PODHRADNÍ LHOTA 2015 - Memoriál Davida Žejdlíka

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 10. 10. 2015 11:00
Kontakt:   SDH Podhradní Lhota
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 26. 09. 2015 11:00
Konec rezervace: 09. 10. 2015 17:00
Začátek tipování:  26. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 10. 10. 2015 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Memorial Davida ŽEJDLIKA NA 2b V KATEGORII MUŽÍ,ŽENY ,VETERANÍ


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-7129.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota MUŽIKMZdeněk Žejdlik
23Luboměř MUŽINJZdeněk Žejdlik
34Tučapy ŽENYKMZdeněk Žejdlik
45Rychlov ŽENYKMZdeněk Žejdlik
56Rožnov pod Radhoštěm MUŽI AVSZdeněk Žejdlik
67Tošovice NJZdeněk Žejdlik
78Vigantice ženy AVSStanislav Gajdůšek
89Rožnov pod Radhoštěm MUŽI BVSZdeněk Žejdlik
910Rychlov MUŽIKMZdeněk Žejdlik
1011Vlčovice MUŽI A nad 35letNJZdeněk Žejdlik
1112Tučapy MUŽIKMZdeněk Žejdlik
1213Hranice MUŽIPRZdeněk Žejdlik
1314Rožnov pod Radhoštěm ŽENY VSZdeněk Žejdlik
1415Vlčovice MUŽI B NAD 35LETNJZdeněk Žejdlik
1516Vigantice ženy BVSStanislav Gajdůšek
1617Podolí MužiVSAleš
1718Dětkovice VYMichal Hrabánek
1819Šarovy ZLTom Mladší
1920Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
2021Loučka MužiVSŠimon Sedlář
2122Zahnašovice KMPetr Miklík
2223Juřinka MužiVSZdeněk Horák
2324Skalička Muži PRTomáš Zlámal
2425Babice VSDalibor Plesník
2526Zádveřice WZLZdeněk Žejdlik
2627Nevšová ZLBronislav Lysák
2728Litenčice KMMilan Kochaníček
2829Valašské Příkazy VSVojta Petřík
2930Velké Karlovice nad 35 letVSZdeněk Žejdlik
3031Vlachovice ženyZLMartina Petríková
3132Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
3233Rymice Rymice mužiKMjosef fuksa
3334Slušovice OvečkyZLMonika Škrabanová
3435Němčice ženyKMZdeněk Žejdlik
3538Slušovice C, mužiZLMonika Škrabanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7816,8516,852017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,7417,2117,212017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3016,7517,302017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olšovec PR17,5316,5917,532019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,6116,8517,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pravčice BKM17,2217,6617,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice KM17,7917,7017,792013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM17,8416,6117,842017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,4217,8817,882019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,4217,9517,952013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR17,8018,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR17,5818,2118,212019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,0518,2218,222019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rychlov KM17,9218,2318,232013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Opatovice PR17,3518,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM18,2817,7818,282015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM17,2518,3018,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice AKM18,4418,4618,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rymice KM18,7718,1018,772018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR18,5818,8018,802013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR18,8218,4218,822018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Střítež nad Ludinou PR18,1418,8318,832013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pravčice BKM18,9216,5418,922017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pravčice BKM18,5118,9418,942019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rychlov KM19,1718,9119,172014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice BKM19,0819,2319,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR19,2718,7219,272014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílany KM19,3218,8719,322015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tučapy KM19,5019,2919,502013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nětčice BKM19,3219,6119,612013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Karolín KM19,6219,2119,622019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR19,4019,6619,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Milotice nad Bečvou PR18,1219,9319,932019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlinsko PR20,1619,9020,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loukov KM20,4819,6820,482019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nětčice KM20,4220,5120,512014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Tučapy KM19,5720,5320,532015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Machová ZL20,0220,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rychlov KM20,7220,9520,952017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zahnašovice KM17,2720,9720,972019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hustopeče nad Bečvou PR21,0320,8121,032018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílany KM21,1919,1121,192013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Střítež nad Ludinou PR21,2321,0521,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Holešov KM21,3321,3721,372017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rymice KM20,3221,4321,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Podhradní Lhota KM21,4920,7821,492013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM21,6620,6721,662013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loukov KM21,7018,5121,702017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Karolín KM22,0918,2622,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rychlov KM18,7822,2922,292015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM21,1022,3122,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Počenice KM21,5422,3222,322013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nětčice KM20,2122,3622,362017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Komárovice VS21,9622,4122,412014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rymice KM17,4422,7722,772017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zahnašovice KM23,2723,3123,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rymice KM23,7519,3023,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Loukov KM23,5423,8223,822013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Loukov KM20,2524,5624,562015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Výkleky PR24,1425,0125,012017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Špičky PR25,5625,2725,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nětčice KM27,0527,6127,612018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Loučka VS20,9628,1328,132019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Rymice KM28,5328,7228,722019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dětkovice VY30,1430,8730,872018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zahnašovice KM29,3930,9530,952018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Tučapy KM19,5241,0641,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Loukov KM41,5539,4441,552018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bílany KM18,4542,9642,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hlinsko PR46,4929,7046,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rymice KMNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Choryně VSNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga