Podhradní Lhota areal SDH 2014 - Memoriál Davida Žejdlíka na 2B

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 11. 10. 2014 11:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 17. 09. 2014 07:50
Konec rezervace: 10. 10. 2014 07:51
Začátek tipování:  11. 10. 2014 20:00
Konec hlasování: 11. 10. 2014 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-4992.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota muži AKMZdeněk Žejdlik
22Zahnašovice ženyKMZdeněk Žejdlik
33Karolín KMMartin Ondra
44Tučapy mužiKMZdeněk Žejdlik
55Rychlov ženyKMZdeněk Žejdlik
66Luboměř NJJiří Lečbych
77Podhradní Lhota muži BKMZdeněk Žejdlik
88Vlachovice ženyZLZdeněk Žejdlik
99Martinice KMTom Mladší
1010Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
1111Poteč ZLjosef Vlček
1212Rychlov mužiKMZdeněk Žejdlik
1313Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSStanislav Gajdůšek
1414Tučapy ženyKMMichal Crhák
1515Hlinsko ženyPRPetr Beránek
1616Vigantice ženy AVSPetra Slováčková
1717Opatovice muži PRBarbora Švehlová
1818Rymice ženyKMVerča Žeravová
1919Hlinsko mužiPRPetr Beránek
2020Mikulůvka mužiVSZdeněk Žejdlik
2121Dětkovice mužiVYMichal Hrabánek
2222Vigantice ženy BVSPetra Slováčková
2323Vlčovice muži nad 35 letNJPavel Kahánek
2424Litenčice KMmirrao
2525Provodovice mužiPRJiři Buzinis
2626Machová ženyZLKateřina Brázdilová
2727Sobíšky MužiPRJiří Kočař
2828Hranice PRVítězslav Stratil
2929Slušovice ženyZLZdeněk Žejdlik
3030Milotice nad Bečvou mužiPRLuboš Kopřiva
3131Vítonice KMHonza Bělík
3232Míškovice KMbraja96
3333Slušovice mužiZLZdeněk Žejdlik
3434Loučka VSOndřej
3536Hlubočky OLMartin Pecko
3637Tečovice ZLTomáš Řihák
3739Juřinka mužiVSZdeněk Horák
3840Tošovice NJZdeněk Žejdlik
3941Veselá mužiZLVáclav Čelůstka
4042Rouské PRMartin Čech
4143Studénka Město - mužiNJzdenek bortl
4244Tošovice ženyNJZdeněk Žejdlik
4345Kujavy mužiNJMarek Ďurica
4446Určice PVOndřej Pazdera
4547Nevšová mužiZLZdeněk Žejdlik
4648Babice VSDalibor Plesník
4749Kostelany KMDominik Krejčíř
4850Martinice KMPavel Fiurášek
4952Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,4516,8316,832018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Babice VS16,5317,0017,002017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pravčice KM17,0617,0417,062018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM17,1116,6917,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR17,1416,7617,142019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR17,1617,1517,162019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radíkov PR17,3317,2717,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Babice VS17,3416,5517,342019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podhradní Lhota KM17,5217,0817,522017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladcová ZL17,4417,5417,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR17,6217,5917,622017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahnašovice KM17,6717,6317,672018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Podhradní Lhota KM17,6817,3717,682018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov BNJ17,7517,4917,752019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Špičky PR17,5917,7817,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladcová ZL17,5417,7817,782019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,5917,8117,812017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkova Lhota PR17,0817,8917,892019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Babice VS17,9117,1217,912018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,9217,3517,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Karolín KM18,1117,7318,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Křenovice PR17,9918,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hlinsko PR17,3218,2218,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ratiboř VS18,2318,2218,232018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Křenovice PR18,2318,2618,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Špičky PR18,3317,9118,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Ludslavice KM17,5218,4118,412018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Karolín KM18,4218,0518,422019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM18,5118,0418,512017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Valšovice (Hranice VI) PR17,4518,5718,572019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Litenčice KM18,6418,6018,642017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mysločovice ZL18,5018,6818,682019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nová Dědina KM18,5818,8818,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Roštění KM18,7419,0019,002019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pasohlávky BO19,0418,7619,042019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lukov ZL18,8219,0819,082019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pravčice KM19,2416,6619,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dětkovice VY19,2518,7319,252019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mistřice UH19,4318,1319,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Karolín KM18,5119,4519,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zahnašovice KM19,4719,3219,472019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Prchalov ANJ19,5117,4819,512019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Pravčice BKM19,1819,5419,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Opatovice PR19,2919,5719,572017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Vítonice KM19,5919,1619,592019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Vrbka KM19,6619,7119,712018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jasenice VS19,8819,6919,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Roštění KM18,7119,9419,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 U SUPA Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma
-
2020/09/12 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga