJ16,9617,8317,832015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ17,2117,8817,882017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kalenice ST17,8017,9017,902016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Únětice PJ17,9217,1417,922017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Horní Kamenice DO17,9917,3517,992018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Poděvousy DO17,6818,0518,052018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chrást PB18,0916,9618,092017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žebnice PS18,1417,1418,142018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mokrouše PJ18,0718,1518,152017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Poděvousy DO18,1618,0518,162018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Robčice PJ18,0818,1618,162018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Štichovice PS17,7918,2318,232016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB18,2418,2518,252018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Novosedly ST18,2917,7918,292018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS18,3117,0718,312015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Útušice PJ18,3818,0618,382016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Novosedly ST17,1118,6418,642016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žebnice PS18,7317,5018,732016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dehtín KT18,7417,3018,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nevřeň PS18,6218,8018,802018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ18,4518,8118,812015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dehtín KT18,8517,2218,852016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vřeskovice KT18,8518,8018,852016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Štichovice PS18,1618,8818,882015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Únětice BPJ18,8918,0718,892018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zahorčice ST17,1418,9118,912018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Robčice PJ18,9417,5318,942017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štěnovický Borek PJ19,0018,8619,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hradec PJ18,8219,0619,062017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Kamenice DO19,0817,4619,082016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Robčice PJ19,2219,0919,222018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Obora PS19,2918,9619,292016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Příšov PS18,6619,3319,332017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bolkov PJ19,3418,4119,342015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Štichovice PS17,8919,3519,352018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hlubyně PB19,4018,3019,402018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Útušice PJ18,7119,4619,462018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Želčany PJ19,5219,3319,522018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nevřeň PS19,0419,5219,522017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mochtín KT19,6218,8019,622018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Úněšov PS19,6819,0919,682017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Únětice BPJ13,3819,7319,732018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bolkov PJ19,7918,1619,792016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Útušice PJ19,8319,4219,832018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hlubyně PB18,4419,8519,852018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obora PS19,8519,8019,852018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Obora PS19,8719,0419,872015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nevřeň PS20,1718,9620,172018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chotíkov PS20,1718,7720,172015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Příšov PS18,1720,3420,342018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chrást DraciPB17,3120,5420,542015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Únětice PJ20,6020,3120,602018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Božkov PM19,6620,6320,632018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mochtín KT20,6519,6220,652017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Božkov PM20,7920,3220,792017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dehtín KT17,6020,8720,872018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chotíkov PS20,3220,9220,922018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Úněšov PS20,9518,7820,952016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Zahorčice KT19,6621,0721,072018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Novosedly ST21,2221,9621,962017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chotíkov PS18,9122,2022,202018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Příšov PS22,1322,2922,292016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Štěnovický Borek PJ22,9218,7322,922018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Bolkov PJ22,9719,4822,972017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mokrouše PJ23,1520,1523,152018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Božkov PM23,6221,5223,622018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chotíkov PS23,6723,2323,672016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chotíkov PS24,0617,4624,062017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mochtín KT19,0124,7524,752018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Úněšov PS25,1921,5525,192018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Útušice PJ24,9126,7426,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Chrást PB26,7927,1527,152016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Úherce PS28,5028,4128,502017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Štichovice PS28,4229,9429,942017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Poděvousy DO27,4830,0430,042016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Příšov PS33,0231,3633,022018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dehtín KT34,2134,0234,212018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Robčice PJ42,1941,6342,192016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dehtín KTNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  * Rada ZČHL-20,0818,72NP2018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Úněšov PSNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Únětice PJ17,44NPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Štěnovický Borek PJNP22,06NP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Božkov PM38,82NPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Štichovice PSNPNPNP2018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nevřeň PSNPNPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Horní Lukavice PJNPNPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Robčice PJNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Drahňovice BN17,58NPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Božkov PMNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2015/07/04 Plzeň-město, O pohár starosty MO Plzeň 2-Slovany
ZČHL
2016/06/26 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga