Areal SDH Podhradní Lhota 2015 - Noční soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 09. 2015 20:00
Kontakt:   SDH Podhradní Lhota
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 04. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 04. 09. 2015 14:12
Začátek tipování:  04. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2015 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ PODHRADNÍ LHOTA

 

 

 

Vás zve na 6. ročník

 

 

 

NOČNÍ SOUTĚŽE

 

 

 

 

 

„O POHÁR SDH PODHRADNÍ LHOTA“

 

 

 

která se koná v pátek 4. 9. 2015v hasičském areálu

 

 

 

 

 

Kategorie:                    Muži 2B, Ženy 2B,

 

Příjezd:                        19:00 – 19:40 hod

 

Nástup družstev:         19:45 hod

 

Začátek:                       20:00 hod

 

 

 

Ceny za umístění:

 

       Muži                                                                    Ženy

 

 

 

1.místo:  pohár+finanční odměna                        1.místo: pohár+ finanční odměna

 

2.místo: pohár+ finanční odměna                       2.místo: pohár+ finanční odměna

 

3.místo: pohár+ finanční odměna           3.místo: pohár+ finanční odměna

 

4.místo: finanční odměna                        4.místo: finanční odměna

 

5.místo: finanční odměna                         5.místo: věcná cena

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž proběhne podle pravidel požárního sportu s dodatky PHL. Čas bude měřen elektronickou časomírou na sklopné terče.

 

Dráha je nasvětlená

 

 

 

 

 

Informace:

 

Rezervace od 20.8 2015 na www.firesport.cz 

 

Zdeněk Žejdlík  tel.775 034 725

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-7046.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
22Luboměř NJZdeněk Žejdlik
33Mikulůvka VSZdeněk Žejdlik
44Poteč ZLjosef Vlček
55Tučapy ženyKMZdeněk Žejdlik
66Vítonice KMZdeněk Žejdlik
77Loučka VSJakub Adámek
88Loukov ŽenyKMJakub Adámek
99Klokočí PRJosef H
1010Velké Karlovice VSZdeněk Žejdlik
1111Rožnov pod Radhoštěm Týlovice AVSZdeněk Žejdlik
1213Zádveřice muži "W"ZLTomáš Štefanec
1314Vigantice ženy AVSStanislav Gajdůšek
1415Loukov MužiKMJakub Adámek
1516Podolí MužiVSAleš
1617Opatovice PRlibor roman
1718Vigantice ženy BVSStanislav Gajdůšek
1819Hrabůvka PRHonza
1920Lidečko VSMiroslav Zábnický
2021Slušovice OvečkyZLMonika Škrabanová
2122Mirošov ZLZdeněk Žejdlik
2223Paršovice ženyPRNikol Romanová
2324Valšovice (Hranice VI) Muži PRJakub Adámek
2425Malhotice PRZdeněk Žejdlik
2526Morkovice KMPavel Krejčí
2627Vysoká PRJan Zajíc
2728Nevšová ZLBronislav Lysák
2829Hranice PRVítězslav Stratil
2930Tršice OLJaroslav Hubka
3032Babice VSDalibor Plesník
3133Býškovice ženyPRjarka kulickova
3234Sobíšky PRJaroslav Hubka
3335Karolinka Sklárny mužiVSJan Gášek
3436Záhlinice KMKateřina Sypěnová
3537Dolní Bečva muži BVSDominik Babinec
3638Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
3739Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
3840Juřinka VSTomáš
3941Střítež nad Ludinou ženyPRKristýna Čočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,4516,8316,832018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Babice VS16,5317,0017,002017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pravčice KM17,0617,0417,062018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM17,1116,6917,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR17,1416,7617,142019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR17,1617,1517,162019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radíkov PR17,3317,2717,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Babice VS17,3416,5517,342019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podhradní Lhota KM17,5217,0817,522017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladcová ZL17,4417,5417,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR17,6217,5917,622017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahnašovice KM17,6717,6317,672018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Podhradní Lhota KM17,6817,3717,682018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov BNJ17,7517,4917,752019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladcová ZL17,5417,7817,782019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Špičky PR17,5917,7817,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,5917,8117,812017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkova Lhota PR17,0817,8917,892019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Babice VS17,9117,1217,912018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,9217,3517,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Karolín KM18,1117,7318,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Křenovice PR17,9918,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hlinsko PR17,3218,2218,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ratiboř VS18,2318,2218,232018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Křenovice PR18,2318,2618,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Špičky PR18,3317,9118,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Ludslavice KM17,5218,4118,412018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Karolín KM18,4218,0518,422019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM18,5118,0418,512017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Valšovice (Hranice VI) PR17,4518,5718,572019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Litenčice KM18,6418,6018,642017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mysločovice ZL18,5018,6818,682019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nová Dědina KM18,5818,8818,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Roštění KM18,7419,0019,002019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pasohlávky BO19,0418,7619,042019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lukov ZL18,8219,0819,082019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pravčice KM19,2416,6619,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dětkovice VY19,2518,7319,252019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mistřice UH19,4318,1319,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Karolín KM18,5119,4519,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Zahnašovice KM19,4719,3219,472019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Prchalov ANJ19,5117,4819,512019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Pravčice BKM19,1819,5419,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Opatovice PR19,2919,5719,572017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Vítonice KM19,5919,1619,592019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Vrbka KM19,6619,7119,712018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Jasenice VS19,8819,6919,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Roštění KM18,7119,9419,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga