Areal SDH Podhradní Lhota 2017 - Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 09. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 18. 09. 2017 13:00
Konec rezervace: 29. 09. 2017 22:10
Začátek tipování:  30. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 30. 09. 2017 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-9108.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota muži nad 35 letKMZdeněk Žejdlik
22Hrabůvka mužiPRZdeněk Žejdlik
33Vrbice mužiKAZdeněk Žejdlik
44Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
55Babice VSPetr Korábečný
66Podolí MUŽIVSZdeněk Žejdlik
77Vlčovice mužiNJZdeněk Žejdlik
88Podhradní Lhota MužiKMZdeněk Žejdlik
99Rožnov pod Radhoštěm muži AVSZdeněk Žejdlik
1010Loučka MUŽIVSZdeněk Žejdlik
1111Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
1212Vlčovice nad 35 letNJZdeněk Žejdlik
1313Lešná mužiVSZdeněk Žejdlik
1414Dětkovice VYMichal Hrabánek
1515Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1616Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1717Francova Lhota VSMartin Bambuch
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2020Lubno FMJakub Svítil
2121Starý Jičín ženyNJTereza
2222Starý Jičín mužiNJTereza
2323Opatovice PRDalibor Vašíček
2424Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
2525Loučka MUŽI nad 35.letVSZdeněk Žejdlik
2626Mladcová ZLOndra Struška
2727Vlachovice Ženy ZLHana
2828Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
2929Sobíšky PRJiří Kočař
3030Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
3131Břevenec OLLukáš Kyselý
3232Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3333Dolní Bečva VSMartin
3434Hostašovice ženyNJZdeněk Žejdlik
3535Mikulůvka MuziVSTomáš Žamboch
3636Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
3737Provodovice PRJiři Buzinis
3838TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
3940TAG Zahnašovice KMPetr Miklík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7816,8516,852017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,7417,2117,212017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR17,3016,7517,302017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM17,6116,8517,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice BKM17,2217,6617,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,7917,7017,792013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  TAG Zahnašovice KM17,8416,6117,842017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM17,4217,9517,952013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rychlov KM17,9218,2318,232013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Opatovice PR17,3518,2718,272017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM18,2817,7818,282015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pravčice KM17,2518,3018,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pravčice AKM18,4418,4618,462018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rymice KM18,7718,1018,772018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR18,5818,8018,802013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov PR18,8218,4218,822018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Střítež nad Ludinou PR18,1418,8318,832013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pravčice BKM18,9216,5418,922017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rychlov KM19,1718,9119,172014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice BKM19,0819,2319,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hlinsko PR19,2718,7219,272014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílany KM19,3218,8719,322015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Tučapy KM19,5019,2919,502013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nětčice BKM19,3219,6119,612013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlinsko PR19,4019,6619,662018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlinsko PR20,1619,9020,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nětčice KM20,4220,5120,512014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy KM19,5720,5320,532015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Machová ZL20,0220,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rychlov KM20,7220,9520,952017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hustopeče nad Bečvou PR21,0320,8121,032018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílany KM21,1919,1121,192013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Střítež nad Ludinou PR21,2321,0521,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Holešov KM21,3321,3721,372017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rymice KM20,3221,4321,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Podhradní Lhota KM21,4920,7821,492013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nětčice KM21,6620,6721,662013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Loukov KM21,7018,5121,702017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Karolín KM22,0918,2622,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Rychlov KM18,7822,2922,292015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loukov KM21,1022,3122,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Počenice KM21,5422,3222,322013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nětčice KM20,2122,3622,362017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Komárovice VS21,9622,4122,412014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rymice KM17,4422,7722,772017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  TAG Zahnašovice KM23,2723,3123,312014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rymice KM23,7519,3023,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Loukov KM23,5423,8223,822013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Loukov KM20,2524,5624,562015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Výkleky PR24,1425,0125,012017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Špičky PR25,5625,2725,562018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM27,0527,6127,612018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dětkovice VY30,1430,8730,872018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  TAG Zahnašovice KM29,3930,9530,952018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Tučapy KM19,5241,0641,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loukov KM41,5539,4441,552018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bílany KM18,4542,9642,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hlinsko PR46,4929,7046,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Choryně VSNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Rymice KMNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/21 Areál SDH Vřesina, 5.Ročník nočního poháru SDH Vřesina a 13.kolo NHHL
-
2018/09/21 Dolní Bečva, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2018/09/21 Trnávka,hřiště vedle hasičárny, Noční soutěž, požární útok 2B
-
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga