Podhradní Lhota areal SDH 2016 - Memorial Davida Žejdlika

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 08. 10. 2016 11:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 23. 09. 2016 11:00
Konec rezervace: 07. 10. 2016 20:47
Začátek tipování:  01. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 01. 10. 2016 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-8131.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
22Hranice PRZdeněk Žejdlik
33Rožnov pod Radhoštěm ženyVSZdeněk Žejdlik
44Loučka mužiVSZdeněk Žejdlik
55Luboměř mužiNJZdeněk Žejdlik
66Radkova Lhota muži PRZdeněk Žejdlik
77Rožnov pod Radhoštěm muži AVSZdeněk Žejdlik
88Valšovice (Hranice VI) mužiPRZdeněk Žejdlik
99Mladcová mužiZLZdeněk Žejdlik
1010Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
1111Rychlov ženyKMZdeněk Žejdlik
1212Rožnov pod Radhoštěm muži BVSZdeněk Žejdlik
1314Loukov mužiKMZdeněk Žejdlik
1415Domamyslice muži dvojkaPVZdeněk Žejdlik
1516Vlčovice muži nad 35 let ANJZdeněk Žejdlik
1617Dolní Bečva muži AVSZdeněk Žejdlik
1719Vlčovice muži nad 35 let BNJZdeněk Žejdlik
1820Dolní Bečva muži BVSZdeněk Žejdlik
1921Babice mužiVSZdeněk Žejdlik
2022Milotice nad Bečvou mužiPRLuboš Kopřiva
2123Jasenice mužiVSLuboš Kopřiva
2224Dolní Bečva ženyVSZdeněk Žejdlik
2325Tučapy mužiKMZdeněk Žejdlik
2426Lubno FMZdeněk Žejdlik
2527Podolí PRZdeněk Žejdlik
2628Lešná VSHarry
2729Velká Lhota MužiVSJakub Adámek
2830Chropyně KMMarek Mucha
2931Hřivínův Újezd -KaňoviceZLPatrik Hruška
3032Litenčice KMmirrao
3133Valašská Polanka mužiVSTomáš Fojtik
3234Velká Lhota ŽenyVSJakub Adámek
3336Hrabůvka PRHonza
3437Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
3539Juřinka VSOndřej
3640Mořice muži nad 35letPVPetr Lecián
3741Dětkovice VYMichal Hrabánek
3843Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3944Dřevohostice PRPatrik Josiek
4045Malhotice PRLuboš Lehnert
4146Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
4247Sobíšky PRJiří Kočař
4348Mikulůvka ženyVSTomáš Žamboch
4449Juřinka narubyVSOndřej
4550Podhradní Lhota MUŽI NAD 35 LETKMZdeněk Žejdlik
4651Komárno mužiKMZdeněk Žejdlik
4752Kožušany OLPetr Zmeškal
4853Slušovice ženyZLJakub Adámek
4954Vsetín Semetín ženyVSJosef Kundrát
5055Nevšová mužiZLMartina Petríková
5156Morkovice KMPavel Krejčí
5257Vítonice KMHonza Bělík
5358Nevšová Nevlach (Nevšová-Vlachovice)ženyZLMartina Petríková
5459Valašské Příkazy VSVojta Petřík
5561Vidče mužiVSOldřich Knébl
5662Police VSJosef Kundrát
5763Velké Karlovice muži nad 35 letVSZdeněk Žejdlik
5864Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
5965Oldřichovice ZLKateřina Polášková
6066Mikulůvka ženyVSLucie Malá
6167Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
6268Radkova Lhota " B "PRJan Klimecký
6369Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
6470Němčice ženyKMIveta Červinková
6571Paršovice PRTereza Růžičková
6672Slušovice mužiZLJakub Adámek
6773Nedašova Lhota ženyZLMíša Jatelová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7816,8516,852017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,7417,2117,212017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3016,7517,302017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice KM17,6116,8517,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice BKM17,2217,6617,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pravčice KM17,7917,7017,792013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM17,8416,6117,842017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  TAG Zahnašovice KM17,4217,9517,952013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rychlov KM17,9218,2318,232013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Opatovice PR17,3518,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  TAG Zahnašovice KM18,2817,7818,282015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice KM17,2518,3018,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pravčice AKM18,4418,4618,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rymice KM18,7718,1018,772018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlinsko PR18,5818,8018,802013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíkov PR18,8218,4218,822018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střítež nad Ludinou PR18,1418,8318,832013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pravčice BKM18,9216,5418,922017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rychlov KM19,1718,9119,172014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nětčice BKM19,0819,2319,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlinsko PR19,2718,7219,272014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bílany KM19,3218,8719,322015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Tučapy KM19,5019,2919,502013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nětčice BKM19,3219,6119,612013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hlinsko PR19,4019,6619,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlinsko PR20,1619,9020,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nětčice KM20,4220,5120,512014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tučapy KM19,5720,5320,532015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Machová ZL20,0220,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rychlov KM20,7220,9520,952017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hustopeče nad Bečvou PR21,0320,8121,032018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bílany KM21,1919,1121,192013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Střítež nad Ludinou PR21,2321,0521,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Holešov KM21,3321,3721,372017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Rymice KM20,3221,4321,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Podhradní Lhota KM21,4920,7821,492013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nětčice KM21,6620,6721,662013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Loukov KM21,7018,5121,702017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Karolín KM22,0918,2622,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  TAG Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rychlov KM18,7822,2922,292015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Loukov KM21,1022,3122,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Počenice KM21,5422,3222,322013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nětčice KM20,2122,3622,362017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Komárovice VS21,9622,4122,412014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rymice KM17,4422,7722,772017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  TAG Zahnašovice KM23,2723,3123,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rymice KM23,7519,3023,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loukov KM23,5423,8223,822013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM20,2524,5624,562015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Výkleky PR24,1425,0125,012017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Špičky PR25,5625,2725,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nětčice KM27,0527,6127,612018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dětkovice VY30,1430,8730,872018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  TAG Zahnašovice KM29,3930,9530,952018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Tučapy KM19,5241,0641,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Loukov KM41,5539,4441,552018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bílany KM18,4542,9642,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Hlinsko PR46,4929,7046,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Choryně VSNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Rymice KMNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga