Sametový pohár- Pohořelice 2021 - Sametový pohár

Liga: -
Místo: Pohořelice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 13. 11. 2021 10:00
Kontakt:   Jana Hanáčková
Telefon:  725737790

Začátek rezervace: 01. 11. 2021 08:00
Konec rezervace: 11. 11. 2021 12:00
Začátek tipování:  13. 11. 2021 20:00
Konec hlasování: 13. 11. 2021 00:00
Zadal: Jana Forbelská

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Po roční vynucené pauze, doufáme (vzhledem k možným epidemiologickým opatření) v konání dalšího ročníku pohárové soutěže v požárním útoku k výročí 17.listopadu, na kterou Vás všechny srdečně zveme.

Opět v Pohořelicích na fotbalovém hřišti od 10hod, start prvního družstva 10:15.

Kategorie: muži, ženy a nově i dorost!!
Startovné 200,-/družstvo

Rezervace startovního pořadí od 1.11. 8:00 na firesport.cz-

Vítěz v kategorii žen a mužů si odveze originální putovní pohár.
Také se můžete těšit na bohaté ocenění vítězných týmů včetně medailí a také chutné občerstvení v bufetu.

Více info v pozvánce.

Snad tomu situace dovolí a akce se uskuteční, budeme se na vás těšit!!!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pohorelice-12054.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pohořelice ZLJana Forbelská
22Hradčovice UHRadek Hlaváč
33Bílovice UHKarolína Gajdošíková
44Lukov ŽenyZLAneta Lysáková
55Pohořelice ZLJana Forbelská
66Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
77Mladcová ZLLukáš Struška
88Vrbětice ZLBronislav Lysák
99Pohořelice ZLJana Forbelská
1010Lukov DorostZLMates Juřík
1111Ratiboř ženyVSMichaela Kovaříková
1212Vlachovice ZLHana
1313Bystřička VSKuba Rudolecký
1414Zahnašovice KMLukáš Struška
1515Hoštice KMStanislav Župka
1616Popov ŽenyZLAdéla Maryášová
1717Náměšť na Hané Ženy OLTereza Žáčková
1818Oldřichovice ZLKateřina Polášková
1919Topolany BVYMichael Jičínský
2020Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
2121Všemina ZLŠimon Chovanec
2222Tečovice DorostenkyZLZdeněk Juřík
2323Hrubá Vrbka DorostHOMatěj Mička
2424Všemina DorostenciZLŠimon Chovanec
2525Lipová ZLTomáš Obadal
2626Topolany AVYMichael Jičínský
2727Svatobořice HODavid Vodička
2828Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2929Morkovice ŽenyKMKristina Krejčí
3030Lipová DorostZLTomáš Obadal
3131Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
3232Letničie SIDHZ Letničie muži
3333Morkovice KMPavel Krejčí
3434Tečovice Ženy ZLZdeněk Juřík
3535Velký Ořechov ženyZLAdéla Stehlíková
3636Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
3737Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3838Louky ZLpeca
3939Trnava MužiZLJiří Vajďák
4040Zahnašovice KMPetr Miklík
4141Tečovice Muži ZLZdeněk Juřík
4242Lhota ZLStanislav Barton
4343Kostelany KMPetr Botek
4444Loučka Ženy B VSLukáš Voženílek
4545Tečovice Racteč dorciZLZdeněk Juřík
4646Jezeřany-Maršovice DorostZNViktor Kousal
4750Lhota Ženy ZLAntonín FAJGAR
4851Starý Jičín MužiNJJakub Pomkla
4952Šarovy ZLKateřina Polášková
5053Martinice ženyKMNatálie Hanáčková
5154Žeranovice mužiKMVáclav Kužela
5255Lhota DorostenkyZLAntonín FAJGAR


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS15,0514,9915,052019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR16,2115,6516,212019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hoštice KM16,5916,3916,592019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladcová ZL16,2917,0717,072019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL17,1915,1417,192019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL18,6018,2118,602019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradčovice BUH17,3318,9918,992019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louky ZL19,3418,4119,342019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá ZL19,6919,0219,692019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov BZL18,4320,7020,702019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pohořelice BZL21,2121,9321,932019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrubá Vrbka HO24,4425,7625,762019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Morkovice KM25,9516,7425,952019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice ZL26,8226,0126,822019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jarošov UH28,1019,3528,102019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Medlov KM31,3818,1331,382019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lukov ZL-15,90NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Odry NJ--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM18,2616,8218,262019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tečovice ZL18,4117,5418,412022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Holešov KM18,6818,1418,682022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bojkovice UH18,2118,7118,712022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice UH18,7517,4818,752022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Popov ZL18,2318,8818,882022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pohořelice AZL18,5518,9818,982019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pohořelice BZL19,3917,7819,392019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Racková ZL18,8819,6319,632022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vlachovice ZL19,8120,1620,162022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hradčovice UH21,0419,5721,042022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Popov ZL20,8321,3221,322019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlachovice ZL17,9223,8423,842019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bohuslavice u Zlína ZL21,9224,6224,622019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Martinice KM25,4925,3725,492022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trnava ZL25,4922,5625,492022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pohořelice ZL34,9634,0334,962022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratřejov ZL21,33-NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rymice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bojkovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jarošov UH-20,28NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lhota ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Machová ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sazovice ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mirošov ZL15,7615,2015,762022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Racková - Tečovice ZL16,0317,6017,602022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Veselá ZL18,1316,9618,132022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sazovice ZL18,3818,4518,452022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice UH16,8919,1019,102022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Šarovy ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pohořelice ZL17,7518,1418,142022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Trnava ZL29,7931,3531,352022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Machová ZL31,5531,0131,552022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Racková ZL32,9334,9234,922022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, ZRUŠENO!!!!! O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2022/07/02 Pohořelice, fotbalové hřiště, Pohořelice- 4.kolo ZLPS
-
2022/07/02 Pohořelice, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/11/19 Pohořelice, Sametový pohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/06/24 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž - speciály, PS12 - muži, ženy
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/08/12 Chudenice, Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga