Podůlší 2014 - PKL Podůlší

Liga: PKL
Místo: Podůlší
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 21. 06. 2014 10:00
Kontakt:   Miloslav Šádek
Telefon:  737542022

Začátek rezervace: 16. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 20. 06. 2014 20:00
Začátek tipování:  21. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů PODŮLŠÍ
pořádá: 
5. kolo Podkozákovské ligy
které se koná
v sobotu 21. června 2014 od 10:00 hod. 
v areálu hasičů v Dolním Podůlší.

Startovné: 150 Kč za jedno soutěžní družstvo.
Disciplína: Požární útok mužů a žen (dle pravidel PKL)
+
Soutěž o nejrychlejší nabíračku

Program soutěže:
8:30 – 9:40 příjezd a prezentace družstev
9:40 – 9:50 nástup soutěžních družstev a slavnostní zahájení soutěže
10:00 start prvního družstva

Čekají Vás originální ceny a příjemně strávený den.
Občerstvení zajištěno po celou dobu konání soutěže.

Na Vaši účast se těší hasiči SDH Podůlší.

Popis tratě:

START: betónové panely

NÁBĚH: travnatý

ZÁKLADNA: asfalt

TRAŤ: měkká travnatá místy krtek Smějící se

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-podulsi-2014-06-21-4477.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podůlší BéčkoJCPodkozákovská liga
22Tuř JCPodkozákovská liga
33Maršovice MužiJNKarel Bukvic
44Podůlší AJCPodkozákovská liga
55Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
66Kosmonosy MBVáclav Repš
77Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
88Ploužnice SMHonza Novotný
99Myštěves HKJaromír Rosůlek
1010Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
1111Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1212Obrubce MBVáclav Repš
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1414Příšovice mužiLIRomana Danišová
1515Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
1616Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1717Veselá SMJaroslav Novotný
1818Tatobity SMJosef Židů
1919Podmoklice ženySMLenka Farská
2020Březová LIPetra Mocová
2121Bukovina, Turnov  MužiSMPavel Štěpán
2222Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2323Hradčany MužiLIPavel Štěpán
2424Malá Skála JNRadek Havelka
2525Roudný muži JNRoman Kalousek
2626Ploukonice SMMiroslav Roubíček
2727Ploukonice SMMiroslav Roubíček
2828Bradlecká Lhota SMDavid Šolc
2930Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/29 Podůlší, PKL Podůlší
PKL
2014/06/21 Podůlší, PKL Podůlší
PKL
2015/07/04 Podůlší, PKL Podůlší
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže