Police, Zámecký areál 2013 - O pohár starosty obce Police

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 05. 2013 13:00
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  721 482 326

Začátek rezervace: 15. 04. 2013 20:00
Konec rezervace: 18. 05. 2013 13:00
Začátek tipování:  06. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2013 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdh-police.majestat.cz/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Police

si Vás dovoluje pozvat na  4. ročník soutěže v požárním útoku

 

 

,,O pohár starosty obce Police“

 

 

Kdy:                18. 05. 2013

 

Kde:                V Polici ( zámecký areál )

 

Kategorie:       muži, ženy

 

Disciplína:       Muži: Provedení požárního útoku na 3B

                                   

                          Ženy: Provedení požárního útoku na 2B

                                    

 

Finále muži: 3 nejlepší týmy a 2 vylosované týmy budou soutěžit o živé sele

-         na 2B hadice

                       

Program:        12:30 – příjezd a prezence družstev

                        13:00 – nástup soutěžních družstev a zahájení soutěže

 

Přihlášení:       Přes e-mail nebo na stránkách firesport.cz

 

Startovné:       200 Kč

 

Startovní pořadí:         Dle přihlášení.

 

Kontakt:         e-mail: SDHPolic@seznam.cz

                          Tel.: 721 482 326  

 

Hasičská technika:       -     PS 12 bez omezení

                                         -     koš s funkční klapkou

     -     Průměr hadic B 65mm, C 42mm

 

 

Na Vaši účast se těší SDH Police.

 

Ostatní informace budou upřesněny před začátkem soutěže. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit program soutěže.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-2013-05-18-3878.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Rácovice TRMartin Fiala
24Oponešice TRJosef Navrátil
35Dešná Dešná BJHAleš Coufal
46Písečné Písečné AJHLukáš Vacík
57Kostníky TRDominik Liška
68Jaroměřice nad Rokytnou TRPavel
79Hornice TRAleš Bobu
810Jakubov u Moravských Budějovic Firesport JakubovTRMartin Dvorak
911Radotice TRRadek Janda
1012Písečné Písečné BJHLukáš Vacík
1113Mladoňovice TRAleš Daňhel
1214Litohoř SDH LitohořTRZdeněk Bártů
1315Budeč JHPavel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Vratěnín Ženy VratěnínZNJiří Štykar
26Jakubov u Moravských Budějovic SDH JakubovTRVendula Vejmelkova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9818,0918,092013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vémyslice ZN17,9418,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN17,3618,1418,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH17,9818,3318,332013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR18,3118,5518,552014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodonice ZN18,9018,5518,902014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobřínsko ZN19,0919,1319,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,1718,9719,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Police TR19,2719,5919,592013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,2919,6719,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chvalovice ZN19,7418,7819,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Únanov ZN20,3219,1020,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chvalovice ZN18,2820,3820,382013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dešná JH20,8220,5520,822013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litohoř TR20,7520,9520,952013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kostníky TR19,4420,9820,982013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,0219,5621,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR21,1719,5821,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rácovice TR21,2920,8421,292013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radotice TR21,4722,7122,712013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jevišovice ZN22,3023,1723,172014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loděnice ZN20,8523,2423,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kostníky TR24,3423,1824,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Písečné JH26,7826,2626,782013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jackov TR28,3727,5328,372013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dešná JH27,1929,4329,432014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výrovice ZN32,5233,9833,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2017/09/23 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
Kdy Kde Liga