Podůlší 2013 - PKL Podůlší

Liga: PKL
Místo: Podůlší
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 29. 06. 2013 10:00
Kontakt:   Miloslav Šádek
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2013 10:00
Začátek tipování:  23. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2013 00:00
Zadal: Miloslav Šádek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Prihlaska_Podulsi.pdf

místo: -hasičský areál Podůlší

Start: - tvrdy povrch,panely Příběh: - travnaty povrch cca 5 metrů - poté asfaltový povrch k základně

Základna: - komplet až ke kádi tvrdý povrch asfaltu - odvodněno 2 kanálky

Dráha dopředu: - komplet travnatý povrch - měkký podklad - z důvodu vlhkého podloží louky se dají očekávat menší nerovnosti v dráze

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podulsi-2013-06-29-3302.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Krásná Ves ženyMBJan Kühnel
33Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
44Roudný mužiJNTomáš Fišer
55Podůlší JCJan Kühnel
66Benešov u Semil zenySMAnna Antonyová
77Malá Skála Malá Skála Áčko (ženy)JNNikol Vavřichová
88Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
99Tatobity MužiSMJosef Židů
1010Podůlší JCJan Kühnel
1111Podmoklice ženySMLenka Farská
1212Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1313Ploužnice Ploužnice "A"SMHonza Novotný
1414Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou mužiSMKarolína Jonová
1515Kosmonosy MužiMBJan Klimo
1616Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
1717Příšovice LIRomana Danišová
1818Bozkov Ženy ASMkarel Čermák
1919Libuň Libuň - ženy JCPetra Vaňková
2020Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
2121Malá Skála Malá Skála (muži)JNNikol Vavřichová
2222Hradčany mužiLIMichaela Malá
2323Lestkov mužiSMMichaela Malá
2424Bozkov Muži ASMkarel Čermák
2525Košťálov ženySMTomáš Tulach
2626Bukovina, Turnov  Sdh BukovinaSMJan Fajgl
2727Maršovice MužiJNKarel Bukvic
2828Březová mužiLIPetra Mocová
2929Bozkov Muži BSMkarel Čermák
3030Tuř SDH Tuř - mužiJCMiroslav Řehák
3131Nová Ves nad Popelkou mužiSMMiroslav Šolc
3233Bradlecká Lhota mužiSMDavid Šolc
3334Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
3436Obrubce muziMBVáclav Repš
3537Ploukonice Ploukonice - mužiSMMiroslav Roubíček
3638Mladá Boleslav I SKODA AUTO a.s. - muziMBMartina Hrušková
3758Mladá Boleslav I SKODA AUTO a.s. - zenyMBMartina Hrušková
3859Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou ženySMKarolína Jonová
3960Poniklá Poniklá ženySMKarolína Jonová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,7014,6514,702014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kosmonosy MB14,8914,9314,932014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podůlší BéčkoJC15,1315,1715,172014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podůlší JC15,0915,5615,562014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM15,5215,6115,612014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bukovina, Turnov SM15,6815,6315,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vlastiboř JN15,3515,6815,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála JN15,7415,4215,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Roudný JN15,8115,4715,812014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM14,7216,4516,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ploužnice SM16,6316,1116,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lestkov SM16,8414,5816,842014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Příšovice LI16,8816,0316,882014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hradčany LI17,3516,5317,352014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bradlecká Lhota SM30,3630,5430,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Obrubce MB34,9335,0035,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myštěves HK-15,13NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Veselá SM--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jílové u Držkova JN-14,49NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Maršovice JN15,59-NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM17,0516,7617,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB17,4917,2917,492014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Malá Skála AJN18,6818,1618,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM21,1520,4621,152014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Podmoklice SM23,7823,8223,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála BJN26,6624,1226,662014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/29 Podůlší, PKL Podůlší
PKL
2014/06/21 Podůlší, PKL Podůlší
PKL
2015/07/04 Podůlší, PKL Podůlší
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže