Podhradní Lhota 2014 - O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho

Liga: PHL
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 09. 08. 2014 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Telefon:  775 034 725

Začátek rezervace: 23. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 08. 08. 2014 20:00
Začátek tipování:  26. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2014 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch po celé dráze
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-2014-08-09-4535.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Míškovice KMMartin Ondra
22Luboměř NJMartin Ondra
33Litenčice KMMartin Ondra
44Roštění KMMartin Ondra
55Podhradní Lhota KMMartin Ondra
66Mistřice UHMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Zahnašovice KMMartin Ondra
99Nová Dědina KMMartin Ondra
1010Radkova Lhota PRMartin Ondra
1111Rajnochovice KMMartin Ondra
1212Mikulůvka VSMartin Ondra
1313Vítonice KMMartin Ondra
1414Sulimov KMSvatopluk Minařík
1515Mladcová ZLOndra Struška
1616Nětčice KMPavel Žůrek
1717Rymice KMRadim Svěchota
1818Chropyně KMMarek Mucha
1919Slušovice ZLZdeněk Žejdlik
2020Ludslavice KMPavel Lužík
2121Martinice KMZdeněk Žejdlik
2222Kašava mužiZLmilan zboril
2323Polkovice PRDaniel Peřina
2424Pravčice KMJiří Možíš
2525Počenice KMZdeněk Žejdlik
2626Študlov VSZdeněk Žejdlik
2727Hlinsko PRPetr Beránek
2828Valšovice (Hranice VI) PRŠtěpánka Hostašová
2929Loučka VSOndřej
3030Zdounky KMJiří Šauer
3131Babice VSDalibor Plesník
3233Milotice nad Bečvou PRZdeněk Matyásek
3334Rychlov KMMartin Ondra
3435Tučapy KMRené Jašek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice AKMBarbora Bajerová
22Tučapy KMRené Jašek
33Zahnašovice KMMartin Ondra
44Rymice KMRadim Svěchota
55Loukov KMKača Bělíková
66Rychlov KMMartin Ondra
77Nětčice BKMSvatava Navrátilová
88Paršovice PRBarbora Švehlová
99Počenice KMZdeněk Žejdlik
1010Bílany KMPetra
1111Vigantice VSHanka
1212Komárovice VSEva Foukalová
1313Hlinsko PRPetr Beránek
1414Střítež nad Ludinou PRKateřina Čočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,4516,8316,832018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Babice VS16,5317,0017,002017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pravčice KM17,0617,0417,062018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM17,1116,6917,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR17,1416,7617,142019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR17,1617,1517,162019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radíkov PR17,3317,2717,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Babice VS17,3416,5517,342019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podhradní Lhota KM17,5217,0817,522017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladcová ZL17,4417,5417,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR17,6217,5917,622017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahnašovice KM17,6717,6317,672018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Podhradní Lhota KM17,6817,3717,682018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov BNJ17,7517,4917,752019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Špičky PR17,5917,7817,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladcová ZL17,5417,7817,782019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,5917,8117,812017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkova Lhota PR17,0817,8917,892019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Babice VS17,9117,1217,912018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,9217,3517,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Karolín KM18,1117,7318,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Křenovice PR17,9918,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hlinsko PR17,3218,2218,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ratiboř VS18,2318,2218,232018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Křenovice PR18,2318,2618,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Špičky PR18,3317,9118,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Ludslavice KM17,5218,4118,412018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Karolín KM18,4218,0518,422019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM18,5118,0418,512017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Valšovice (Hranice VI) PR17,4518,5718,572019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Litenčice KM18,6418,6018,642017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mysločovice ZL18,5018,6818,682019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nová Dědina KM18,5818,8818,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Roštění KM18,7419,0019,002019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pasohlávky BO19,0418,7619,042019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lukov ZL18,8219,0819,082019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pravčice KM19,2416,6619,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dětkovice VY19,2518,7319,252019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mistřice UH19,4318,1319,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Karolín KM18,5119,4519,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zahnašovice KM19,4719,3219,472019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Prchalov ANJ19,5117,4819,512019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Pravčice BKM19,1819,5419,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Opatovice PR19,2919,5719,572017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Vítonice KM19,5919,1619,592019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Vrbka KM19,6619,7119,712018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jasenice VS19,8819,6919,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Roštění KM18,7119,9419,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2020/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2020/06/06 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/07/18 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2020/07/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2020/08/23 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2020/08/29 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga