Police, Zámecký areál 2013 - O pohár starosty obce Police

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 05. 2013 13:00
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  721 482 326

Začátek rezervace: 15. 04. 2013 20:00
Konec rezervace: 18. 05. 2013 13:00
Začátek tipování:  06. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2013 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh-police.majestat.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Police

si Vás dovoluje pozvat na  4. ročník soutěže v požárním útoku

 

 

,,O pohár starosty obce Police“

 

 

Kdy:                18. 05. 2013

 

Kde:                V Polici ( zámecký areál )

 

Kategorie:       muži, ženy

 

Disciplína:       Muži: Provedení požárního útoku na 3B

                                   

                          Ženy: Provedení požárního útoku na 2B

                                    

 

Finále muži: 3 nejlepší týmy a 2 vylosované týmy budou soutěžit o živé sele

-         na 2B hadice

                       

Program:        12:30 – příjezd a prezence družstev

                        13:00 – nástup soutěžních družstev a zahájení soutěže

 

Přihlášení:       Přes e-mail nebo na stránkách firesport.cz

 

Startovné:       200 Kč

 

Startovní pořadí:         Dle přihlášení.

 

Kontakt:         e-mail: SDHPolic@seznam.cz

                          Tel.: 721 482 326  

 

Hasičská technika:       -     PS 12 bez omezení

                                         -     koš s funkční klapkou

     -     Průměr hadic B 65mm, C 42mm

 

 

Na Vaši účast se těší SDH Police.

 

Ostatní informace budou upřesněny před začátkem soutěže. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit program soutěže.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-2013-05-18-3878.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Rácovice TRMartin Fiala
24Oponešice TRJosef Navrátil
35Dešná Dešná BJHAleš Coufal
46Písečné Písečné AJHLukáš Vacík
57Kostníky TRDominik Liška
68Jaroměřice nad Rokytnou TRPavel
79Hornice TRAleš Bobu
810Jakubov u Moravských Budějovic Firesport JakubovTRMartin Dvorak
911Radotice TRRadek Janda
1012Písečné Písečné BJHLukáš Vacík
1113Mladoňovice TRAleš Daňhel
1214Litohoř SDH LitohořTRZdeněk Bártů
1315Budeč JHPavel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Vratěnín Ženy VratěnínZNJiří Štykar
26Jakubov u Moravských Budějovic SDH JakubovTRVendula Vejmelkova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9818,0918,092013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vémyslice ZN17,9418,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN17,3618,1418,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH17,9818,3318,332013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR18,3118,5518,552014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodonice ZN18,9018,5518,902014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobřínsko ZN19,0919,1319,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,1718,9719,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Police TR19,2719,5919,592013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,2919,6719,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chvalovice ZN19,7418,7819,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Únanov ZN20,3219,1020,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chvalovice ZN18,2820,3820,382013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dešná JH20,8220,5520,822013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litohoř TR20,7520,9520,952013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kostníky TR19,4420,9820,982013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,0219,5621,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR21,1719,5821,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rácovice TR21,2920,8421,292013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radotice TR21,4722,7122,712013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jevišovice ZN22,3023,1723,172014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loděnice ZN20,8523,2423,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kostníky TR24,3423,1824,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Písečné JH26,7826,2626,782013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jackov TR28,3727,5328,372013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dešná JH27,1929,4329,432014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výrovice ZN32,5233,9833,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga