Zámecký areál 2012 - Noční hasičské závody Police

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 28. 09. 2012 19:00
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  721482326

Začátek rezervace: 07. 08. 2012 20:00
Konec rezervace: 28. 09. 2012 19:00
Začátek tipování:  28. 09. 2012 20:00
Konec hlasování: 28. 09. 2012 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Kategorie:            muži, ženy

Disciplína:            Muži: Provedení jednoho požárního útoků na 2

Samostatné kategorie:
 PS 12 speciál (B 65mm, C 42mm)
PS 12 bez úprav (B 75mm, C 52mm)

Ženy:
Provedení jednoho požárního útoku na 2B (B 65mm, C 42mm)

Program:             
18:00 – příjezd a prezence družstev                           
19:30 – nástup soutěžních družstev a zahájení soutěže

Přihlášení:
Přes e-mail nebo v místě soutěže do 19:00

Startovné:            200 Kč

Startovní pořadí: Dle přihlášení.

 Kontakt:               e-mail: SDHPolic@seznam.cz

 Ceny:                    Kromě pohárů se můžete těšit například na sele, sud piva a další hodnotné ceny.       


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-2012-09-28-3054.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Police SDH Police specialTRPavel
22Jakubov u Moravských Budějovic PS 12TRPavel
33Lesůňky specialTRAleš Kotačka
44Kostníky ženyTRRadek Kantner
55Knínice PS12JILukáš Novák
66Police SDH Police ženyTRPavel
77Oponešice TRJosef Navrátil
88Kostníky PS 12..BTRRadek Kantner
99Bačkovice SDH Bačkovice PS12TRPavel
1010Police SDH Police PS12TRPavel
1111Vesce SDH Vesce ženyTRPavel
1212Vratěnín Vratěnín ženyZNPavel
1313Jakubov u Moravských Budějovic SDH JakubovTRPavel
1414Oponešice ps 12TRJosef Navrátil
1515Knínice JILukáš Novák
1616Kostníky SPECIÁL BTRRadek Kantner
1717Písečné mužiJHPavel
1818Mladoňovice TRAleš Daňhel
1919Nesvačilka mužiBOPavel
2020Kostníky PS 12 ATRRadek Kantner
2121Písečné muži BJHPavel
2222Červený Hrádek PS12JHPavel
2323Nesvačilka PS 12BOPavel
2424Hornice mužiTRPavel
2525Dešov mužiTRPavel
2626Radkovice u Budče PS 12TRPavel
2727Mladoňovice ženyTRJana Zvěřinová
2828Rácovice TRMartin Fiala
2929Hornice ženyTRPavel
3030Hodějice ženyVYPavel
3131Dešná mužiJHPavel
3232Hostěradice mužiZNPavel
3333Rácovice ps12TRMartin Fiala
3434Mysletice PS 12JIPavel
3535Trstěnice mužiZNPavel
3636Budeč ženyJHPavel
3737Bačice ženyTRPavel
3838Třebelovice ženyTRPavel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR14,7214,6414,722017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,8314,5614,832017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dešná JH14,9814,3714,982017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI15,1614,5515,162017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Police TR15,0015,2315,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oponešice TR15,5715,4415,572013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,5815,2515,582012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR14,8015,6215,622014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasonice JI15,3815,6815,682012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,4915,7615,762013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krasonice JI15,7815,3415,782013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR15,1815,8415,842013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Černín ZN15,9215,2615,922017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostníky TR15,7816,1116,112014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Police TR16,3116,0616,312012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Oponešice TR16,2416,3216,322012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,5715,7416,572012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nesvačilka BO16,1516,5916,592012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hornice TR16,7916,8316,832014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kostníky TR17,1717,1017,172012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasonice JI16,6817,2117,212014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulov TR17,2316,7517,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostníky TR17,3216,8617,322013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rácovice TR17,5016,5917,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chvalovice ZN17,7317,4517,732013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostníky TR17,7417,0517,742017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únanov ZN16,5917,7517,752013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hornice TR17,5117,7717,772013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trstěnice ZN18,0016,8718,002012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Knínice JI17,2118,0918,092012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Budkov TR18,2018,4218,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Loděnice ZN18,7517,9318,752012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mysletice JI17,1118,8718,872014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Police TR18,2318,8918,892013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dešná BJH19,3619,8919,892014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hornice TR20,4119,8420,412012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Budkov TR19,8020,5920,592012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Budkov TR20,8321,8721,872013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kojatice TR20,1323,0523,052014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ostojkovice JH23,3223,1323,322012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jackov TR23,1923,9723,972012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Strachoňovice JI23,4923,9723,972017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Menhartice TR24,0821,7524,082014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojatice TR20,8324,1924,192013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rácovice TR25,2218,7025,222012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bítovánky TR36,9737,2437,242017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Martínkov TR46,3120,4546,312013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Blížkovice Stará gardaZN32,5156,0756,072014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Police TRNPNPNP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dešná JH25,93NPNP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dešná JHNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Strachoňovice JINPNPNP2014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lesná ZNNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radkovice u Hrotovic TRNP19,72NP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lhotice TRNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Slavíkovice TRNPNPNP2012/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vítonice ZN18,5017,5718,502014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,2319,1319,232017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loděnice ZN18,6519,7119,712014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,5519,9519,952013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božice ZN20,1120,1220,122014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR20,2820,0620,282017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI20,4920,8220,822017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR21,6718,4521,672013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kostníky TR21,3621,6921,692017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI21,7421,7721,772014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Police TR22,0021,3722,002014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Říše JI21,3022,2722,272014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR22,2022,5622,562013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostníky TR22,5620,7422,562014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Miroslav ZN20,3222,6622,662014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Police TR21,5622,7722,772013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kostníky TR21,5122,8822,882014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hornice TR22,6023,0623,062013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Říše JI23,8222,2123,822013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mysletice JI24,0122,7424,012014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vesce TR24,4824,0424,482014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulov TR24,9824,4524,982017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vratěnín ZN26,2826,4526,452014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Police TR26,8530,2730,272013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vratěnín ZN31,6425,4531,642013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vratěnín ZN33,5630,7333,562013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Staré Hobzí JHNPNPNP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladoňovice TRNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/19 Semily, Soutěž o dráčka Soptíka OSH Semily
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 3B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga