Areal SDH Podhradní Lhota 2016 - Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 09. 2016 20:00
Kontakt:   SDH Podhradní Lhota
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 15. 08. 2016 10:00
Konec rezervace: 01. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-8076.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
22Tošovice NJZdeněk Žejdlik
33Podolí VSZdeněk Žejdlik
44Valšovice (Hranice VI) PRZdeněk Žejdlik
55Stachovice NJZdeněk Žejdlik
66Tučapy ženyKMZdeněk Žejdlik
77Vítonice KMZdeněk Žejdlik
88Rožnov pod Radhoštěm muži AVSZdeněk Žejdlik
99Loučka VSZdeněk Žejdlik
1010Tučapy mužiKMZdeněk Žejdlik
1111Velké Karlovice VSZdeněk Žejdlik
1212Vlčovice NJZdeněk Žejdlik
1313Luboměř NJZdeněk Žejdlik
1414Loukov Ženy KMJakub Adámek
1515Babice VSJakub Adámek
1616Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
1717Loukov Muži KMJakub Adámek
1818Vigantice ženy AVSZdeněk Žejdlik
1919Ublo mužiZLPavel Baťa
2020Rouské PRMartin Čech
2121Hrabůvka PRHonza
2222Vigantice ženy BVSZdeněk Žejdlik
2323Komárovice ženyVSEva Foukalová
2424Karolinka Sklárny mužiVSJan Gášek
2525Střítež nad Ludinou ženyPRKristýna Čočková
2626Malhotice PRLuboš Lehnert
2727Potštát ženy APRVeronika Kocjanová
2828Valašská Polanka MužiVSTomáš Fojtik
2929Komárovice mužiVSEva Foukalová
3030Juřinka VSZdeněk Horák
3131Střítež nad Ludinou mužiPRKristýna Čočková
3232Kunovice ŽenyVSTomáš Kočajnar
3333Velká Lhota Muži VSJosef Sabo
3434Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
3535Mikulůvka Ženy VSLucie Malá
3636Brusné KMMartin Šťastný
3737Němčice ženyKMIveta Červinková
3838Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3939Drahotuše (Hranice IV) ŽenyPRMonika Koutná
4040Brusné Ženy KMMartin Šťastný
4141Hranice PRVítězslav Stratil
4242Býškovice ženyPRjarka kulickova
4343Záhlinice KMjakub frgal
4444Velká Lhota ženyVSJosef Sabo
4546Dolní Bečva VStomas adamek
4647Francova Lhota VSRoman Silvestr
4748Police mužiVSAneta Halamíčková
4849Sobíšky PRJiří Kočař
4950Choryně ženyVSSabina Trlifajová
5051Vsetín Semetín ženyVSJosef Kundrát
5153Police ženyVSAneta Halamíčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7816,8516,852017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,7417,2117,212017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3016,7517,302017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olšovec PR17,5316,5917,532019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,6116,8517,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pravčice BKM17,2217,6617,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice KM17,7917,7017,792013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zahnašovice KM17,8416,6117,842017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY17,4217,8817,882019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,4217,9517,952013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR17,8018,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR17,5818,2118,212019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,0518,2218,222019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rychlov KM17,9218,2318,232013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Opatovice PR17,3518,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM18,2817,7818,282015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM17,2518,3018,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice AKM18,4418,4618,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rymice KM18,7718,1018,772018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR18,5818,8018,802013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR18,8218,4218,822018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Střítež nad Ludinou PR18,1418,8318,832013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pravčice BKM18,9216,5418,922017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pravčice BKM18,5118,9418,942019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rychlov KM19,1718,9119,172014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice BKM19,0819,2319,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR19,2718,7219,272014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílany KM19,3218,8719,322015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tučapy KM19,5019,2919,502013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nětčice BKM19,3219,6119,612013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Karolín KM19,6219,2119,622019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR19,4019,6619,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Milotice nad Bečvou PR18,1219,9319,932019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlinsko PR20,1619,9020,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loukov KM20,4819,6820,482019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nětčice KM20,4220,5120,512014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Tučapy KM19,5720,5320,532015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Machová ZL20,0220,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rychlov KM20,7220,9520,952017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zahnašovice KM17,2720,9720,972019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hustopeče nad Bečvou PR21,0320,8121,032018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílany KM21,1919,1121,192013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Střítež nad Ludinou PR21,2321,0521,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Holešov KM21,3321,3721,372017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rymice KM20,3221,4321,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Podhradní Lhota KM21,4920,7821,492013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM21,6620,6721,662013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loukov KM21,7018,5121,702017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Karolín KM22,0918,2622,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rychlov KM18,7822,2922,292015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM21,1022,3122,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Počenice KM21,5422,3222,322013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nětčice KM20,2122,3622,362017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Komárovice VS21,9622,4122,412014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rymice KM17,4422,7722,772017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zahnašovice KM23,2723,3123,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Rymice KM23,7519,3023,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Loukov KM23,5423,8223,822013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Loukov KM20,2524,5624,562015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Výkleky PR24,1425,0125,012017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Špičky PR25,5625,2725,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nětčice KM27,0527,6127,612018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Loučka VS20,9628,1328,132019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Rymice KM28,5328,7228,722019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dětkovice VY30,1430,8730,872018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zahnašovice KM29,3930,9530,952018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Tučapy KM19,5241,0641,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Loukov KM41,5539,4441,552018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bílany KM18,4542,9642,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hlinsko PR46,4929,7046,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rymice KMNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Choryně VSNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga