Areal SDH Podhradní Lhota 2018 - Memoriál Davida Žejdlíka, 2B

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 13. 10. 2018 11:00
Kontakt:   Podhradní Lhota
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 23. 09. 2018 20:00
Konec rezervace: 12. 10. 2018 19:00
Začátek tipování:  01. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 13. 10. 2018 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž proběhne dle pravidel PS z dodatky PHL . Pujčení 2 zavodníku.Po ukončení požarních útoku bude nasledovat Kýblovačka .Dále bych chtěl poprosit družstva která jsou nahlášena a nepřijedou aby se odhlásila ze startovní listiny a nebránila přihlášení jiných družstev.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-9969.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota mužiVSZdeněk Žejdlik
33Babice VSZdeněk Žejdlik
44Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
55Ratiboř mužiVSZdeněk Žejdlik
66Podhradní Lhota muži 35+KMZdeněk Žejdlik
77Zahnašovice mužiKMZdeněk Žejdlik
88Loučka VSZdeněk Žejdlik
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Vlčovice muži 35+NJZdeněk Žejdlik
1111Mladcová ZLLukáš Struška
1212Hrabůvka mužiPRZdeněk Žejdlik
1313Vlčovice mužiNJZdeněk Žejdlik
1414Brusné ženyKMZdeněk Žejdlik
1515Mysločovice ZLbraja96
1616Hostašovice ŽenyNJZdeněk Žejdlik
1717Lubno mužiFMZdeněk Žejdlik
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Metylovice mužiFMZdeněk Žejdlik
2020Plumlov PVLuboš Kopřiva
2121Oprechtice muži 35+FMZdeněk Žejdlik
2222Hoštice MužiKMAntonín Novák
2323Metylovice muži 35+FMZdeněk Žejdlik
2424Odry NJzdenek bortl
2525Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
2626Racková ženyZLSDHRacková
2727Lukov ZLSDHRacková
2828Popov ŽenyZLKarolína Hbáčková
2929Křenovice PRSDH Křenovice
3030Nedašov ZLJakub Vilímek
3131Stachovice NJZdeněk Žejdlik
3232Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3333Brusné KMMartin Šťastný
3434Zahnašovice ženyKMZdeněk Žejdlik
3535Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3636Jasenice VSLukáš Komender
3737Louky ZLJakub Laciga
3838Popov ženyZLAlois Kulíšek
3939Nedašov nad 35 letZLJakub Vilímek
4040Starý Jičín NJSDH Starý Jičín Muži
4141Holešov ženyKMDarina Beránková
4242Metylovice ženyFMZdeněk Žejdlik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,4516,8316,832018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Babice VS16,5317,0017,002017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pravčice KM17,0617,0417,062018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pravčice KM17,1116,6917,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR17,1416,7617,142019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radíkov PR17,1617,1517,162019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radíkov PR17,3317,2717,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Babice VS17,3416,5517,342019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podhradní Lhota KM17,5217,0817,522017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mladcová ZL17,4417,5417,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR17,6217,5917,622017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahnašovice KM17,6717,6317,672018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Podhradní Lhota KM17,6817,3717,682018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov BNJ17,7517,4917,752019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Špičky PR17,5917,7817,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mladcová ZL17,5417,7817,782019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,5917,8117,812017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkova Lhota PR17,0817,8917,892019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Babice VS17,9117,1217,912018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,9217,3517,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Karolín KM18,1117,7318,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Křenovice PR17,9918,1218,122019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hlinsko PR17,3218,2218,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ratiboř VS18,2318,2218,232018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Křenovice PR18,2318,2618,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Špičky PR18,3317,9118,332018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Ludslavice KM17,5218,4118,412018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Karolín KM18,4218,0518,422019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM18,5118,0418,512017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Valšovice (Hranice VI) PR17,4518,5718,572019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Litenčice KM18,6418,6018,642017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mysločovice ZL18,5018,6818,682019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nová Dědina KM18,5818,8818,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Roštění KM18,7419,0019,002019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pasohlávky BO19,0418,7619,042019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lukov ZL18,8219,0819,082019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pravčice KM19,2416,6619,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dětkovice VY19,2518,7319,252019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mistřice UH19,4318,1319,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Karolín KM18,5119,4519,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zahnašovice KM19,4719,3219,472019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Prchalov ANJ19,5117,4819,512019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Pravčice BKM19,1819,5419,542018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Opatovice PR19,2919,5719,572017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Vítonice KM19,5919,1619,592019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Vrbka KM19,6619,7119,712018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jasenice VS19,8819,6919,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Roštění KM18,7119,9419,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/09/07 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce Podhradní Lhota
PHL
2019/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga