Modelářské hřiště Pohořelice 2018 - Memoriál Víta Bláhy, 2B

Liga: -
Místo: Pohořelice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 11. 2018 10:00
Kontakt:   SDH Pohořelice
Telefon:  725737790

Začátek rezervace: 17. 11. 2018 10:00
Konec rezervace: 17. 11. 2018 10:00
Začátek tipování:  17. 11. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 11. 2018 00:00
Zadal: Jana Forbelská

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Memoriál Víta Bláhy
1.ročník soutěže v požárním útoku
SOBOTA 17.11.2018 OD 10:00
MODELÁŘSKÉ LETIŠTĚ POHOŘELICE

Kategorie:muži, ženy
Trať: travnatá, kolem základny koberce
MOŽNOST PŮJČENÍ DVOU ZÁVODNÍKŮ!!

10:00 zahájení soutěže        10:15 start prvního družstva

Přihlašování:
Pro lepší organizaci a zdárný průběh soutěže prosíme o přihlášení týmu dopředu, a to od 5.11. pouze a jen pomocí mailu na sdhpohorelice@seznam.cz.
Do mailu uveďte: název soutěžícího týmu (+okres), kategorii muži/ženy, sestavu soutěžícího týmu a shrnutí letošního roku

Dle příchozích mailů bude vytvořena startovní listina, která bude zveřejněna na FB události soutěže "Memoriál Víta Bláhy" a budou zde uvedeny i další informace.

Startovné- 200,-

OCENĚNÍ:
Muži: 1.místo-pohár +2500,-
2.místo-pohár+2000,-
3.místo-pohár +1500,-
4.místo-1000,-
5.místo-800,-
6.místo-600,-
7.místo-400,-
8.místo-200,-

ženy: 1.místo-pohár+1500,-
2.místo-pohár+1000,-
3.místo-pohár+800,-
4.místo-600,-
5.místo-400,-
6.místo-200,-


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pohorelice-9962.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velký Ořechov CZL14,4914,2914,492018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Mladcová ZL15,4914,9815,492018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Kněžpole UH16,2916,0716,292018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Hoštice KM16,9416,3816,942018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Pohořelice ZL16,4116,9916,992018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Lukov ZL17,6916,5417,692018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Starý Jičín NJ14,8218,3718,372018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Louky ZL17,5119,1719,172018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Kostelany KM19,3217,9019,322018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Brusné KM20,7020,9520,952018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Hradčovice UH21,4321,6221,622018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  - Napalm-24,6323,9024,632018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Jarošov UH27,6128,4128,412018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Oldřichovice ZL--NP2018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  TAG Zahnašovice KM--NP2018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Morkovice KM--NP2018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Nedašova Lhota ZL18,6517,67NP2018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nedašova Lhota ZL18,8118,1618,812018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Pohořelice ZL19,6319,2619,632018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Nětčice KM19,9419,4519,942018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Bojkovice UH20,2619,8720,262018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Vlachovice ZL18,5221,7221,722018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Vizovice ZL23,0923,1023,102018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Jarošov UH23,9123,7823,912018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Bílovice UH41,8444,8244,822018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Morkovice KM--NP2018/11/17 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga