Police - zámecký areál 2021 - Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 25. 09. 2021 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  702210922

Začátek rezervace: 01. 09. 2021 19:30
Konec rezervace: 24. 09. 2021 19:30
Začátek tipování:  24. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 25. 09. 2021 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Police

si Vás dovoluje pozvat na

 

 

 

10. ročník noční soutěže v požárním útoku.

 

 

„MEMORIÁL Jana Slámy“

 

 

Kdy:                           25.9.2021

Kde:                           V Polici ( zámecký areál )

Kategorie:                 muži, ženy

Disciplína:                 Muži: Provedení jednoho požárního útoků na 2B, samostatné kategorie

pro PS12 speciál a pro PS 12 bez úprav.

                                    Ženy:   Provedení jednoho požárního útoku na 2B

 

Všechny kategorie B 65mm, C 42mm.

 

Program:                   19:00 – příjezd a prezence družstev

    19:30 – nástup soutěžních družstev a zahájení soutěže

Přihlášení:                 Na stránkách www.firesport.eu od 1. 9. 2021

Startovné:                  200 Kč

Kontakt:                    mobil: +420 702 210 922

 

Ceny:                         Sele na rožeň, sud piva, divočák, finanční odměny

 

 

 

 

 

 

Na Vaši účast se těší SDH Police.

 

 

 

 

 

 

Ostatní informace budou upřesněny před začátkem soutěže. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit program soutěže.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-12041.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Police TRPavel
22Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
33Knínice JIJiří Jakubec
44Staré Město (Telč) Telč B PS12JIZdeněk Kubát
55Kostníky Ženy TRPavel
66Černín ZNJiří Veselý
77Police TRPavel
88Heraltice TRJan Neuman
99Knínice JIJiří Jakubec
1010Staré Město (Telč) PS12JIZdeněk Kubát
1111Dobřínsko ZNMartin Čech
1212Dešná BJHAleš Coufal
1313Police TRPavel
1414Kostníky TRMartin Puchnar
1515Telč JIZdeněk Kubát
1616Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1717Dešná B PS12JHAleš Coufal
1818Telč Telč BJIZdeněk Kubát
1919Budeč JHMichaela Černá
2020Kostníky PS12TRMartin Puchnar
2121Budeč JHMichaela Černá
2222Šaratice VYJan Jeřábek
2323Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2424Babice BudkoviceTRPavel
2525Římov MužiTRTomáš Obůrka
2626Krasonice JILukáš Pivonka
2727Dešná PS12JHAdam Račický
2828Rokytnice nad Rokytnou MužiTRJirka Dokulil
2929Římov Muži PS 12TRTomáš Obůrka
3030Chvalovice ZNMiroslav Vaněk
3131Budíkovice TRPavel
3232Třebětice JHRadim Tříletý
3333Krahulov TRAlena Hekerlová
3445Chvalovice PS12ZNMiroslav Vaněk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR14,7214,6414,722017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,8314,5614,832017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dešná JH14,9814,3714,982017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI15,1614,5515,162017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Police TR15,0015,2315,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oponešice TR15,5715,4415,572013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,5815,2515,582012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR14,8015,6215,622014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasonice JI15,3815,6815,682012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,4915,7615,762013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krasonice JI15,7815,3415,782013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR15,1815,8415,842013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Černín ZN15,9215,2615,922017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostníky TR15,7816,1116,112014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Police TR16,3116,0616,312012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Oponešice TR16,2416,3216,322012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,5715,7416,572012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nesvačilka BO16,1516,5916,592012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hornice TR16,7916,8316,832014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kostníky TR17,1717,1017,172012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasonice JI16,6817,2117,212014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulov TR17,2316,7517,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostníky TR17,3216,8617,322013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rácovice TR17,5016,5917,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chvalovice ZN17,7317,4517,732013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostníky TR17,7417,0517,742017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únanov ZN16,5917,7517,752013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hornice TR17,5117,7717,772013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trstěnice ZN18,0016,8718,002012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Knínice JI17,2118,0918,092012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Budkov TR18,2018,4218,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Loděnice ZN18,7517,9318,752012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mysletice JI17,1118,8718,872014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Police TR18,2318,8918,892013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dešná BJH19,3619,8919,892014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hornice TR20,4119,8420,412012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Budkov TR19,8020,5920,592012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Budkov TR20,8321,8721,872013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kojatice TR20,1323,0523,052014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ostojkovice JH23,3223,1323,322012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Strachoňovice JI23,4923,9723,972017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jackov TR23,1923,9723,972012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Menhartice TR24,0821,7524,082014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojatice TR20,8324,1924,192013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rácovice TR25,2218,7025,222012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bítovánky TR36,9737,2437,242017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Martínkov TR46,3120,4546,312013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Blížkovice Stará gardaZN32,5156,0756,072014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Slavíkovice TRNPNPNP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Police TRNPNPNP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dešná JH25,93NPNP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dešná JHNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lesná ZNNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Radkovice u Hrotovic TRNP19,72NP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lhotice TRNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vítonice ZN18,5017,5718,502014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,2319,1319,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loděnice ZN18,6519,7119,712014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,5519,9519,952013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božice ZN20,1120,1220,122014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR20,2820,0620,282017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI20,4920,8220,822017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR21,6718,4521,672013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostníky TR21,3621,6921,692017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI21,7421,7721,772014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Police TR22,0021,3722,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Říše JI21,3022,2722,272014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR22,2022,5622,562013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostníky TR22,5620,7422,562014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Miroslav ZN20,3222,6622,662014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Police TR21,5622,7722,772013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kostníky TR21,5122,8822,882014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hornice TR22,6023,0623,062013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Říše JI23,8222,2123,822013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mysletice JI24,0122,7424,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vesce TR24,4824,0424,482014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulov TR24,9824,4524,982017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vratěnín ZN26,2826,4526,452014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Police TR26,8530,2730,272013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vratěnín ZN31,6425,4531,642013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vratěnín ZN33,5630,7333,562013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Staré Hobzí JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladoňovice TRNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2020/09/26 Police - zámecký areál ZRUŠENO, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy - ZRUŠENO
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2022/09/24 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 11. MEMORIÁL Jana Slámy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/10/08 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlika
-
2022/10/22 Vésky, Noční soutěž O putovní pohár SDH Vésky
-
2022/10/29 Areál Flídr group Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022
-
2022/11/12 U Hasičů 2058/1 Plzeň, „Poslední káď roku 2022“/
-
2022/11/19 Pohořelice, Sametový pohár
-
Kdy Kde Liga