Podsedice (LT) 2019 - Podsedice (LT) - soutěž KL

Liga: KL
Místo: Podsedice
Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
Kdy: 30. 06. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 06. 2019 11:00
Konec rezervace: 30. 06. 2019 11:00
Začátek tipování:  30. 06. 2019 00:00
Konec hlasování: 30. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podsedice-10329.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Děčín I-Děčín DC--14,722019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--14,982019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavětín LN--15,002019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jimlín LN--15,492019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štrbice BTP--15,912019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štrbice TP--16,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Předonín BLT--17,072019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brozany nad Ohří LT--17,792019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Grossolbersdorf ---24,592019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Touchovice LN--29,802019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cítoliby LN--30,432019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Skřivaň RA--32,322019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Černčice LN--16,802019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,902018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Obora LN--17,362018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štrbice TP--17,672018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Touchovice LN--18,052019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štrbice TP--18,102019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Touchovice LN--18,842019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Předonín LT--18,892019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Předonín LT--19,442019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nové Dvory LT--19,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Duchcov TP--20,632019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Předonín LT--21,972018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Duchcov TP--22,172018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Černčice LN--25,002019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štrbice TP--25,152019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Duchcov TP--NP2019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL
KL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/16 Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL
KL
2020/05/23 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL
KL
2020/05/30 Štrbice (TP), Štrbice (TP) - soutěž KL
KL
2020/06/13 Grossolbersdorf, O pohár Großolbersdorf
KL
2020/06/20 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL
KL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
KL
2020/07/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B
KL
2020/07/11 Černčice (LN), Černčice (LN) - soutěž KL
KL
2020/08/01 Skřivaň, O pohár
KL
2020/09/12 Předonín, O pohár
KL
2020/09/13 Duchcov (TP), Duchcov (TP) - soutěž KL
KL
Kdy Kde Liga