Plzeň Košutka 2015 - XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka

Liga: -
Místo: Plzeň - město
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 05. 2015 12:00
Kontakt:   jan.kolar@hzspk.cz
Telefon:  950 331 164

Začátek rezervace: 29. 05. 2015 12:00
Konec rezervace: 29. 05. 2015 12:00
Začátek tipování:  29. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 29. 05. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka se koná v pátek 29. května 2015 na požární stanici Plzeň-Košutka. Pořadatelem je HZS Plzeňského kraje – územní odbor Plzeň, Hasičský sportovní klub Plzeň, z. s. a Česká asociace hasičských důstojníků, o. s. Partnerem akce je Globus.

Soutěž je otevřená příslušníkům HZS i členům SDH. Předpokládá se účast zhruba 150 závodníků s řadou špičkových reprezentantů ČR v požárním sportu.

 

Soutěží se ve dvou disciplínách dle platných pravidel – výstup do 4. podlaží cvičné věže a běh na 100 metrů s překážkami. Soutěž je zařazena do českého poháru ve dvojboji.

 

Začátek soutěží je v 9.00 hodin.

 

Časový harmonogram:

7.00 hod         trénink závodníků

8.00 hod         ukončení prezence závodníků

8.15 hod         odjez delegace na hrob M. Kružíka, položení kytice a uctění památky

8.45 hod         slavnostní nástup závodníků a rozhodčích

9.00 hod         zahájení disciplín

 

Po skončení soutěže, budou vyhodnocení vítězové, kteří slavnostně převezmou ceny.

Pro školy a veřejnost jsou připraveny exkurze na požární stanici Košutka.  

 

od 9:00 do 13:00 - exkurze určené pro základní školy, vždy v celou hodinu;

od 14:00 do 17:00 – exkurze pro veřejnost, vždy v celou hodinu; 

 Po celou dobu akce bude v areálu zajištěno občerstvení firmou Globus. 

 

 

Přihlášky s uvedením data narození zasílejte do 22. května 2015 na adresu:

 

mjr. Ing. Jan Kolář

U Hasičů 1, Plzeň 323 35

Tel: 950 331 164, fax: 950 331 102

Mobil: 725 045 350

Email: jan.kolar@hzspk.cz

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen---mesto-6763.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* 111. Calta Filip - SDH Ledce -Honza Adamec
22* 110. Baláž Robert - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
33* 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
44* 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
55* 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
66* 103. Janský Petr - SDH Sedlčany -Honza Adamec
77* 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
88* 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina -Honza Adamec
99* 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
1010* 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram -Honza Adamec
1111* 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
1212* 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
1313* 94. Buchta Josef - ÚO Přerov -Honza Adamec
1414* 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň -Honza Adamec
1515* 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová -Honza Adamec
1616* 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
1717* 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
1818* 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
1919* 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad -Honza Adamec
2020* 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov -Honza Adamec
2121* 81. Iker Dušan - SDH Radimovice -Honza Adamec
2222* 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
2323* 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2424* 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň -Honza Adamec
2525* 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
2626* 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
2727* 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
2828* 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
2929* 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
3030* 69. Bia Marek - ÚO Přerov -Honza Adamec
3131* 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
3232* 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
3333* 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
3434* 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
3535* 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín -Honza Adamec
3636* 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
3737* 60. Kašťák Martin - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
3838* 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy -Honza Adamec
3939* 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
4040* 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
4141* 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
4242* 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora -Honza Adamec
4343* 51. Kváč David - ÚO Domažlice -Honza Adamec
4444* 50. Němec Lukáš - HZS Libereckého kraje -Honza Adamec
4545* 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň -Honza Adamec
4646* 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
4747* 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
4848* 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice -Honza Adamec
4949* 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň -Honza Adamec
5050* 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5151* 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
5252* 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
5353* 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
5454* 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun -Honza Adamec
5555* 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
5656* 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek -Honza Adamec
5757* 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje -Honza Adamec
5858* 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje -Honza Adamec
5959* 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
6060* 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6161* 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
6262* 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
6363* 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice -Honza Adamec
6464* 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6565* 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
6666* 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí -Honza Adamec
6767* 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň -Honza Adamec
6868* 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
6969* 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice -Honza Adamec
7070* 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
7171* 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou -Honza Adamec
7272* 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí -Honza Adamec
7373* 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná -Honza Adamec
7474* 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň -Honza Adamec
7575* 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
7676* 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje -Honza Adamec
7777* 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
7878* 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice -Honza Adamec
7979* 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava -Honza Adamec
8080* 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje -Honza Adamec
8181* 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava-Honza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,0917,1917,192018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hradec PJ17,3917,0917,392017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štěnovický Borek PJ17,4217,6317,632018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štěnovický Borek PJ17,5917,6917,692016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ17,7517,6817,752015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ17,4817,7617,762016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Únětice 1911 PJ17,8317,4017,832018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ17,3017,8917,892018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválenice PJ17,9616,8217,962016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Úněšov PS17,9917,9217,992018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Úněšov PS18,0117,9018,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štěnovický Borek PJ17,3418,1618,162018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubyně PB18,1118,2818,282018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Úněšov PS18,5017,8718,502018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS18,4218,5118,512016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chotíkov PS16,8518,5418,542018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hradec PJ18,6417,8318,642018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sloup PZ17,7218,7318,732018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mrtník PS18,8218,0518,822017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štěnovický Borek PJ18,8618,1818,862017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Štichovice PS17,3118,9718,972018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lužná RA19,4819,4119,482015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Únětice 1911 PJ19,4919,0019,492016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 PJ19,5518,0519,552017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Úněšov PS17,7319,6619,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Želčany PJ19,7319,3219,732018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únětice 1911 PJ19,7418,1519,742015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotíkov PS17,5719,7719,772017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Štěnovický Borek PJ18,7120,0120,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bučí PS20,0118,5320,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Lukavice PJ20,1219,3420,122016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Štichovice PS19,0820,3420,342017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dehtín KT20,5820,6520,652017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Poděvousy DO18,6420,8320,832017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mrtník PS20,0121,5121,512018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rybnice PS22,4421,1322,442015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Štichovice PS20,2922,5322,532015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dehtín KT21,0022,8222,822016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hlubyně PB21,0822,8822,882018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Poděvousy DO22,9621,8622,962015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Poděvousy DO18,7523,2023,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Mrtník PS22,1623,2623,262018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Úněšov PS23,3918,0723,392016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dehtín KT19,8323,6723,672018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bučí PS24,2018,9824,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Útušice PJ24,7220,2724,722015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chotíkov PS25,0024,5125,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Horní Lukavice PJ19,6825,2825,282015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Útušice PJ26,1319,8526,132016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chotíkov PS26,7617,9826,762015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Štichovice PS19,9527,0027,002016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dehtín KT31,6832,2232,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Poděvousy DO32,9132,0932,912018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Štichovice PS32,9832,8332,982018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dehtín KT35,0734,2535,072015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chválenice PJNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Horní Lukavice PJNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Štítary DO17,8721,15NP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sloup PZNPNPNP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chválenice PJNP16,99NP2015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Mrtník PS27,38NPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Poděvousy DONP17,13NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Obora PSNP23,07NP2016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2015/07/04 Plzeň-město, O pohár starosty MO Plzeň 2-Slovany
ZČHL
2016/06/26 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga