PODHRADNI LHOTA 2021 - Memoriál Davida Žejdlika

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 09. 10. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 01. 10. 2021 20:00
Konec rezervace: 09. 10. 2021 08:00
Začátek tipování:  09. 10. 2021 20:00
Konec hlasování: 09. 10. 2021 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-12059.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota 35+KMZdeněk Žejdlik
22Mladcová MužiZLZdeněk Žejdlik
33Vlčovice MužiNJZdeněk Žejdlik
44Hrabůvka MužiPRZdeněk Žejdlik
55Metylovice MužiFMZdeněk Žejdlik
66Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
77Vlčovice 35+NJZdeněk Žejdlik
88Zahnašovice MužiKMZdeněk Žejdlik
99Loukov ŽenyKMZdeněk Žejdlik
1010Mirošov MužiZLZdeněk Žejdlik
1111Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1212Metylovice ŽenyFMZdeněk Žejdlik
1313Zahnašovice Muži35+KMZdeněk Žejdlik
1414Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
1515Velká Lhota VSVeronika Květoňová
1616Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
1718Rokytnice ŽenyVSZdeněk Žejdlik
1819Loučka 35+VSLukáš Voženílek
1920Oprechtice 35+FMMichal Stibor
2021Všemina MužiZLDavid Červenka
2122Nové Kestřany MužiSTZdeněk Žejdlik
2223Hostašovice Ženy NJZuzana Kučerová
2324Hrobice MužiZLDavid Červenka
2425Oprechtice ženy 35+FMMichal Stibor
2526Bystřička VSJakub Rudolecký
2627Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2728Chořelice OLMarek Ressler
2829Hrobice ŽenyZLDavid Červenka
2930Metylovice Muži 36FMZdeněk Žejdlik
3031Loučka MužiVSJosef Kundrát
3132Lukov MužiZLMates Juřík
3233Hoštice MužiKMAntonín Novák
3334Bystřička VSKuba Rudolecký
3435Býškovice MužiPRTomáš Kolda
3536Oprechtice MužiFMMichal Stibor
3637Loučka Ženy BVSJosef Kundrát
3738Starý Jičín NJJakub Pomkla
3840Trnava MužiZLJiří Vajďák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7816,8516,852017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,7417,2117,212017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3016,7517,302017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olšovec PR17,5316,5917,532019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,6116,8517,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pravčice BKM17,2217,6617,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice KM17,7917,7017,792013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM17,8416,6117,842017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,4217,8817,882019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,4217,9517,952013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR17,8018,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR17,5818,2118,212019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,0518,2218,222019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rychlov KM17,9218,2318,232013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Opatovice PR17,3518,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM18,2817,7818,282015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM17,2518,3018,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice AKM18,4418,4618,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rymice KM18,7718,1018,772018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR18,5818,8018,802013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR18,8218,4218,822018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Střítež nad Ludinou PR18,1418,8318,832013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pravčice BKM18,9216,5418,922017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pravčice BKM18,5118,9418,942019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rychlov KM19,1718,9119,172014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice BKM19,0819,2319,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR19,2718,7219,272014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílany KM19,3218,8719,322015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tučapy KM19,5019,2919,502013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nětčice BKM19,3219,6119,612013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Karolín KM19,6219,2119,622019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR19,4019,6619,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Milotice nad Bečvou PR18,1219,9319,932019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlinsko PR20,1619,9020,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loukov KM20,4819,6820,482019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nětčice KM20,4220,5120,512014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Tučapy KM19,5720,5320,532015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Machová ZL20,0220,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rychlov KM20,7220,9520,952017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zahnašovice KM17,2720,9720,972019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hustopeče nad Bečvou PR21,0320,8121,032018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílany KM21,1919,1121,192013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Střítež nad Ludinou PR21,2321,0521,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Holešov KM21,3321,3721,372017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rymice KM20,3221,4321,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Podhradní Lhota KM21,4920,7821,492013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM21,6620,6721,662013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loukov KM21,7018,5121,702017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Karolín KM22,0918,2622,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rychlov KM18,7822,2922,292015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM21,1022,3122,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Počenice KM21,5422,3222,322013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nětčice KM20,2122,3622,362017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Komárovice VS21,9622,4122,412014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rymice KM17,4422,7722,772017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zahnašovice KM23,2723,3123,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rymice KM23,7519,3023,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Loukov KM23,5423,8223,822013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Loukov KM20,2524,5624,562015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Výkleky PR24,1425,0125,012017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Špičky PR25,5625,2725,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nětčice KM27,0527,6127,612018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Loučka VS20,9628,1328,132019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Rymice KM28,5328,7228,722019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dětkovice VY30,1430,8730,872018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zahnašovice KM29,3930,9530,952018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Tučapy KM19,5241,0641,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Loukov KM41,5539,4441,552018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bílany KM18,4542,9642,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hlinsko PR46,4929,7046,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Rymice KMNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Choryně VSNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/10/10 Podhradní Lhota ZRUŠENO!!!!!, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2021/09/03 PODHRADNI LHOTA, Noční soutěž,2B
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2022/09/02 Areál SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž 2B
-
2022/10/08 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlika
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/06/24 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž - speciály, PS12 - muži, ženy
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/08/12 Chudenice, Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga