Počenice , fotbalový stadion 2018 - VC MHJ PR 2017-Počenice-putovní pohár starosty SDH

Liga: MHJPR
Místo: Počenice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 06. 2018 13:15
Kontakt:   Kunčar Pavel
Telefon:  pvcpavel@seznam.cz

Začátek rezervace: 19. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 01. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Vladislav Sedlařík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Požární útok na 3B pravidla VC MHJ PR-fotbalové hřiště

nástup v 13.15

start prvního drzžstva 13.30

Kategorie nad 35 let  se nepoačítává do VC MHJ PR


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pocenice-9289.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Kokory PRMichal Pokorný
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Císařov PRLuboš Zatloukal
55Rokytnice PRDaniel Fáber
66Chvalnov KMDaniel Šušlík
77Tetětice KMPavel Kunčar
88Hranice PRJakub Vojtek
99Chropyně KMVladislav Sedlařík
1010Polkovice PRTomáš Mareček
1111Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
1212Hodějice VYMartin Bezděk
1313Dětkovice VYMichal Hrabánek
1414Sobíšky PRHonza Balint
1515Čechy PRAdéla Janků
1616Vrchoslavice PVRadim Janečka
1717Radkova Lhota PRJan Klimecký
1818Doloplazy PVRené Běhal
1919Rymice KMRadim Svěchota
2020Hoštice KMAntonín Novák
2121Hrabůvka PRHonza
2222Litenčice KMMartin Měrka
2323TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
2424Ludslavice KMPavel Lužík
2525Mladcová ZLLukáš Struška
2626Zdounky KMJiří Šauer
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Kojetín  PRMartina Partykova
44Čechy PRAdéla Janků
55Rokytnice PRDaniel Fáber
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Císařov PRLuboš Zatloukal
88Polkovice PRTomáš Mareček
99Uhřice KMPavel Kunčar
1011Nenakonice OLBarbora Bajerová
1113TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Sací týmKMPavel Kunčar
23Pornice KMPavel Kunčar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  - Zahnašovice KM-16,3716,4616,462016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  - Rymice KM-17,2017,3917,392016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  - Chropyně KM-18,5817,7318,582016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Počenice KM-20,1219,7720,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  - Zdislavice KM-20,3820,4120,412016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  - Morkovice KM-19,1821,0321,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  - Hoštice KM-19,9821,5221,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  - Doloplazy PV-21,5921,6721,672016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  - Loukov KM-22,0022,5722,572016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  - Pornice KM-22,6521,9022,652016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  - Litenčice KM-24,0324,4724,472016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  - Tištín PV-28,2527,5228,252016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  - Tetětice KM-33,9533,3933,952016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  - Chvalnov-Lísky KM-35,1235,1835,182016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rymice KM16,6616,3916,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY--17,642018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  - Slušovice ZL-16,9017,8917,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM18,0617,7918,062014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR18,0418,3518,352017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM18,0418,4118,412013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko PR17,9818,6118,612013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rychlov KM18,7317,9618,732013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tučapy KM18,8018,5918,802013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Polkovice PR--19,042018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  - Počenice KM-18,7319,5219,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Počenice KM19,5518,3519,552017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR19,1919,6119,612014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hodějice VY19,6519,2319,652013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nětčice BKM19,6519,9419,942013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nenakonice OL--20,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Čechy PR--20,282018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rychlov KM19,3220,5520,552014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bílany KM20,3320,7720,772014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy PR20,6420,9820,982017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nětčice BKM20,6021,0321,032014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  - Morkovice KM-21,5421,6221,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Morkovice KM21,5421,6221,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Císařov PR--21,622018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Morkovice KM--21,832018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loukov KM21,2321,8621,862014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Morkovice KM20,4922,0122,012013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Počenice KM19,0422,2022,202013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počenice KM--22,312018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  TAG Zahnašovice KM22,3718,0522,372014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nětčice KM22,7721,5522,772013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdislavice KM22,5523,0323,032017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rymice KM20,9124,5524,552014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Uhřice KM23,7324,8124,812017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pornice KM25,1623,7725,162013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Určice PV25,8625,9525,952017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  - Uhřice KM-26,8227,8927,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rokytnice PR--29,512018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  - Lutopecny KM-25,7829,7129,712016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nětčice KM28,1030,3930,392014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Tištín PV--30,832018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trusovice OL24,5033,0533,052017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Rokytnice PR27,6835,5235,522017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rymice KM52,3152,5452,542013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  TAG Zahnašovice KM--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Morkovice KM--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Tučapy KMNPNPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kojetín PR--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojetín PR--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Uhřice KM--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bílany KMNPNPNP2013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kostelany KM--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hoštice KM--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/31 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/06/05 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/06/04 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/06/03 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/06/02 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/05/23 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/05/22 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2011/05/21 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2012/05/19 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2013/05/18 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2014/05/17 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2015/06/06 Počenice, Memoriál A. Trávníčka,O putovní pohár starosty SDH
-
2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště, Soutěž v požárním sportu
-
2017/06/03 Počenice, Putovní pohár starosty SDH
MHJPR
2018/06/02 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2017-Počenice-putovní pohár starosty SDH
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže