Plzeň - Slovany 2017 - O pohár starosty MO Plzeň Slovany

Liga: ZČHL
Místo: Plzeň - město
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 03. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Červený Zdeněk
Telefon:  +420 606 825 439

Začátek rezervace: 21. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  03. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen---mesto-8179.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STBohuslav Chval
22Mokrouše PJHonza Adamec
33Horní Lukavice PJHonza Adamec
44Kalenice STHonza Adamec
55Útušice PJHonza Adamec
66Dehtín KTHonza Adamec
77Poděvousy DOHonza Adamec
88Únětice PJHonza Adamec
99Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1010Chrást PBHonza Adamec
1111Úherce PSPetr Štejr
1212Příšov PSJitka Racková
1313Vranovice PekloPBStanda Strnad
1414Hradec MužiPJZdeněk Horák
1515Chotíkov PSSDH Chotikov
1616Úněšov PSMiloslav Pytlik
1717Robčice PJRadek Růt
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Drahňovice BNFilip Košata
2020Božkov PMMartin Šůla
2121Bolkov PJHonza Adamec
2222Nevřeň PSHonza Adamec
2323Štichovice PSHonza Adamec
2424Mochtín KTHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJVerča Hrubá
44Hradec PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Chotíkov PSVerča Hrubá
77Chválenice PJMartina Jůzková
88Štěnovický Borek PJVeronika Růtová
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Poděvousy DOHonza Adamec
1111Obora PSHonza Adamec
1212Mrtník PSHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,3917,0917,392017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štěnovický Borek PJ17,5917,6917,692016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradec PJ17,7517,6817,752015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hradec PJ17,4817,7617,762016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chválenice PJ17,9616,8217,962016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS18,0117,9018,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotíkov PS18,4218,5118,512016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mrtník PS18,8218,0518,822017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štěnovický Borek PJ18,8618,1818,862017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA19,4819,4119,482015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Únětice PJ19,4919,0019,492016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Únětice PJ19,5518,0519,552017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Úněšov PS17,7319,6619,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Únětice PJ19,7418,1519,742015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS17,5719,7719,772017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štěnovický Borek PJ18,7120,0120,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bučí PS20,0118,5320,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Horní Lukavice PJ20,1219,3420,122016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štichovice PS19,0820,3420,342017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dehtín KT20,5820,6520,652017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Poděvousy DO18,6420,8320,832017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rybnice PS22,4421,1322,442015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štichovice PS20,2922,5322,532015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dehtín KT21,0022,8222,822016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Poděvousy DO22,9621,8622,962015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Poděvousy DO18,7523,2023,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Úněšov PS23,3918,0723,392016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bučí PS24,2018,9824,202016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Útušice PJ24,7220,2724,722015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Lukavice PJ19,6825,2825,282015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Útušice PJ26,1319,8526,132016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotíkov PS26,7617,9826,762015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Štichovice PS19,9527,0027,002016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dehtín KT35,0734,2535,072015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválenice PJNP16,99NP2015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Mrtník PS27,38NPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Obora PSNP23,07NP2016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chválenice PJNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Horní Lukavice PJNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2015/07/04 Plzeň-město, O pohár starosty MO Plzeň 2-Slovany
ZČHL
2016/06/26 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga