Podhradní Lhota 2017 - O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho

Liga: PHL
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 06. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Telefon:  775 034 725

Začátek rezervace: 23. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 05. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Start a okolí základny z tartanu, zbytek vydlážděná plocha
Povrch: Rovný travnatý povrch po celé dráze
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-8292.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota KMMishi
22Rymice KMMishi
33Babice VSMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Bystřička VSZdeněk Žejdlik
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Křenovice PRMishi
1818Špičky PRVeronika Květoňová
1919Hrabůvka PRHonza
2020Roštění KMPavel Lajda
2121Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2222Přílepy KMRadim Kašpárek
2323Hlinsko PRPetr Beránek
2424Loučka VSJosef Kundrát
2525Vrbka KMViliam Pospíšil
2626Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2727Velká Lhota VSJosef Sabo
2828Brusné KMMartin Šťastný
2929Loukov KMLukáš Pecháček
3030Zdounky KMJiří Šauer
3140Leskovec VSZdeněk Frýdek
3260Karolín KMMishi
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22Loukov KMMishi
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Brusné KMMartin Šťastný
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Holešov ženyKMBlanka Janálová
1010Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1111Výkleky PRIveta Hnilicová
1212Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1313Pravčice BKMMishi
1414Radíkov PRMagdaléna Hlavová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BV16,4516,8316,832018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Babice VS16,5317,0017,002017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pravčice KM17,0617,0417,062018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM17,1116,6917,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR17,3317,2717,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Podhradní Lhota KM17,5217,0817,522017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladcová ZL17,4417,5417,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radkova Lhota PR17,6217,5917,622017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  TAG Zahnašovice KM17,6717,6317,672018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Podhradní Lhota KM17,6817,3717,682018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Špičky PR17,5917,7817,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ludslavice KM17,5917,8117,812017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  TAG Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Babice VS17,9117,1217,912018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  TAG Zahnašovice KM17,9217,3517,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  TAG Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Karolín KM18,1117,7318,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hlinsko PR17,3218,2218,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ratiboř VS18,2318,2218,232018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Křenovice PR18,2318,2618,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Špičky PR18,3317,9118,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Ludslavice KM17,5218,4118,412018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rymice KM18,5118,0418,512017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Litenčice KM18,6418,6018,642017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nová Dědina KM18,5818,8818,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mistřice UH19,4318,1319,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Karolín KM18,5119,4519,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Pravčice BKM19,1819,5419,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Opatovice PR19,2919,5719,572017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Vrbka KM19,6619,7119,712018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Jasenice VS19,8819,6919,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Roštění KM18,7119,9419,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Počenice KM20,0719,7720,072014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mistřice UH17,8320,2120,212018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Nětčice KM20,3219,9120,322015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Tučapy KM20,3320,2120,332013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Roštění KM20,3519,7920,352014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sulimov KM20,3820,3420,382015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Počenice KM19,4920,5420,542013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zádveřice ZL19,4020,6020,602015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bystřička VS20,7019,4820,702013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Dobrotice KM20,2320,9120,912013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Křenovice PR20,9318,3020,932016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Karolín KM20,9420,3120,942014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Podhradní Lhota KM19,1620,9620,962015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Podhradní Lhota KM18,4820,9820,982014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  TAG Zahnašovice KM21,1418,5521,142013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Litenčice KM21,5621,3021,562013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Valšovice (Hranice VI) PR21,7518,3121,752013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vrbka KM21,1921,7721,772017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže